اجتماعیتازه های کسب و کار

اجاره گرانترین ماشین در کیش

رنت و اجاره انواع ماشین های لوکس و معمولی در کیش

رانندگی با خودروهای پر شتاب روز دنیا و تجربه رانندگی با جدیدترین مدل های ماشین ، یکی از بهترین تفریحاتی است که میتوان در جزیره کیش داشت. در جزیره زیبای کیش اجاره ماشین های روز خارجی کار سختی نیست و میتوانید با پرداخت هزینه مناسبی اقدام به اجاره خودرو کرد و ماشین لوکس مورد نظرتان را سوار شوید. لذت گشت دور جزیره با ماشین لوکس رویایی ، تکرار نشدنی ترین خاطرات را برایتان رقم میزند. شما می توانید خودرو خود را با بهترین قیمت از مجموعه مااجاره نمایید. لطفا توجه داشته باشید قیمت ها بر اساس مدل ماشین و رنگ ماشین ممکن است متفاوت باشد.

توضیحات و قوانین اجاره ماشین در کیش

یکی از جذاب ترین امکانات کیش اجاره دادن ماشین های لوکس به گردشگران می باشد که باعث میشود علاقه مندان به انواع خودروهای لوکس حداقل برای چند روز رویای خود را به واقعیت تبدیل کنند. شما میتوانید با قیمتی مناسب اخرین مدل ماشین خارجی را در اختیار داشته و رانندگی کنید. برای استفاده از تمام امکانات کیش و تجربه تفریحات متنوع جزیره نیاز هست که ماشینی داشته باشید تا به راحتی به نقاط مختلف شهر رفته و از سفر لذت ببرید.

مدارک لازم جهت اجاره و کرایه ماشین در کیش

 1. اصل گواهینامه معتبر
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. یک فقره چک به ارزش خودرو یا وجه نقد به عنوان ضمانت

پس از ارائه مدارک مورد نیاز و امضای قرارداد به مدت حداقل یک شبانه روز ، شما میتوانید از میان مدل های اعلام شده در لیست اتومبیل های شرکت ارائه دهنده ، خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت اجاره ماشین ها بسته به نوع و مدل آن ها متفاوت می باشد.

نمونه مواردی که در قرارداد اجاره ماشین ذکر شده است :

 • کیلومتر قابل استفاده در هر شبانه روز 200 کیلومتر میباشد و بابت هر کیلومتر اضافه برابر اجاره بهاء محاسبه و دریافت میگردد.
 • مستأجر اقرار نموده که دارای گواهی نامه معتبر بوده و متعهد به رعایت کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی و انتظامی جزیره کیش میباشد و در صورت تخلف و توقیف خودرو موظف به جبران کلیه خسارت و اجاره بهاء می باشد و در صورت ارتکاب هرگونه عمل خلاف شرع و قانون ، عدم رعایت شئونات اسلامی (جابجایی حیوانات و یا حمل و نگهداری مواد مخدر و مشروبات الکلی) با مورد اجاره و نتیجتاّ ارجاع موضوع به مراجع انتظامی و قضایی پاسخگویی آن رأسا با مستأجر بوده و مستأجر متعهد است در صورت تاخیر سریعأ موجر را مطلع و نسبت به تحویل خودرو یا جبران خسارت ناشی از توقیف احتمالی در پارکینگ اقدامات لازم را صورت دهد. بدیهی است در صورت توقف خودرو توسط مراجع ذیربط به ازای هرروز توقف برابر اجاره بها از مستأجر دریافت خواهد شد.
 • عین مستأجره برابرمقررات قانونی نزد مستأجر امانت بوده و مستأجر موظف است بدون تعدی و تفریط از مورد اجاره استفاده و برابر تعاریف این قرارداد نسبت به همکاری و سپس تحویل آن در انقضای مدت موجر اقدام نماید.
 • مستأجر موظف است از مورد اجاره استفاده نماید و حق انتقال منافع مورد اجاره را در هیچ شرایطی به غیرندارد و در صورت واگذاری خودرو به غیر و بروز خسارت مستأجر متعهد به جبران کامل خسارت وارده به خودرو به انضمام کاهش ارزش خودرو که ناشی از سانحه ایجاد شده می باشد، خواهد بود.
 • مستأجر می بایست در صورت بروز هرگونه خسارت فنی و یا وقوع هرگونه حادثه خودرو را متوقف و مراتب را به پلیس و موجر اطلاع داده و از تعمیر و یا جابجایی خودرو بدون هماهنگی موجر خودداری نماید.ضمنأ ورود خودرو به هرگونه خاکی و کنار ساحل ممنوع می باشد.
 • تمدید قرارداد باید با موافقت شرکت بوده و مستأجر می باست اتومبیل را در صورت عدم استفاده در پارکینگ اَمنی پارک نماید و متعهد خسارت احتمالی می باشد.
 • پرداخت کلیه جرائم و تخلفات منظوره در طول قرار داد بعهده مستأجر بوده و شرکت در این خصوص تکلیفی نخواهد داشت، بدیهی است تسویه حساب نهایی با ارائه برگ عدم خلافی از راهنمایی و رانندگی امکان پذیر خواهد بود.
 • انجام هرگونه حرکات نمایش از قبیل دریفت، درگ یا دست بردن در سیستم فنی (باز کردن گاز اتومبیل های اسپورت) ممنوع بوده و به نسبت خسارات وارده شامل جریمه و خسارت می گردد.
 • سرعت مجاز طبق تابلوهای نصب شده در خیابانها بوده و بستن کمربند ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی الزامی است.
 • موجر مسئول اشیاء بجا مانده در اتومبیل نبوده و مستأجر در طول مدت اجاره مسئول نگهداری اجناس خود در خودرو می باشد.
 • رعایت نظافت بیرونی و درونی خودرو بعهده مستأجر و استنکاف از این امرموجب اخذ مبلغ 40 هزار تومان بابت هزینه کارواش می باشد.
 • استعمال دخانیات در داخل خودرو اکیدا ممنوع می باشد و در صورت بروز خسارت در این خصوص خسارت دریافت می گردد.

