عمومی

پروژه «جبهه مقاومت ملی» طراحی منافقین برای «میرحسین موسوی»

پروژه جبهه مقاومت ملی بر اساس آنچه خبرنگار سیاسی فارس به خوبی از آن مطلع شده است پروژه ای است که منافقین برای میرحسین موسوی طراحی کرده اند تا بتوانند دوباره از موشک برای تحریم انتخابات کشور استفاده کنند.ایران.

به گزارش سلام آنلاین، به نقل از سلام آنلاین، در گفت وگو با خبرنگار سیاسی فارس، «تروریست های منافکین سناریوی تحریک میرحسین موسوی را مجدداً فعال کرده و وی را مجبور به نوشتن بیانیه و بیانیه کردند.» این هنجارشکنی است.

این منبع افزود: منافقین به اردشیر امیرجمند نزدیکترین و مورد اعتمادترین مشاور میرحسین موسوی اطلاع داده اند که برای وی تشکیلاتی در قالب منافقین تشکیل دهد.تشکیل شورای ملی. از مقاومت اردشیر امیر ارجمند همچنین طرح های گروه نفاق را با برخی از اصلاح طلبان تندرو و کسانی که سابقه نفاق داشتند از جمله شورشیان زندانی «قربان ب»، «حسین ر» و «سعید م» در میان گذاشت. هدف او تشکیل گروهی به نام «جبهه ملی» برای شورشیان بود.

وی همچنین با اشاره به واکنش موسوی به این پیشنهاد خاطرنشان کرد: میرحسین موسوی نیز مانند سایر موارد، کورکورانه اعلامیه امیر ارجمند را پذیرفت و اجرا کرد، با قبول اصول طرح، از افراد فوق و دو نفر درخواست کرد، دیگری برای جبهه به اصطلاح منشور می نویسد. و ثانیاً اعضا آن را شورای مرکزی سازمان برای ارتقای جبهه سازمان تعریف می کنند.

این منبع آگاه درباره اعلام وجود جبهه نیز گفت: منافقین به امیر ارجمند تاکید کردند که اعلام موجودیت جبهه ملی مقاومت باید قبل از 25 بهمن اعلام شود. لذا با انتصاب عده ای و جلب موافقت گروهک تروریستی منافقین، گروهک منافقین و تندرو فتنه 88 و فراریان غرب را به عنوان شورای مرکزی منصوب کرد. بر اساس این اطلاعیه، میرحسین موسوی باید با صدور بیانیه مستقیم انتخابات آتی را تحریم و تشکیل جبهه مقاومت ملی یا شورای مقاومت ملی را اعلام کند.

منابعی که با نفاق و سرویس های اطلاعاتی به اردشیر امیرارجمند اطلاع دادند، همچنین افزودند: اردشیر امیرارجمند یکی از 88 زندانی فتنه بود که از فرصت استفاده کرد و از گروهک منافقین خارج شد و به اشتباه از کشور متواری شد و قانون و برای اولین بار در مقر ماند. از منافقین در حومه پاریس، برادرش از اعضای قدیمی و سرکرده فعلی یک گروهک منافقین بود و به همین دلیل حتی سران اصلاح طلبان نیز نسبت به او بدبین بودند و حاضر به همکاری نبودند، نزدیکی او به اصلاحات. علاوه بر این، اسناد زیادی از رابطه قدیمی امیر ارجمند با سازمان اطلاعات فرانسه وجود دارد و حتی آن سرویس پس از مرگ ابوالحسن بنی صدر آپارتمانی را که قبلاً به اردشیر امیر ارجمند داده بود، سپرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا