قیمت انواع اجاره خودرو در کیش

اجاره ماشین در کیش با بهترین قیمت-پشتیبانی 24 ساعته آنلاین

اجاره خودرو در کیش با ماشین های لاکچری و هزینه ای برابر با اجاره خودروهای ایرانی. ماشین های اجاره ای در کیش به دلیل اینکه این جزیره جزو مناطق مهم گردشگری بین المللی است در دسته خودروهای لوکس و خارجی هستند. قیمت اجاره خودرو کیش با توجه به خودروهای لاکچری هم قیمت با اجاره ماشین ایرانی در تهران و دیگر شهرها می باشد. اجاره خودرو با مبلغ 5 تا 10 میلیون ودیعه نقدی بهترین خودرو را می توانید اجاره کنید. تعداد شرکتهای اجاره ماشین در کیش بسیار زیاد است اما انتخاب یک شرکت قانونی کار آسانی نیست. برای اطلاع از قیمت و شرایط اجاره خودرو در کیش می توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش بسیار آسان بوده و خودرو های موجود تنها با چک و یا مبلغی برای ودیعه قابل رنت است. در زیر مدارک و شرایط اجاره خودرو در کیش را برای شما عزیزانی که مسافر این جزیره هستید و قصد کرایه خودرو در این جزیره زیبا را دارید آورده ایم تا قبل از سفر ماشین مورد نیازتان خود را رزرو کنید.

– کارت شناسایی

– گواهینامه رانندگی

– چک به مبلغ ارزش کل خودرو

– در صورت نداشتن چک می توانید بین 5 تا 10 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید.

قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 تا 500 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 20 تا 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

پس از ارائه مدارک برای اجاره ماشین در کیش قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

تحویل خودرو در جزیره کیش

تحویل خودرو در کیش به این صورت که برای کامل کردن قرارداد شماره گواهینامه شما در قرار درج شده و به امضای شما و متصدی ما می رسد. پس از امضای قرارداد ودیعه نقدی از شما دریافت خواهد شد. نماینده ما برای کروکی خودرو یک فیلم از خودرو خواهد گرفت تا در زمان تحویل هیچ ابهامی برای شما و یا شرکت در خصوص خسارت های پیش آمده نباشد. تحویل خودرو معمولاً در فرودگاه یا محل اقامت شما می باشد. خودرو اجاره ای در هر مکانی که بخواهید از طریق نماینده ما در کیش به شما تحویل داده خواهد شد.

میهمانان عزیز جزیره کیش در صورت تمایل می توانند با کرایه اتومبیل بدون راننده به گردش در جزیره زیبای کیش بپردازند و یا برای ترانسفر از خدمات اجاره خودرو با راننده شرکت بهره مند شوند. برای اینکه خودرو در زمان دقیق به شما تحویل داده شود عکس بلیط خود را قبل از پرواز حتما برای ما ارسال کنید تا در زمان ورود شما به جزیره بلافاصله درب ورود فرودگاه متصدی ما ماشین را به شما تحویل دهند. دریافت اصل مدارک و امضای قرارداد در زمان تحویل خودرو انجام خواهد شد.

شرایط رنت ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش تنها به صورت بدون راننده موجود می باشد که با ساده ترین شرایط قابل رنت است. ممکن است خودروهای اجاره ای در کیش برای تاریخی که شما می خواهید موجود نبوده و رزرو شده باشد، در نتیجه اگر ماشین خاصی برای اجاره مد نظر دارید چند روز زودتر خودروها را رزرو کنید. لیست خودرو های بدون راننده در کیش در بالا ذکر شده که می توانید برای هر تعداد روز که می خواهید اجاره کنید. می توان گفت که اجاره خودرو کیش جزو یکی از تفریحات هیجان انگیز مسافران این جزیره می باشد. شما می توانید با اجاره خودرو مورد نظر خود در طول سفرتان به راحتی بدون پرداخت هزینه تاکسی در این جزیره گشت و گذار کنید.

