اجتماعیتازه های کسب و کار

خرید لایک واقعی ایرانی | خرید لایک اینستاگرام ارزان فوری

خرید لایک

خرید لایک اینستاگرام می تواند برای رشد پیج شما در اینستاگرام یک راه کار بسیار مناسب و سریع باشد. خرید لایک ایرانی یا هر نوع لایکی در اینستاگرام می تواند پست های شما را رشد داده و به پیج شما کمک بسیار زیادی کند.

خرید لایک ارزان

یکی از پر استفاده ترین انواع لایک در اینستاگرام لایک ارزان می باشد. خرید این لایک را اگر خواسته باشیم با خرید لایک واقعی مقایسه کنیم؛ شما برای خرید لایک ارزان هزینه کمتری را متحمل می شوید.

خرید لایک واقعی مانند خرید فالوور 100 درصد واقعی است. چون لایک هایی که به پست های شما اضافه می شود کاملا واقعی بوده و شما می توانید برای اطمینان این لایک ها را بررسی کنید.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

یکی از کارهایی که می توانید با استفاده از به افزایش لایک پست های خود کمک کنید؛ خرید فالوور واقعی فعال ایرانی می باشد. این فالوورها وارد پیج شما شده و اگر پست های شما را دوست داشته باشند آنها را لایک می کنند.

البته انواع خرید انواع دیگر فالوور مانند خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، خرید فالوور ارزان، خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور واقعی اینستاگرام نیز می تواند به بالا رفتن تعداد لایک پست های شما کمک کند.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

وب سایت مای ممبر بهترین سایتی است که می توانید در آن خرید فالوور اینستاگرام ارزان و هر نوع فالوور دیگری را انجام دهید. همچنین وب سایت مای ممبر برای شما خرید ویو اینستاگرام را ممکن کرده است.

شما می توانید در وب سایت مای ممبر خرید بازدید اینستاگرام از جمله خرید ویو استوری اینستاگرام و خرید ویو پست اینستاگرام را انجام داده و از کیفیت بالای آن استفاده کنید.

همه چیز درباره لایک اینستاگرام

در اینستاگرام محبوبیت یک پست با توجه به تعداد لایک آن سنجیده میشود بنابراین همواره تلاش هر کاربری در این اپلیکیشن بر این بوده که بتواند به تعداد لایک زیادی دست یابد. لایک اینستاگرام میتواند میزان تعداد طرفداران یک پیج را مشخض کند؛ طبیعی است که وقتی لایک بیشتری داشته باشید نه تنها آمار مناسبی بدست می آورید بلکه نزد دیگران نیز اعتبار بیشتری کسب میکنید. بسیاری از پیج ها در اینستاگرام فالوور های زیادی دارند که وقتی پستی منتشر میکنند، لایک زیادی نخورده و این نشانه بسیار بدی برای یک پیج است چرا که میتواند نشان دهد مشارکت فالوور های این پیج بسیار پایین بوده و یا اعتبار کمی نزد کاربران دارد و چه بسا دارای فالوور های فیک باشد که پستش را لایک نمیکنند! از این رو همواره تعداد لایک در اینستاگرام یکی از مهمترین عامل های موفقیت، اعتبار و محبوبیت یک پیج است. بنابراین خدمات خرید لایک اینستاگرام را برای شما عزیزان مهیا کردیم تا دیگر نگران تعداد لایک های پست خود نباشید.

مزایایی که خرید لایک اینستاگرام به دنبال دارد!

خرید لایک اینستاگرام مزایای بسیار زیادی دارد. هنگامی که در اینستاگرام پستی میگذارید، اولین نگاه هر کاربر به تعداد لایک های آن میباشد. اگر یک پیج بیزنس برای کسب و کار خود داشته باشید طبیعتا یکی از عوامل نگران کننده شما تعداد لایک های اینستاگرام شما خواهد بود. اینستاگرام تبدیل به محیطی رقابتی شده است بنابراین باید پیجی داشته باشید که نسبت به رقیب خود پیشرو باشید.

