زمان پخش سریال آهوی من مارال

بررسی تخصصی سریال ایرانی آهوی من مارال (Ahooye Man Maral Series)

اطلاعات و عوامل سریال آهوی من مارال

رده سنی: PG | مناسب برای تمامی سنین

کارگردان: مهرداد غفارزاده

تهیه‌ کننده: بهروز خوش رزم ، سعید خندق آبادی

روز پخش: نامشخص پخش: نمایش خانگی

سایر عوامل: مشاور پروژه و ناظر کیفی: سعید شریعتی | مشاوره فیلمنامه: فریدون عموزاده خلیلی | ایده و طرح سریال: مهرداد غفارزاده | مشاور رسانه ای: اشکان منصوری | نوازنده: آیدین علیانسب | طراح لوگو: مهران گل محمدی، لیدا صبوری

با توجه به این که این روزها بیشتر از گذشته شاهد ساخته شدن سریا‌ل ها با سرمایه‌گذار خصوصی هستیم، باید منتظر ماند و دید که آیا روزی می‌رسد که سریال‌های ایرانی هم مثل سریال‌های ترکیه‌ای طرفداران زیادی بین کشورهای آسیایی و اروپایی داشته باشند یا خیر. سه سریال با موضوع زندگی شخصی ناصرالدین شاه قاجار از شبکه نمایش خانگی پخش می شود و بعد از جیران و قبله عالم آهوی من مارال سومین سریال در این برهه از تاریخ ایران می باشد.

سریال ایرانی آهوی من مارال (Ahooye Man Maral Series) جزو آثار پربازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی بهروز خوش رزم و سعید خندق آبادی محصول سال 1400 کشور ایران است، که در درامی عاشقانه با رویکردهای تاریخی نقل میشود. داستان سریال نمایش خانگی آهوی من مارال به قلم پریسا شمس، معصومه یزدانی و ابراهیم قربانپور به رشته تحریر درآمده است.

از آکتورهای آن می‌توان به ترکیبی از بازیگرهای سینمایی و تلویزیونی از جمله الهام کردا، ترلان پروانه، جواد یحیوی، حسن معجونی، روزبه حصاری، شبنم مقدمی، علیرضا آرا، علیرضا کمالی، فریبا کوثری، لیلا بلوکات، متین ستوده و … اشاره کرد که در این سریال هنرنمایی کرده اند. برای تماشای آنلاین و دانلود سریال آهوی من مارال و مطالعه حواشی این سریال تاریخی در ادامه همراه ماباشید. دانلود فیلم خارجی و ایرانی با کیفیت بالا را نیز در سایت هت فیلم امکانپذیر کرده ایم.

بیوگرافی بازیگران سریال آهوی من مارال و داستان آن

در ادامه بیوگرافی بازیگران سریال آهوی من مارال و داستان آن را در مشاهده می کنید.

فیلمبرداری سریال شبکه نمایش خانگی آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده که فیلمبرداری آن در «خجیر» آغاز شده بود این روزها در لوکیشن شکارگاه ادامه دارد. پیش از این نیز حسن معجونی برای ایفای نقش ناصرالدین شاه قاجار، الهام کردا در نقش انیس الدوله، ترلان پروانه در نقش مارال، شبنم مقدمی و تعدادی دیگر از بازیگران سرشناس برای این سریال انتخاب شده‌اند.

پریسا شمس، معصومه یزدانی، ابراهیم قربانپور تیم نویسندگان این مجموعه را تشکیل می دهند که بخش‌هایی از سریال در استانبول قدیم روایت می شود.سریال آهوی من مارال که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می‌گذرد در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود، فصل اول ۱۵ قسمت و فصل دوم در ۲۵  قسمت خواهد بود.

هنرمندان و چهره ‌های شناخته شده ای در سریال نمایش خانگی آهوی من مارال به ایفای نقش پرداخته اند، بازیگرانی که هر کدام پیش‌ از این تجربه حضور در سینما و تلویزیون ایران را داشتند و بعضاً هم در صنف بازیگری فیلم هایشان جزو پرمخاطب‌ها بوده است.

ترلان پروانه در نقش مارال و حسن معجونی در نقش ناصرالدین شاه ایفاگر نقش های اصلی سریال آهوی من مارال هستند.

