اقتصادیتازه های کسب و کار

تولید کننده لوله مانیسمان در ایران

یکی از لوله های پرکاربرد در صنایع و مشاغل مختلف است. کیفیت لوله مانیسمان بسیار مهم است به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی 8 شرکت تولید کننده لوله مانیسمان در ایران می پردازیم که شما می توانید بالاترین کیفیت این نوع لوله را از این شرکت ها و کارخانه ها تهیه کنید. ما در به ارائه ی بهترین و اتصالات رده 40 بنکن کیفیت لوله مانیسمان از این 8 شرکت تولید کننده لوله مانیسمان می پردازیم.

کارخانه کاوه ایرانیان

شرکت ایران فعالیت خود را در سال 1382 آغاز کرده است و لوله های مانیسمان خود را با به روز ترین تکنولوژی های موجود و  با کیفیت مطلوبی ارائه می کند. قیمت محصولات تولید این شرکت نسبت به کیفیت آن بسیار مطلوب و مقرون به صرفه می باشد.

Manisman pipe manufacturer in Iran

کارخانه لوله و نورد اهواز

کارخانه لوله و نورد اهواز یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین واحدهای صنعتی در صنعت فولادسازی در ایران است. این کارخانه در شهر اهواز واقع شده و تحت مالکیت شرکت فولاد مبارکه اهواز می‌باشد. این کارخانه توانایی تولید انواع لوله‌های فولادی از جمله لوله‌های مانیسمان را دارا است.

این کارخانه، اولین کارهانه تولیدکننده لوله بدون درز در ایران و خاورمیانه می باشد و از به روز ترین فناوری های فولادی و بالاترین استاندارهای بین المللی برای تولید این محصول استفاده می کند. این کارخانه با استفاده از دستگاه‌های نورد مدرن، ابزارهای پرس، دستگاه‌های برش و تجهیزات مکمل دیگر، لوله‌های با استحکام بالا و دقت بالایی را تولید می‌کند.

کارخانه لوله مانیسمان گستر اسفراین

شرکت لوله گستر اسفراین در سال 1385 توانست در زمینه ی تولید لوله مانیسمان با ظرفیت 100 هزار تن به بهره برداری برسد. استفاده از لوله های تولیدی در این کارخانه در صنایع پتروشیمی و نفت بسیار رایج است.

کارخانه لوله مانیسمان ساوه

شرکت لوله مانیسمان ساوه در سال 1354 با ظرفیت تولید 50 هزار تن پروفیل و لوله در ایران شروع به کار کرد. ظرفیت این شرکت امروز در حدود 2 میلیون تن در سال است. محصولات تولیدی توسط این شرکت در صنایعی همچون خودروسازی، صنایع نفت، گاز و آب بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

کارخانه گروه صنعتی سپاهان

این کارخانه بیش از نیم قرن است که در حال فعالیت در زمینه ی تولید قطعات فولادی می باشد و از سابقه ی بسیار درخشانی برخوردار است. این شرکت در تولید لوله مانیسمان از تمامی استاندارهای بین المللی پیروی می کند و محصولات تولیدی این کارخانه دارای کیفیت بسیار مطلوبی می باشند.

کارخانه گروه ملی صنعتی فولاد ایران

این کارخانه در سال 1342 فعالیت خود را در زمینه ی تولید محصولات فولادی شروع کرده است و یکی از قدیمی ترین کارخانه های فولاد در ایران می باشد. لوله ی مانیسمان تولیدی توسط این شرکت به کشورهای کویت، چین، عراق، آلمان، امارات و سودان صادر می شود.

کارخانه لوله مانیسمان کیهان

شرکت لوله کیهان با ظرفیت 350 عزار تن در سال توانسته است تا نیاز بخش زیادی از بازار فولاد ایران را تامین کند. این شرکت فعالیت خود را در سال 1370 شروع کرده است و امروزه به تولید لوله مانیسمان با کیفیت مطابق با جدیدترین استاندارهای روز جهانی می پردازد.

کارخانه پروفیل فولادی اصفهان

این کارخانه که در بازار فولاد آن را به نام سازی جباری نیز می شناسند دارای سابقه بیش از 40 سال در زمینه تولید محصولات فولادی است که به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان لوله مانیسمان در ایران شناخته می شود.

خرید از شرکت های تولید کننده لوله مانی

لوله مانیسمان از لوله های پر کاربرد در صنایع است. این لوله به دلیل این که بدون درز است از مقاومت و تحمل بالایی برخوردار است. دلیل آن که بدون درز می باشد، این است که در هنگام تولید از انواع روش های جوش فلزات استفاده نمی شود. این لوله تحول مهمی در صنعت فولاد به وجود آورد. روش تولید لوله مانیسمان متفاوت است به همین دلیل معدود کارخانه هایی هستند که در داخل کشور آن را تولید می کنند. در این مقاله سعی شده است که تولیدکنندگان لوله مانیسمان در ایران را معرفی کنیم همچنین برای مشاده از همین لینک اقدام کنید.