مزایای خرید لایک اینستاگرام تنها به جذابیت پیج محدود نمیشود بلکه مزایای بسیار زیاد دیگری را نیز به دنبال دارد که برخی از آنها شامل موارد زیر می باشد :

 • با خرید لایک اینستاگرام میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن وارد اکسپلور شوید و پست اینستاگرام خود را در معرض دید میلیون ها کاربر در سراسر دنیا قرار دهید.
 • تعداد زیاد لایک پست، یک امتیاز محسوب شده و پیج شما نزد کاربران اینستاگرام اعتبار بیشتری خواهد داشت.
 • افزایش لایک سبب افزایش فالوور نیز میگردد چرا که کاربران با دیدن پست ارزشمند شما وارد پیجتان شده و در صورت تمایل فالوو میکنند!
 • خرید لایک اینستاگرام سبب افزایش تعامل با کاربران میگردد و مخاطبین بیشتری را به سوی پیجتان میکشاند.
 • با خرید لایک میتوانید در کوتاه ترین زمان به بیشترین بازدهی پست خود برسید در صورتی که در حالت نرمال امکان چنین کاری کمی دشوار است.
 • و …….

چه افرادی باید لایک اینستاگرام بخرند؟

هیچ محدودیتی ندارد همه ما در اینستاگرام در شرایطی نیاز به خرید لایک داریم! اگر در اینستاگرام پیجی برای بیزنس خود راه اندازی کرده باشید طبیعتا میزان نیاز به لایک اینستاگرام را درک کرده اید، اگر چه تنها شامل پیج های کاری نمیشود بلکه بسیاری از کاربران در سراسر اینستاگرام نیز به دنبال خرید لایک هستند برخی به دلایل مچرا که کم بودن تعداد لایک ها جالب به نظر نمیرسد. بسیاری از سلبریتی ها نیز برای جا نماندن از چرخه رقابت همواره میزان زیادی از لایک های پست خود را با خرید آن تهیه میکنند چرا که راهی بسیار ساده و بهینه میباشد و با صرفه جویی در زمان میتوان بیشترین آمار لایک را برای یک پست کسب نمود.

لایک اینستاگرام واقعی با بالاترین کیفیت!

طبیعتا هنگامی که گزینه خرید لایک را برای افزایش دادن لایک پست خود در اینستاگرام انتخاب میکنید به دنبال لایک واقعی هستید. چرا که هیچکس به لایک فیک تمایلی ندارد چرا که لایک فیک نه تنها از پروفایل های نا مناسبی برخوردار است، بلکه ریزش شدیدی دارد و اگر کسی قصد داشته باشد افراد لایک کننده پست شما را مشاهده کند، متوجه فیک بودن لایک های شما خواهد شد؛ از این رو بسیاری از افراد به دنبال افزایش لایک واقعی اینستاگرام خود میگردند، گزینه خرید لایک واقعی اینستاگرام را انتخاب میکنند. اینگونه نه تنها خود را به تمامی افرادی که لایک میکنند معرفی نموده و بهترین نتیجه ممکن را کسب میکنید بلکه از طرفی کیفیت کار را هم حفظ کرده و اگر کسی به دنبال افراد لایک کننده شما باشد متوجه واقعی بودن لایک ها خواهد شد و هیچ شبه ای باقی نخواهد ماند. با خرید لایک واقعی اینستاگرام میتوانید بهترین تجربه در افزایش لایک های خود را داشته باشید.

افزایش لایک اینستاگرام ایرانی

وبسایت ما خدمات لایک خود را با توجه به نیاز کاربران ارائه میدهد. اکثر کاربران ما ساکن ایران بوده و کسب و کاری که دارند مرتبط با هم زبان های خود میشود؛ از این رو شما میتوانید با خرید لایک ایرانی اینستاگرام نیاز خود را برطرف نموده و پست خود را در معرض دید بینندگان ایرانی قرار دهید. پروفایل هایی عکس شما را لایک میکنند ایرانی و واقعی بوده و در نهایت کیفیت برای شما ارسال میگردند. لایک ایرانی اینستاگرام از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای هر پیجی گزینه ای مناسب برای خرید میباشد.