مشکلات اجاره ماشین در کیش

یکی از موارد دیگری که باید قبل از اجاره خودرو مد نظر داشته باشید ، هزینه بنزین هست. هزینه بنزین ماشینی که اجاره میکنید به عهده خود شما می باشد. جزیره دارای سه پمپ بنزین در مناطق فارور و گلدیس ئ درخت سبز می باشد. مبلغی اضافه بر هزینه اجازه خودرو از شما به امانت گرفته میشود تا اگر احیانا جریمه ای دریافت کردید از این مبلغ کم شود و حداکثر یک هفته پس از اجاره ماشین در صورت عدم خلافی مبلغ امانتی شما بازگردانده میشود.

وجه نقد از ۳ میلیون تومان الی ۷ میلیون تومان بسته به نوع ماشینی که انتخاب می کنید می باشد که این مبلغ در زمان عودت خودرو به شما استرداد خواهد شد فقط مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به عنوان خلافی ماشین به مدت یک ماه به صورت امانت نزد رنت کار مانده که پس از یک ماه به صورت اتوماتیک آن مبلغ عودت خواهد شد. اجاره خودرو از شرکت ما و مراکز معتبر زیر نظر اتحادیه رنت کاران بوده و مزیت تحویل سریع خودرو با مستند سازی فیلم و عودت مبالغ امانی به صورت اتوماتیک و بدون پیگیری می باشد.

اجاره این خودرو ها بدون راننده می باشد . می توانید آنها را از قبل در بدو کیش رزرو کنید تا در زمان رسیدن به فرودگاه ، اتومبیل به شما تحویل داده شود و از همان لحظه در اختیار شما قرار گیرد و بتوانید با اتومبیل خود وارد جزیره شوید و به محل اقامت خود بروید. در جزیره نظارت بر روی شرکت های ارائه دهنده اتومبیل به قدری دقیق و منظم است که می توانید با خیال راحت این اتومبیل ها را کرایه کرده  و استفاده نمایید ، پس نگران پرداخت وجه ضمانت یا چک تضمین به این شرکت ها نباشید و همه چیز با قرار داد انجام خواهد شد.

قوانین رانندگی در کیش که مهم است

 • بستن کمربند ایمنی در هنگام رانندگی حائز اهمیت است.
 • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.
 • آلودگی صوتی به هر نحوی در جزیره ممنوع است.
 • جریمه ها ۲ برابر دیگر جاها محاسبه می گردد .
 • حداکثر سرعت رانندگی در جزیره ۵۰ کیلومتر در خط ساحلی و دیگر نقاط برابر با تابلو های نصب شده می باشد.
 • در خیابان ها و معابر و بلوارهای جزیره کیش دوربین کنترل سرعت نصب شده است و خودرو ها تحت نظارت پلیس می باشند.

مسئولیت خسارت وارد شده به اتومبیل از لحاظ بدنه / فنی / داخل اتاق / جریمه راهنمایی رانندگی و استفاده خارج از استاندارد مثل ورود به ساحل و شن و جاده های خاکی ورانندگی غیر استاندارد ، به عهده شخص کرایه کننده اتومبیل می باشد و مدارک و وجه تضمین تنها در صورت سلامت خودرو برگردانده می شود. شما میتوانید در صورت بروز و مشاهده هر گونه مشکل و ایراد در این اتومبیل ها با شرکت تماس گرفته و به آنها اطلاع دهید تا خدمات رسانی کنند و حتی اتومبیل را با اتومبیل دیگری جا به جا کنند و در مجموع اگر استفاده استاندارد و مناسبی از اتومبیل صورت گیرد جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و قطعا از کرایه آن در سفر خود لذت خواهید برد.

