اجتماعی

سهمیه هر فرد از ۱۱ خوراکی سبد غذایی کالابرگ الکترونیک اعلام شد

مشاور معاون رفاهی و اقتصادی وزارت کار و رفاه اجتماعی 11 بسته غذایی برای حمایت از خانواده های مشمول طرح الکترونیک کالابرگ را تشریح کرد.

سیدرضا یحیوی در گفت وگو با سلام آنلاین. وی بر اساس اجرای طرح فجرانا مصوب هفدهم بهمن و از هجدهم بهمن ماه اجرا و به مدت 3 ماه در خصوص جزئیات سبد غذایی خانواده مشمول این طرح گفت: طبق جدول تهیه شده برای هر نفر 3 شیر. ماهیانه 400 گرم پنیر یوف، 2.5 کیلوگرم ماست کم چرب، 1 ​​کیلوگرم تخم مرغ، یک کیلوگرم مرغ، 810 گرم مایع، 700 گرم روغن، 700 کیلوگرم ماکارونی، 2 کیلوگرم برنج، نیمی از یک کیلوگرم شکر و یک کیلوگرم شکر و 200 گرم حبوبات و نیم کیلوگرم گوشت گاو منجمد.

با توجه به اینکه در مرحله جدید طرح «شرایط خرید 200 هزار تومانی یارانه» برداشته شد و وام تشویقی از 120 هزار تومان به 220 هزار تومان افزایش یافت که سبدی 11 برای دادن است. حداقل کالری، پروتئین و ریز مغذی ها. و ویتامین های ضروری برای هر نفر شامل مرغ، گوشت قرمز، برنج، روغن، ماکارونی، شیر، پنیر، ماست، شکر، تخم مرغ و حبوبات بر اساس قیمت 1401 و تفاوت آن قیمت ها با قیمت روز انتخاب می شود. (1402) یارانه جدید دولتی تعلق می گیرد.

مشاور معاون امور رفاهی و اقتصادی وزارت کار و رفاه اجتماعی افزود: از سوی دیگر قیمت روز سبد ۱۱ قلمی با وزن مشخص و محصول ۷۴۳ هزار و ۷۵۰ تن است. رقم هفتم درآمد در صورت خرید بسته باید آن را با قیمت 1401 به مبلغ 523 هزار و 300 تن خریداری کنند و مابه التفاوت تا قیمت روز (220 هزار و 450 تن) از محل وام جدید دولت تعلق می گیرد.

یحیوی توضیح داد: پس می توان گفت با اجرای طرح فجران، فردی با کاهش درآمد 1 تا 3 به جای 400 هزار تومان، 620 هزار تومان یارانه دریافت می کند و فردی که کاهش درآمد دارد. 4 تا 7 به جای 300 هزار تومان 520 هزار تومان یارانه می گیرند.

مشاور معاون رفاهی و اقتصادی وزارت کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: هر اقلام شناسایی شده در سبد غذایی دارای اعتبار تشویقی خاصی است که در صورت خرید تنها اعتبار تشویقی آن قلم است. به افراد.

انتهای پیام/

انتشارات اجتماعی

تحقیقگر تخصصی در زمینه تحولات اجتماعی و تأثیر آن بر جامعه. نگارش مقالات کوتاه و مفید.
دکمه بازگشت به بالا