اهمیت خرید لایک ایرانی اینستاگرام

لایک ایرانی اینستاگرام از اهمیت های ویژه ای برخوردار است که در زیر آن را برای شما شرح میدهیم:

 • برای بسیاری از پیج های ایرانی مهم است که لایک های فارسی زبان داشته باشند چرا که به دنبال کاربران ایرانی هستند!
 • با خرید لایک ایرانی میتوانند پست اینستاگرام خود را به کاربران هم زبانمان نشان داده و سبب جذب مشتری یا دنبال کننده شوند.
 • خرید لایک ایرانی اینستاگرام به پیج ها کمک میکند تا در موقعیت مکانی کشور عزیزمان در اکسپلور قرار گیرند.
 • لایک های ایرانی واقعی هستند و از این رو میتوانید افراد بسیار زیادی را نیز به فالوور های خود اضافه کنید.
 • و ….

لایک ارزان اینستاگرام؛ گزینه ای برای صرفه جویی در هزینه

سرویس لایک ارزان اینستاگرام متناسب با آن دسته از افراد بوده که کیفیت و ملیت افراد لایک کننده در اولویت اول آن ها نمیباشد و قصد این را دارند که تعداد لایک را افزایش دهند. خرید لایک ارزان اینستاگرام در هزینه صرفه جویی کرده و از کیفیت مناسبی نیز برخوردار است؛ هرچند اغلب پروفایل هایی که لایک میکنند ترکیبی از پروفایل های ایرانی و خارجی و فیک هستند ولی از سرعت بسیار مناسبی برخوردار است؛

لذا خرید لایک ارزان معمولا بصورت فوری میباشد. از بیشترین کاربرد های لایک ارزان هنگام سفارش در حجم بالا میباشد؛ از این رو غالبا افرادی که قصد دارند تعداد بسیار زیادی لایک خریداری کنند، سعی میکنند با خرید لایک ارزان اینستاگرام در هزینه های خود صرفه جویی کنند و طی مدت زمان کوتاهی تعداد لایک های خود را افزایش دهند. ما نیز سعی کرده ایم سرویس لایک ارزان اینستاگرام خود را با نازلترین قیمت و در نهایت سرعت به کاربران دوست داشتنی خود ارائه نماییم.

دلایل خرید لایک ارزان برای اینستاگرام

 • با کمترین هزینه میتوانیم لایک های پست اینستاگرام خود را به تعداد دلخواه افزایش دهیم.
 • لایک ارزان اینستاگرام از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و ریزشی ندارند از این رو برای حجم بالا گزینه مناسبی میباشد.
 • از آنجایی که سرعت ارسال لایک ارزان اینستاگرام بسیار بالا میباشد، افرادی که بصورت فوری به لایک نیاز دارند میتوانند از این کیفیت بهره ببرند.
 • خرید لایک ارزان با کیفیت مناسب و سرعت بالا سبب ورود پست شما به اکسپلور اینستاگرام میشود و این یک امتیاز مهم محسوب میگردد.

لایک بدون ریزش با ارسال فوری!

کاربران زیادی در سراسر دنیا به دنبال خرید لایک بدون ریزش اینستاگرام میباشند. برخی از کاربران پس از خرید لایک اینستاگرام دچار ریزش لایک میشوند و مجبور میشوند برای جبران لایک های کاهش یافته مجددا هزینه کنند؛ لازم به ذکر است که ریزش لایک بیشتر در پروفایل ها و لایک های فیک اتفاق می افتد و اگر لایک را با کیفیت مناسب خریداری کنید طبیعتا هرگز شاهد ریزش آن نخواهید بود. ما نیز سرویس هایی که ارائه داده ایم بدون ریزش میباشند و شما دوستان با خیالت راحت میتوانید به هر میزان که لایک نیاز دارید برای پست اینستاگرام خود خریداری کنید.