تولیدکنندگان لوله مانیسمان در ایران

1- لوله و نورد اهواز

لوله مانیسمان های اهواز در ابعاد زیر تولید می شود:

  • لوله 1.2 اینچ :217 شاخه
  • لوله 4.3 اینچ: 127 و 217 شاخه
  • لوله یک اینچ: 91 و 127 شاخه
  • لوله 4.11 و 2.11 اینچ: 91 شاخه
  • لوله 2 اینچ : 63 شاخه
  • لوله 2.21 اینچ: 37 شاخه
  • لوله 3 اینچ: 37 شاخه
  • لوله 4 اینچ: 19 شاخه
  • لوله 5 ینچ: 19 شاخه
  • لوله 6 اینچ: 7 شاخه

2- لوله مانیسمان کاوه ایرانیان

این کارخانه اولین تولید کننده لوله بدون درز از بین کارخانجات خصوصی است که توانست لوله مانیسمان را به روش کشش سرد تولید کند. این شرکت  تولید لوله های بدون درز خود را به حدود 75 هزار تن در سال با روش نورد گرم آغاز کرده است. لوله های مانیسمان این شرکت از طرف استانداردهای روز دنیا یعنی در کشورهای آمریکا ، انگلستان و ژاپن مورد تایید بوده است. لوله مانیسمان رده 40 سایز 5 جز محصولات پر کاربرد در صنعت پتروشیمی ، نفت و گاز است و رده 20 برای گاز کشی داخلی ساختمان بسیار مصرف می شود.

3- لوله مانیسمان ساوه

این محصول که کاربرد زیادی دارد در ایران بیشتر تا سایز 24 تولید می شوند و سایزهای بزرگ تر از خارج وارد می شود. سایز 42  این محصول نیز در کشور آمریکا ساخته می شود. این محصول را برای خطوط انتقال آب و گاز و نفت به شبکه های خانگی یا صنعتی استفاده می کنند. در برابر حرارت مقاوم است و به نسبت سایر لوله ها قیمت مناسب تر و ارزان تری دارد. اشعه خورشید در آن نفوذ نمی کند و بسیار راحت جوش می خورد. شرکت لوله و پروفیل ساوه ، این محصول را با ضخامت های مختلف در طول 6 و 12 متری تولید می کند. این لوله ها در سه کلاس سبک و متوسط و سنگین به روش  E.R.W و با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا که در زیر آمده است تولید می شود.

DIN 2440- DIN 2441- BS  1387(L , M , H) -ISIRI  3360 -ISIRI   3765

4- لوله مانیسمان گستر اسفراین

این شرکت نیز جزو تولید کنندگان این محصول است. لوله مانیسمان در رده 20 ، 40، 60، 80 ، 120 و 180 میلی متری در طول 6 و 12 متر تولید می شود. لوله مانیسمان 40 را در ساخت برج ها و خطوط آتش نشانی استفاده می کنند. وقتی می گوییم رده منظور ضخامت لوله است.

5- شرکت فولاد صنعت

شرکت فولاد صنعت قوام در زمینه لوله های مانیسمان تولید کننده و فروشنده توامان با هم است و از سایزهای 3.8 اینچ تا 20 اینچی در رده های مختلف تولید می کند. این محصول فشار و دمای بالا را می تواند تحمل کند و در تاسیسات ساختمانی که به دیگ بخار منتهی می شود از آن استفاده می کنند. این محصول را در صنایع غذایی و همچنین در صنایع دارویی استفاده می کنند.

6- شرکت پروفیل فولادی اصفهان

شرکت پروفیل فولادی اصفهان که به پروفیل سازی جباری معروف است در نزدیکی شهر اصفهان واقع شده و در زمینه تولید لوله مانیسمان فعال است. این کارخانه بیش از 30 سال در این زمینه فعالبت می کند.  نکته جالب در مورد لوله های مانیسمان این است که تولید آن ها از سایز بزرگ تر به کوچک تر است و سایزهای 0.5 0.75 و 1 اینچ معمولا  به روش سرد تهیه می شوند. این کارخانه توانسته افتخارات و فعالیت های خوبی را در زمینه صنایع فولادی به ویژه مانیسمان انجام بدهد.

7- کارخانه گروه ملی صنعتی فولاد ایران

این شرکت از سال 1342 آغاز به کار کرده است و به صورت سهامی خاص می باشد و نخستین کارخانه ای بود که برای تولید لوله و میلگرد و… در اهواز تاسیس شد. گروه ملی فولاد در حال حاضر سالانه ۱,۴۳۵,۰۰۰ تن فرآورده های فولادی تولید می کنند که حجم بیشتر لوله های مانیسمان بازار ایران از این کارخانه است. این شرکت محصولات خود را با ضخامت و سایزهای مختلفی روانه بازار می کند. برای مشاهده قیمت پروفیل و و سایر سایزها به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

سمان در ایران

اکنون که با 8 کارخانه برتر تولید کننده لوله مانیسمان در ایران آشنا شدید، وقت آن است که به سراغ خرید محصول موردنیاز خود از این کارخانه ها بپردازید. ما در شرکت مهدفولاد به ارائه ی باکیفیت ترین لوله مانیسمان تولید شده توسط کارخانه های گفته شده می پردازیم و شما می توانید پس از مراجعه به صفحه قیمت لوله مانیسمان در سایت ما و مشاهده قیمت انواع این محصول برای کسب اطلاعات بیشتر و یا با کارشناسان ما در مجموعه تخصصی تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا