اجتماعی

قیمت‌های خرید شهرداری تهران ازچین مشخص است/لزوم برگزاری جلسه هم‌اندیشی پاسخ به سوالات شورایی‌ها

نایب رئیس تهران تشکیل جلسه ای را برای پاسخگویی به سوالات اعضای شورای شهر در خصوص قرارداد چین ضروری دانست.

به گزارش سلام آنلاین. پرویز سروری صبح امروز در اخطار خود در جلسه شورای شهر تهران گفت: متاسفانه برخی از دوستان ما مطالب خود را از سایت ها و گروه های اصلاح طلب و متخاصم تهیه کرده اند به دور از مفهوم مصاحبه است و در مصاحبه تاکید کردم که توافق ایران و چین بر اساس محرمانه بودن برخی بندها است و توافق طرفین بر اساس محرمانه بودن، چاپ آن می تواند به روابط آسیب برساند. و اتفاقی که افتاد این بود که عده ای به دنبال تخریب منافع ملی وارد کانال شدند و وقتی به منافع خود نرسیدند هر چه شد گفتند.

وی ضمن خواندن گزیده‌ای از مصاحبه خود گفت: مصاحبه من این نیست که اعضای شورای شهر حق ندارند و پیشنهاد می‌شود همانطور که برخی پیشنهاد و مطرح کرده‌اند کل قرارداد و حکم آن را در چنین مشورتی مطرح کنند. ملاقات. که اعضای شورا بتوانند پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

به گزارش سلام آنلاین، مهدی چمران با تاکید بر اینکه بحث قرارداد تا این حد درست نیست، گفت: قیمت آن مشخص است که بازاریاب ها هم قیمت را می دانند و وقتی این سطح را مطرح می کنیم، الان برخی فکر می کنند که این قیمت چیست؟ در حالی که همه چیز در این قرارداد مشخص است، آنچه در این قرارداد مهم است، مسائل مالی و نقل و انتقال پول با شرایط خاص است.

انتهای پیام/

انتشارات اجتماعی

تحقیقگر تخصصی در زمینه تحولات اجتماعی و تأثیر آن بر جامعه. نگارش مقالات کوتاه و مفید.
دکمه بازگشت به بالا