میدانیم هنگامی که برای پستی لایک خریداری میکنید طبیعتا انتظار دارید سفارشتان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گردد. ما نیز تمامی تلاش خود را کرده ایم که بتوانیم تک تک سفارشات خرید لایک اینستاگرام را با بالاترین سرعت ممکن و با ارسال فوری انجام دهیم. در واقع شما با خرید لایک از ما تجربه خرید لایک فوری اینستاگرام را کسب خواهید کرد.

نحوه خرید لایک اینستاگرام از مای ممبر

ثبت سفارش لایک اینستاگرام بسیار ساده میباشد. کافی است فرم ثبت سفارش لایک را پر کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. پس از انتخاب نوع کیفیت لایک، تعداد آن را مشخص نموده و لینک پست اینستاگرامی را که قصد دارید لایک آن را افزایش دهید در بخش لینک پست وارد میکنید و سپس سفارش خود را به ثبت میرسانید. توجه کنید که هنگام خرید لایک اینستاگرام حتما پیجتان باز یا پابلیک باشد. چنانچه پیجتان پرایوت یا شخصی است لطفا قبل از ثبت سفارش پیج خود را باز نمایید تا اختلالی در انجام سفارش لایک شما پیش نیاید. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات لایک اینستاگرام نیاز شما را در زمینه افزایش لایک را فراهیم کنیم و شاهد زیبایی بیشتر پیج اینستاگرام شما باشیم.

باید های خرید لایک اینستاگرام

صفحه اجتماعی اینستاگرام، مزایاخرید لایک و معایب خرید لایک . اما اگر به روش صحیح و اصولی از صفحه اجتماعی خود از خرید لایک استفاده نمایید به موفقیت های روز افزون خواهید رسید.

یکی از مزیت های غیرقابل انکارخرید لایک اینستاگرام توسعه در کسب و کار اینترنتی است. تعامل داشتن و برقراری ارتباط با خرید لایک مخاطبان می تواند بیانگر پویایی و زنده بودن کسب و کار شما گردد و همین شیوه خرید لایک سبب افزایش مشتری و مخاطبان شما در طولانی مدت می شود.

به همین دلیل ضرورت خرید لایک و فالوور اینستاگرام احساس می گردد. با بالا بردن لایک پست ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده، ناخودآگاه کاربر بیشتری جذب صفحه شما می شود. افزایش فالوور در افزایش و رونق کسب و کار نیز نقش بسیار موثری دارد. با خرید لایک و فالوور اینستاگرام می توانید در مدت کوتاهی به بازدهی بالایی برسید و از صفحه خود نهایت استفاده را ببرید.

انواع لایک و فالوور اینستاگرام

اگر تمایل بالابردن و ارتقای برند خود را با استفاده از صفحه اینستاگرام دارید، بهتر است به سرعت ترافیک و بازدید پیج خود را افزایش دهید. یکی از بهترین و بی دردسرترین راه های ممکن برای این کار، خرید فالوور و لایک اینستاگرامی است.

انواع لایک و فالوور اینستاگرام:

 • لایک و فالوور ایرانی
 • لایک و فالوور خارجی
 • لایک و فالوور واقعی
 • لایک و فالوور فیک

تفاوت لایک و فالوور ایرانی و خارجی

با افزایش تعداد فالوور و لایک پست های اینستاگرام، محبوبیت شما در میان مخاطبان افزایش خواهد یافت. اگر قصد خرید لایک و فالوور دارید بهتر است درمورد انواع مختلف لایک و فالوور اطلاعاتی داشته باشید. لایک و فالوور به طور کلی به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم می شود. لایک و فالوور ایرانی و خارجی هر دو یک مدل اکانت اینستاگرامی هستند، تنها نام و تصویر و بیوگرافی متفاوتی دارند. اگر کسب و کار شما ایرانی است و طالب مخاطب ایرانی و ارائه خدمات به کاربران ایرانی را دارید؛ خرید لایک و فالوور ایرانی گزینه مناسبی است. با خرید لایک و فالوور خارجی، مطالب به اشتراک گذاشته شما، برای افراد خارج از کشور نشان داده می شود.

