اجتماعی

واریزالباقی پاداش بازنشستگان۱۴۰۱ قبل از حقوق اسفند/ پرداخت ۲ تا ۳ ماه حق‌التدریس معلمان به‌زودی

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با تایید واریز 70 درصد از 1401 مستمری بگیر به حساب آنها، گفت: 30 درصد مابقی واریز شده و سازمان های برنامه و بودجه هم اکنون آن را تقسیم کردند. در خزانه کل همانطور که گفته شد باید بعد از حقوق بهمن و قبل از پرداخت حقوق اسفند پرداخت شود.

فرهادی در گفت وگو با سلام آنلاین. وی با بیان اینکه در رابطه با طرح وزارت آموزش و پرورش برای حق التدریس، افزود: معلمان دارای حق التدریس یا حق التدریس باید هر دو ماه یکبار پرداخت شوند. به دلیل مشکلات مداوم، منشاء اعتبار، این پرداخت به تاخیر افتاد.

وی گفت: معلمان قبل از پایان سال باید دو تا سه ماه شهریه را پرداخت کنند و همه را بعد از پایان سال تحصیلی یعنی خرداد ماه پرداخت کنند.

فرهادی تاکید کرد: ما همچنان معتقدیم که اگر شهریه ها را به موقع پرداخت کنیم، روحیه معلمان شاغل و بازنشسته برای رفع کمبود نیرو افزایش می یابد.

به گزارش سلام آنلاین، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با عذرخواهی از تاخیر در پرداخت 1401 فقره مزایای بازنشستگی در آخرین ماه پاییز امسال، علت عدم تامین این منبع را به دلیل عدم تامین این تسهیلات اعلام کرد. رویکرد مثبت سازمان برنامه و بودجه به فرهنگیان گفت: 30 درصد پاداش فردا (24 دی 1402) پرداخت می شود. ) و امیدواریم پاداش باقیمانده تا پایان سال 1402 پرداخت شود.

اما ماه گذشته داود منظور، رئیس برنامه و بودجه در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: تخصیص اعتبار 9 هزار میلیارد تومانی از مجموع 33 هزار میلیارد تومان پاداش پایان خدمت 75 هزار تومان. 30000 بازنشسته و ایثارگر تا پایان سال 1401. و تا چند روز آینده به حساب ایشان واریز می شود.

انتهای پیام/

انتشارات اجتماعی

تحقیقگر تخصصی در زمینه تحولات اجتماعی و تأثیر آن بر جامعه. نگارش مقالات کوتاه و مفید.
دکمه بازگشت به بالا