مجموعه ما اجاره دهنده انواع خودروهای لوکس در جزیره کیش را با قیمت های بسیار استثنایی همراه با تخفیف برای مشتریان خود در نظر گرفته است. تحویل اتومبیل معمولا در فرودگاه یا محل اقامت شما می باشد. خودروهای اجاره ای در در جزیره کیش از ماشین شاسی بلند تا فورد موجود می باشد. رزرو اجاره خودرو در کیش به صورت رایگان بوده و قیمت رنت خودرو نیز در رده ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش می باشد.خودروهای اجاره ای در کیش همراه با قیمت در بالا نام برده شده است که بدون چک نیز اجاره داده می شوند.

– مدت زمان رنت ماشین در کیش روزانه 24 ساعت می باشد.هزینه بنزین خودرو به عهده اجاره کننده می باشد که در صورت داشتن کارت سوخت می توانید از آن استفاده کرده.

– مبلغ 300 تا 500 هزارتومان بابت جرائم احتمالی راهنمایی و رانندگی به مدت حداقل 20 روز و حداکثر 30 روز نزد اجاره دهنده خودرو باقی خواهند ماند و پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو به شما عودت داده خواهد شد.

– اجاره خودرو در کیش فقط به صورت بدون راننده می باشد به همین دلیل قیمت های درج شده برای اجاره ماشین کیش بدون راننده است. اما امکان اجاره ماشین با راننده در کیش هم برای ترانسفر وجود دارد که می تونید در خواست خودتون رو با ما در میان بگذارید.

تخفیفات اجاره خودرو کیش

تخفیفات اجاره ماشین در کیش شامل افرادی می شود که خودرو را به صورت بلند مدت اجاره کرده و یا دارای شرایط زیر باشند.

– در صفحه اینستاگرام و فیسبوک ما به صورت دوره ای کد های تخفیف هیجان انگیزی ارایه می شود ، می توانید با دنبال کردن صفحات مجازی ما از تخفیفات دوره ای مطلع شوید

برای بهره مندی از تخفیفات اجاره خودرو کیش ماشین هایی که دارای تخفیف هستند در لیست قیمت که در بالا مشاهده می کید با لیبل قرمز میزان تخفیف آنها مشخص شده است. میتوانید این خودروها را انتخاب تا از تخفیفی که برای آنها در نظر گرفته شده است بهره مند شوید. البته در اوایل و اواسط هفته و یا در روزهایی که جزیره خلوت هست ماشین ها تخفیف هایی بیشتری دارند که می توانید مشاهده و ماشین مورد نیازتان را در صورت تخفیف رنت کنید. خیالتان اسوده باشد شرکت ما در بین شرکت اجاره خودرو کیش دارای قیمتی بسیار مناسب تری بوده و هیچ هزینه اضافی نیز در فاکتور اعمال نمی کند. به همین دلیل می توانید با هر بودجه ای که دارید خودروهای لوکس و لاکچری اجاره کنید.

اجاره ماشین ارزان در کیش

اجاره ماشین ارزان در کیش از قیمت روزانه 500 هزار تومان شروع می شود که شامل طیف گستره ای از خودروهای خارجی است. بیشتر متقاضیان ما به دنبال اجاره خودرو ارزان در کیش هستند. خودروهای ارزان در کیش شامل ماشین های سواری کیا و رنو داستر، نیسان جوک و شامل تعداد زیادی از خودروهای خارجی هستند. در واقع شما این خودروها را به راحتی با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه می توانید اجاره کنید. با پرداخت هزینه اجاره یک خودرو ایرانی در تهران می توانید در جزیره کیش یک خودرو لوکس خارجی سوار شوید.

اجاره ماشین ایرانی در کیش

اجاره ماشین ایرانی در کیش به افرادی که دنبال یک خودرو اقتصادی اما لوکس هستند توصیه نمی شود چراکه باقیمت بسیار مقرون به صرفه می توانند خودرو خارجی در این جزیره رنت کنند.

بیشتر مسافران اجاره خودرو به دنبال اجاره ماشین ایرانی در کیش هستند. اما باید به این نکته توجه کنید که هزینه اجاره خودروهای لوکس، در رده قیمت اجاره ماشین ایرانی در دیگر شهرهای ایران است. یعنی شما می توانید یک خودرو لوکس شاسی بلند اجاره کرده و هزینه یک خودرو ایرانی را پرداخت کنید. متقاضیان اجاره ماشین ایرانی در کیش می توانند با هزینه 460.000 هزار تومان یک خودرو لوکس باکیفیت اجاره کنند.