ناصرالدین شاه نزدیک به ۵۰ سال بر ایران حکومت کرد و پس از شاپور دوم ساسانی و تهماسب اول صفوی، طولانی‌

داستان سریال آهوی من مارال

ترین دورهٔ زمامداری در میان تمامی پادشاهان تاریخ ایران را داراست. پس شاید همین مساله در کنار زندگی پرفراز و نشیب او و اتفاقات متعددی که در این برهه تاریخی برای ایران رقم خورد، دستمایه خوبی برای پرداختن به این شخصیت به عنوان سوژه ای دراماتیک باشد.

این سریال به عشق ناصرالدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن، می‌پردازد همچنین داستان‌هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و…

در خلاصه قصه این سریال آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه می‌رسد و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد.

شاه به حکم قدرقدرتی امر می‌کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان…

حسن معجونی

این خلاصه داستانی است که سازندگان سریال «آهوی من مارال» در اختیار رسانه ها قرار داده اند. سریالی که در سکوت خبری و با بازی ترلان پروانه در نقش مارال و حسن معجونی در نقش ناصرالدین شاه قاجار به نظر می رسد، مدتی است که کلید خورده است. الهام کردا و شبنم مقدمی از دیگر بازیگرانی هستند که در میان خبرهای معدود تولید این پروژه معرفی شده اند و زمان پخش هنوز مشخص نیست.

سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده، تهیه‌کنندگی مشترک سعید خندق‌آبادی و بهروز خوش‌رزم تولید می‌شود.

لینک دانلود فیلم هندی

تعداد فصل ها و زمان پخش سریال آهوی من مارال

مهرداد غفارزاده کارگردان سریال «آهوی من مارال» به تهیه‌کنندگی سعید خندق‌آبادی که مدتی است در مرحله تصویربرداری قرار دارد، در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره آخرین وضعیت این سریال توضیح داد: فیلمبرداری این سریال به شکل منظم و پیوسته درحال انجام است و تا این لحظه نودمین جلسه فیلمبرداری آن به پایان رسیده است و همچنان فیلمبرداری این کار تا ماه آینده در منطقه خجیر ادامه دارد.

مهرداد غفارزاده کارگردان آهوی من مارال

این کارگردان با اعلام اینکه «آهوی من مارال» قرار است در سه فصل ساخته شود که هر فصل ۲۰ تا ۲۲ قسمت دارد، ادامه داد: این سریال یک پروژه با پروداکشن سنگین و روند تولید طولانی است و تا این لحظه ۵۰ درصد آن مقابل دوربین رفته است. به گفته غفارزاده کارگردان این سریال، «آهوی من مارال» یک درام عاشقانه است که درنهایت به یک تراژدی تبدیل می‌شود

خلاصهٔ داستان

ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می‌کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان…

دانلود سریال آهوی من مارال + (تاریخ پخش، بازیگران، خلاصه داستان)

نام سریالآهوی من مارال (Ahooye Man Maral)ژانرتاریخی, عاشقانهسال انتشار1400زبان سریالفارسیکشور سازندهایراننويسندهپریسا شمس، معصومه یزدانی، ابراهیم قربانپورخلاصه داستانناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌ های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده ‌اش همه خان چوپان ….

موضوع و داستان سریال آهوی من مارال

ژانر تازه ‌ترین اثر مهرداد غفارزاده به گفته خودش از داستانی عاشقانه تاریخی برخوردار است و قصه سریال آهوی من مارال، در دوره قاجار می‌گذرد و عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن را روایت میکند و همچنین داستان ‌هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد.

زمان پخش سریال آهوی من مارال و تاریخ پخش

سریال آهوی من مارال کی پخش میشود؟

تا بدین لحظه هیچ گونه اخباری مبنی بر تاریخ و زمان پخش سریال آهوی من مارال مهرداد غفارزاده در شبکه نمایش خانگی رسانه ای نشده است. لذا پیشنهاد می‌کنیم که این صفحه را به بوکمارک خود اضافه کنید تا دسترسی آسانتری به دانلود سریال آهوی من مارال و همچنین حواشی این سریال داشته باشید.

سریال آهوی من مارال چند قسمت است؟

به نقل از تیم تولید، سریال آهوی من مارال در 40 قسمت و 2 فصل (هر فصل 20 قسمت) برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود؛ که فصل اول درباره رابطه عاشقانه ناصر الدین شاه و سوگلی او مارال خواهد بود و در فصل دوم نیز به زندگی مارال بعد از مرگ ناصرالدین شاه پرداخته می شود. در حال تماشای کدام یک از سریال‌ های در حال پخش هستید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید

منبع: سایت هت فیلم مرجع  دانلود فیلم علمی تخیلی

دکمه بازگشت به بالا