تفاوت لایک و فالوور واقعی و فیک

تفاوت کلی میان لایک واقعی و فیک، فعالیت آن ها در اینستاگرام است. اکانت های فیک فعالیتی در شبکه اینستاگرام ندارند اما پیج های واقعی، دارای اسم و عکس و بیوی حقیقی هستند و فعالیت می کنند. با دانستن تفاوت میان این دو واژه، بهترین و مناسب ترین گزینه برای دیده شدن اکانت شما خرید لایک واقعی ایرانی است.

مزایای خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک واقعی اینستاگرام، به بهتر و بیشتر دیده شدن صفحه کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد. لایک بیشتر نشانگر تایید پیج شما است. به دلیل وجود رقابت ها و نگاه مقایسه ای از سوی کاربران در برنامه اینستاگرام، داشتن تعداد بالای لایک می تواند اعتبار و حقیقت پیج شما را تایید کند. به دلیل وجود رقیبان و کاربران پرمخاطب زیاد در صفحه اجتماعی اینستاگرام، دیدگاه کاربران گزینشی شده است. برای همین برتری از سایر رقیبان در این عرصه، با داشتن لایک بیشتر بسیار مهم خواهد بود. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید تناسب میان تعداد لایک و فالوور اکانت تان است.

خرید لایک

یکی از معتبرترین و بهترین سایت ها در زمینه ی فروش فالوور و لایک سایت asan_followers.com است. مای ممبر با در نظر گرفتن هر نوع بودجه ای که شما قصد دارید صرف این کار نمایید، بسته مخصوص خود را دارد. یعنی شما با کمترین هزینه نیز می توانید در راستای افزایش فالوور و لایک پست های پیج خود قدم بردارید. مای ممبر بهترین امکانات را با هزینه ای مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد و با پشتیبانی ۲۴ ساعته خود آماده ارائه پاسخ به سوالات شما هموطنان گرامی است.

حتی اگر تولید محتوای نامناسب، عدم جذابیت مطالب، خدمات و یا حتی محصولات باعث کاهش شدید مخاطبین و فالوورهای شما شده، تنها راه ممکن این است که با خرید لایک واقعی دوباره به سمت رشد و پیشرفت قدم بردارید. خرید لایک اینستاگرام و چگونگی کسب درآمد از اینستاگرام، یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی است که این روزها برای خیلی از صاحبین کسب و کار و یا حتی افرادی که از یک تخصص و توانایی خاص بهره می برند، به وجود می آید.

شبکه اجتماعی اینستاگرام یک شبکه نامحدود برای کسب درآمد است

بدون شک شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام که از محبوبیت زیادی بین مردم جهان از جمله ایران دارد، می تواند به هر کسب و کاری در هر زمینه ای کمک کند تا محصولات، کالاها و خدمات خود را به فروش برساند و از آن کسب درآمد کند و خیلی از کسب و کارها از این فرصت به دست آمده به خوبی استفاده می کنند.

در طول شبانه روز افراد بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام در حال گشت و گذار هستند و به دنبال مطالب آموزشی، مطالب آموزنده و یا تصاویر و ویدیوهای خاصی هستند. خیلی از کسب و کارهای آنلاین و حتی کسب و کارهای فیزیکی هم از این فرصت به وجود آمده به سود خودشان استفاده کرده و با راه اندازی یک پیج اینستاگرام سعی در تبلیغ کسب و کار و در نهایت افزایش فالوور و افزایش لایک بیشتر هستند.