همین موضوع باعث شده تا گردشگران زیادی این فرصت را مغتنم شمرده تا در سفر خود به کیش لذت رانندگی با خودروهای لوکس دنیا را از طریق کرایه خودرو در کیش تجربه کنند.اگر به دنبال اجاره ماشین ایرانی در کیش هستید ما برای شما خودروهای خارجی جایگزین در رده قیمتی ماشین های ایرانی نام برده ایم. برای اطلاع از درستی این موضوع می توانید قیمت های اجاره خودرو در کیش را با خودروهای بدون راننده ایرانی ما مقایسه کنید.

    رنو داستر

    مزدا 6

    کیا اسپورتیج

    توسان

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره ماشین

چند قوانین رانندگی در کیش که همه رانندگان خودروهای اجاره ای باید به آن دقت کرده و رعایت کنند.

– بستن کمربند ایمنی الزامی

– بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.

– آلودگی صوتی به هر صورت در جزیره کیش ممنوع است.

– ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون در جزیره زیبای کیش ممنوع هست.

– جریمه ها در جزیره کیش دو برابر استان های دیگرمی باشد.

– حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است در نوار سیاحتی 50 کیلومتر بر ساعت می باشد.

– در خیابان های کیش دوربین های کنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند

اجاره ماشین در کیش بدون چک

اجاره ماشین در کیش بدون چک با پرداخت ودیعه نقدی برای همه خودورها امکان پذیر است.

اگر نیاز به اجاره خودرو بدون راننده دارید همان طور که در بالا به آن اشاره شد می توانید اجاره ماشین در کیش را بدون چک امتحان کنید. شرایط اجاره ماشین بدون چک به این صورت است که شرکت بین 5 تا 10 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو جایگزین چک از متقاضی دریافت خواهد کرد.

تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 تا 500 هزار تومان که برای خلافی خودرو نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 20 تا 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

ارزان ترین اجاره ماشین در کیش

ماشین های ارزان اجاره ای ما که می توانید با هزینه بسیار مناسب سوار آنها شوید شامل : اپتیما، سراتو، نیسان جوک، مزدا 6 می باشد. شما می توانید این خودروها را از قیمت روزانه 400.000 تومان اجاره کنید.

ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش

ارزان ماشین های اجاره ای در کیش شامل رنو داستر، کیا اسپرتج، توسان، النترا، نیسان جوک می باشند. قیمت ها بستگی نوع خودرو انتخابی شما و تعداد روزهای درخواستی شما تعیین می شود. شما می توانید در جزیره کیش به دلیل قوانین موجود، خودروهای آخرین مدل و معروف جهان را با پرداخت هزینه بسیار کم رنت کنید. اجاره خودرو ارزان در کیش تنها با ما ممکن می باشد. برای بهره مندی از ارزان ترین اجاره خودرو در کیش یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم اگر خودرو مدنظر خودتان رو برای تعداد روزهای بیشتر و به مدت یک هفته اجاره کنید از تخفیف ویژه اجاره خودرو در کیش بهره مند خواهید شد.

شرکت های بسیاری در زمینه اجاره خودرو کیش وجود دارد اما می توان گفت اعتماد کردن به این موسسات یک ریسک بزرگ است. شما می توانید قبل از شروع سفر خود خیالتان را از بابت این موضوع راحت کنید. می توانید با اجاره خودرو از تهران دیگر نگرانی برای تردد خود در این جزیره را نداشته باشید. خب ما خیالتان را آسوده کرده ایم.

خودروهای مجموعه ما برای کرایه خودرو در کیش جزو ارزان ترین قیمت های موجود در بازار اجاره خودرو هستند. پس اگر قصد سفر به کیش را دارید می توانید با اجاره ماشین از مجموعه ما سفر خود را به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کنید. می توان گفت لذت رانندگی با خودروهای خارجی با هزینه بسیار پایین را می توانید تنها در مجموعه بزرگ ما تجربه کنید. جدای از آن نیز با شرایط و مدارک بسیار آسان می توانید، اجاره ماشین در کیش ارزان را با هر شرایط و به صورت روزانه و بلند مدت تجربه کنید.