اما آنچه مسلم است این است که برای دیده شدن در این شبکه اجتماعی و موفقیت در آن به تخصص و دانش کافی نیاز دارید و در این مقاله قصد داریم به صورت اجمالی، یک نگاه کوتاه بر تأثیری که فالوورها و خرید لایک اینستاگرام بر رشد کسب و کار و کسب درآمد از اینستاگرام دارد، بپردازیم. اما قبل از هر چیزی مایلیم به این موضوع بپردازیم:

چرا خرید لایک اینستاگرام؟

بدون شک یکی از مهم ترین و اصلی ترین روش ها برای تعامل بیشتر با فالوورهای اینستاگرام، دریافت هر چه بیشتر لایک در اینستاگرام است. در واقع هر چه پیج اینستاگرام و پست های ارسالی شما از لایک، کامنت و همچنین بازدید بیشتری برخوردار باشد، قطعاً از شانس بیشتری برای کسب درآمد از این اپلیکیشن محبوب، برخوردار خواهید بود.

طبق یک فرمول کاملاً ساده هر چه خرید لایک اینستاگرام به صورت واقعی تری انجام شود، مسیر کسب درآمد شما هم هموارتر خواهد بود و از آن طرف هم افزایش فالوور (چه به صورت خرید فالوور واقعی و چه افزایش آن از طریق روش های طبیعی) می تواند به افزایش درآمد شما کمک شایانی کند. در واقع دنبال کننده های پیج شما با لایک کردن، کامنت گذاشتن و یا افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام، راه را برای ارتقاء پست های ارسالی و یا پیج اینستاگرام‌تان هموارتر خواهند کرد.

اما سوال دیگری که به وجود می آید این است:

چرا خرید فالوور اینستاگرام؟

یکی از نکاتی که باید مد نظر داشته باشید این است که خرید لایک اینستاگرام و همچنین افزایش و خرید فالوور واقعی، یکی از روش های هزینه بر است به خصوص، برای کسب و کارهایی که در ابتدای مسیر هستند. کسب و کارهایی که در ابتدای مسیر رشد و موفقیت هستند، نیاز بسیار زیادی به افزایش فالوور و همچنین خرید لایک اینستاگرام آن هم به صورت واقعی دارند تا بتوانند میزان رشد پیج خود را در مدت زمان کوتاهی، تضمین کنند.

به همین دلیل است که خیلی از افراد حرفه ای که به نوعی به شاخ های بزرگی در اینستاگرام مبدل شده اند در ابتدای راه اندازی پیج اینستاگرام خود، اقدام به خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام به صورت واقعی می کنند و سپس در قدم های بعد با خرید بسته های دیگر از جمله کامنت و یا حتی بازدید ویدیو، سعی در اعتماد سازی فالوورهای خود دارند تا به این طریق بتوانند از اینستاگرام کسب درآمد کنند.

کسب درآمد از طریق خرید لایک اینستاگرام و افزایش فالوور

یکی از نکات جالب توجه برای کسب درآمد از اینستاگرام و همچنین موفقیت در این شبکه اجتماعی محبوب، تعداد دنبال کننده ها یا به اصطلاح همان فالوورها و همچنین تعداد لایک ها و کامنت ها است. در واقع هر چه فالوور بیشتری داشته باشید موفقیت شما در این مسیر تضمین شده تر است و برای به دست آوردن فالوور بیشتر راهی به جز خرید لایک اینستاگرام ندارید.

افزایش لایک پست ها به صورت واقعی به وسیله خرید لایک اینستاگرام

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که یکی از مهم ترین، اصلی ترین و در عین حال بزرگ ترین اهرم ها برای افزایش تعامل دنبال کننده ها با پیج اینستاگرام، افزایش لایک و حتی خرید لایک اینستاگرام به صورت واقعی و طبیعی است. در حقیقت این موضوع نشان دهنده این است که هر چه میزان لایک یک پست در این شبکه اجتماعی بیشتر باشد بیانگر میزان محبوبیت و موفقیت آن در جذب مخاطب است.

یکی از راه های افزایش لایک تنها افزایش فالوور و دنبال کننده واقعی است که این مورد به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد اما تا زمانی که راه های ساده تری مانند خرید لایک اینستاگرام و یا خرید فالوور واقعی وجود دارد چرا باید از راه های دشوار و پر هزینه استفاده کرد؟

دکمه بازگشت به بالا