چگونه در کیش ماشین اجاره کنیم ؟

برای اجاره ماشین در کیش می توانید به راحتی با مراجعه به یکی از شرکت های رنت خودرو کیش ماشین مورد نیازتان را در جزیره سوار شوید. اما اگر می خواهید قبل از سفر خیالتان از بابت خودرو راحت باشد می توانید با تماس تلفنی و یا سایت شرکت هر خودرویی که مد نظرتان هست را به راحتی رزرو کنید. تمام مراحل رزرو به صورت آنلاین است و نیازی به حضور شما در شرکت نیست. شما می توانید در سایت عکس خودرو موردنظرتان را مشاهده کنید. قیمت اجاره و دیگر موارد نیز در سایت ذکر شده است که کار شما را از بابت همه چیز راحت می کند.تحویل مدارک و امضای قرار در کیش در زمانی که ماشین به شما داده خواهد شد می باشد.

اجاره خودرو در کیش

جزیره ی کیش که ترکیبی از طبیعت فوق العاده و امکانات مدرن می باشد، در چندسالِ اخیر به یکی از قطب های گردشگری کشور تبدیل شده است. تفریحاتی که در این جزیره ی زیبا رایج می باشند، تنها و تنها در کیش امکان پذیر می باشند، تفریحات جذابی مانند غواصی در آب های نیلگون خلیج فارس، موج سواری، پارک آبی مجهز، دلفیناریوم. در این میان اما، اجاره خودرو در کیش یکی از هیجان انگیزترین تفریحات این جزیره می باشد.

از آنجایی که جزیره کیش، منطقه آزاد محسوب می شود، خودروهای وارداتی به این جزیره اکثرا گذر موقت هستند و به همین دلیل منحصرا در این جزیره دیده می شوند. به این ترتیب مسافران جزیره ی کیش می توانند، به محض ورودشان به جزیره اقدام به اجاره انواع خودروهای لوکس، خانوادگی از ما نمایند.

شرایط و قوانین اجاره ماشین در کیش

در شرکت اجاره اتومبیل، اجاره خودرو در تهران و دیگر شهرها مانند اصفهان، شیراز و تبریز شامل قوانین مشترکی از جمله قوانین مربوط به خسارت، خلافی و محدودیت کیلومتر می باشد. اما شرایط و قوانین اجاره ماشین در کیش متفاوت از دیگر شهرهای ایران می باشد.

اگر قصد اجاره خودرو در کیش را دارید، باید به این نکته دقت کنید که با خودروی اجاره ای تان، فقط در جزیره کیش اجازه تردد دارید و مجوز خروج از جزیره را ندارید. از دیگر قوانین مهم اجاره خودرو در کیش پرداخت جریمه است که با تهران متفاوت است و شما ملزم به پرداخت تمامی جریمه ها در خود جزیره هستید. داشتن حداقل 20 سال سن یکی دیگر از شرایط اجاره خودرو در کیش می باشد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش

اجاره خودرو در کیش با شرایط آسان تری نسبت به دیگر شهرها انجام می پذیرد. به عنوان مثال در تهران، شما ملزم به پرداخت ودیعه نقدی متناسب با خودروی مورد نظر به همراه یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش خودرو هستید، در صورتی که برای اجاره ماشین در کیش، ارائه یکی از دو مورد ودیعه نقدی یا چک کافی می باشد. به طور مدارک مورد نیاز جهت اجاره ماشین در کیش عبارتند از:

 • کارت شناسایی
 • گواهینامه رانندگی
 • چک به مبلغ ارزش کل خودرو
 • در صورت نداشتن چک می توانید بین 5 تا 10 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید

قوانین رانندگی در کیش

قوانین و مقررات رانندگی در جزیره کیش بسیار سختگیرانه اجرا می شوند و همه ی شهروندان و مسافرانی که در این شهر رانندگی می کنند، موظف به رعایت قوانین هستند. قوانین مهم رانندگی در کیش به صورت زیر می باشد:

 • بوق زدن در کیش در تمامی نواحی آن ممنوع است.
 • راننده هنگام عبور عابر پیاده از خط باید توقف کند.
 • در خیابان های کیش فقط موتورهای برقی حق تردد دارند.
 • پرتاب زباله و ته سیگار از خودروها در کیش ممنوع است.
 • بیرون بردن دست یا بدن از پنجره خودروی در حال حرکت ممنوع است.
 • علاوه بر رعایت سرعت مجاز، حفظ فاصله با خودروی جلویی الزامی است.
 • کلیه ماشین هایی که در سطح شهر تردد می کنند، باید تمیز باشند وگرنه مشمول جریمه می شوند.
 • با رعایت حق تقدم در تمامی خیابا ن ها و میادین، در کیش باید قبل از هر میدان توقف کامل داشت.
 • قبل از رسیدن به میدان ها و بدون گردش به راست و چپ، راننده باید راهنمای خود را روشن کنند.
 • معمولاً حداکثر سرعت 60 کیلومتر در داخل و 80 کیلومتر در خارج از جزیره (جاده های فرعی) است.
 • در هنگام سواری در جزیره کیش باید بین خطوط رانندگی کرد وگرنه مشمول تذکر و جریمه خواهد بود.
 • برای تغییر بین خطوط (انحراف به چپ یا راست)، باید از 100 متر قبل راهنما را روشن کرد تا خودروهای عقبی را مطلع نمود.
 • یکی از موارد مهمی که در کیش ممنوع است و عکس آن توسط دوربین گرفته می شود، دنده عقب است که جریمه سنگینی به همراه دارد.
 • اگر راننده ای در جزیره کیش جریمه شود، برای ترخیص خودرو لازم است که جریمه در خود جزیره پرداخت شود.
 • کورس رفتن، لایی کشی و انجام حرکات آکروباتیک در حین رانندگی، مستلزم توقیف خودرو به مدت 48 ساعت است.

اجاره ماشین در کیش بدون چک

یکی از مشکلات بسیاری از افرادی که قصد اجاره خودرو دارند، نداشتن چک است. اما شرکت جهت رفاه حال مشتریان و مسافرانی که قصد کرایه ماشین در کیش دارند، خودروهای خود را بدون ارائه چک نیز ارائه می دهد، بدین ترتیب متقاضیان می توانند با پرداخت مبلغ 5 تا 10میلیون تومان ودیعه نقدی، خودروی مورد نظرشان را دریافت کنند.

*لازم به ذکر است که مبلغ ودیعه در هنگام عودت خودرو به طور کامل بازگردانده می شود.

اجاره خودرو در فرودگاه کیش

بسیاری از مسافرانی به کیش سفر می کنند، به اجاره ماشین در فرودگاه کیش تمایل بیشتری دارند و مجموعه ما در جهت جلب رضایت مشتریان خود، اجاره ماشین در فرودگاه کیش را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. مسافران برای دریافت خودرو در فرودگاه کیش تنها کافیست تا تصویر بلیط خود را به کارشناسان فروش ارسال کنند و با خیالی سوار بر هواپیما مورد نظر شده و به کیش سفر کنند، به محض ورودشان به فرودگاه کیش، خودروی اجاره ای لوکس درب فرودگاه منتظر ایشان خواهد بود.

خودروهای اجاره ای در کیش به صورت بدون راننده به مشتریان کرایه داده می شود و کاربران می توانند همانند ورودشان به کیش، هنگام خروج از این جزیره، مسیرشان تا فرودگاه را با خودروی در اختیارشان طی کنند و خودرو را در فرودگاه کیش به متصدیان ما تحویل دهند.

نحوه اجاره خودرو در سایت

اگه برای سفر خود به دنبال رانندگی با خودروهای لوکس خارجی با قیمت مناسب هستید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم . تنها باید چند روز زودتر از سفر خود، ماشین مورد نظرتان را رزرو کرده و با ارائه مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش در زمان مشخص شده خودرو را از نماینده ما در جزیره تحویل بگیرید.

 • رزرو خودروی مورد نظر از طریق تماس با کارشناسان شرکت .
 • اعلام تعداد روز های رزرو خودرو و مکان درخواستی تحویل خودرو در کیش
 • ارسال پیش فاکتور از سوی شرکت به متقاضیان کرایه خودرو در کیش
 • ارائه مدارک لازم برای کرایه ماشین در کیش و پرداخت ودیعه
 • در نهایت تحویل خودروی مورد نظر در زمان و مکان درخواستی و امضای قرارداد طرفین

برای اجاره ماشین کیش، باید حداقل یک هفته قبل از سفرتان خودروی مورد نیازتان را رزرو کنید. داشتن مجوز رسمی برای تمام خدروهای اجاره ای باعث شده رضایت مشتریان جلب شود .

دکمه بازگشت به بالا