در خصوص مسیریابی در جزیره کیش اصلا نباید نگران این باشید که گم می شوید یا محل مورد نظر را پیدا نمی کنید زیرا اکثر خودروها مجهز به سیستم مسیریاب ماهواره ای و نقشه جی پی اس هستند ، بعلاوه اگر به تابلوها توجه داشته باشید امکان ندارد که مسیر خود را پیدا نکنید زیرا جزیره کیش ابعادی برابر با ۹ کیلومتر عرض و ۱۰ کیلومتر طول دارد و به راحتی مسیرتان را خواهید یافت.

ارزان ترین ماشین در کیش :

یکی از جذابیت هایی که در هنگام سفر به کیش، نمی توان از آن چشم پوشی کرده اجاره ماشین در کیش می باشد. در کیش میتوان ماشین هایی با قمیت پائین و یا قیمت های بالاتر پیدا کرد، اما اگر در نظر دارید سفری کم هزینه داشته باشید، بهتر است به فکر اجاره ماشین ارزان در کیش باشید.

در جزیره کیش ماشین های ارزان قیمتی نظیر نیسان قشقایی ( 300 هزار تومان برای 24 ساعت )، نیسان جوک ( 300 هزار تومان برای 24 ساعت )، تویوتا یاریس  ( 250 هزار تومان برای 24 ساعت )، کیا ریو ( 250 هزار تومان برای 24 ساعت )و … را میتوانید رزرو کنید.

مزایای اجاره ماشین در کیش :

با اجاره ماشین در کیش، شما فرصت این را خواهید داشت که سوار بر لوکس ترین و گران ترین ماشین های روز شده و رویای خود را تحقق ببخشید. تجربه رانندگی با بهترین خودروهای روز، تجربه ای نیست که همیشه فرصت امتحان کردن آن را داشته باشید.

به دلیل منطقه آزاد بودن جزیره کیش، خودروها با قیمت بسیار پائین تری نسبت به سایر شهرها وارد می شوند و سپس برای اجاره در اختیار شما قرار می گیرند.

هزینه تاکسی در جزیره کیش، به نسبت سایر شهرها بالاتر می باشد. با استفاده از اجاره ماشین این هزینه ها تا حد زیادی برای شما کاهش میابد و زمانی برای گرفتن تاکسی هدر نمی رود.

اجاره ون در کیش :

اگه به صورت گروهی یا خانوادگی به جزیره کیش سفر می کنید، اجاره ون می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. با اجاره ون،  لذت یک سفر دسته جمعی و شاد را به خود هدیه دهید. مدل های مختلف خودروی ون ارائه می شوند و هر کدام دارای ویژگی و امکانات مختلفی هستند. ون ها از لحاظ ظرفیت تعداد سرنشینان، ابعاد ون، امکانات و … با هم متفاوت هستند.

شرایط ورود خودرو به کیش :

    هزینه ورود خودرو به جزیره کیش مبلغ 350 هزار تومان می باشد ( هزینه پرداخت شده شامل عوارض حمل و نقل دریایی و بلیط شناور نمی شود).

    حداکثر تعداد سرنشینان، ظرفیت درج شده بر روی کارت ماشین است.

    ورود وانت تک کابین، ماشین سنگین نظیر کامیون، اتوبوس، مینی بوس، ون و تاکسی در ایام 15 روزه نوروز ممنوع می باشد.

    مدارک لازم جهت ورود به جزیره کیش شامل معاینه فنی، بیمه نامه معتبر و مدارک خودرو می باشد. هم چنین در نظر داشته باشید که خودرو نباید صدمه جدی ای بر روی بدنه داشته باشد.

اجاره ماشین در کیش به همراه لیست قیمت 1401

اجاره ماشین در کیش یکی از بزرگ ترین مشکلات و سولاتی است که برای مسافران جزیره زیبای کیش به وجود می‌آید، اما نگران نباشید،مجموعه ما با راه اندازی سرویس رزرو آنلاین اجاره ماشین کار را خیلی ساده تر کرده است.

ارزان ترین ماشین های اجاره ای در کیش

ارزان ترین ماشین های اجاره ای در کیش شامل کیا اسپرتج ، اپتیما ، النترا، نیسان جوک می باشند.

گران ترین ماشین های اجاره ای در کیش

گران ترین ماشین های اجاره ای در کیش شامل لامبورگینی رونتون ، بنز های کلاس های C و E ، رنجرور ، مازراتی کواتروپورته می باشند.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو در کیش

مدارک لازم جهت اجاره ماشین به صورت زیر می‌باشد.

1- اصل گواهینامه دارای اعتبار.

2- کارت ملی معتبر.

3- امانت گذاشتن یک فقره چک و یا وجه نقد (بین 1 میلیون تا 5 میلیون تومان نسبت به نوع خودرو متفاوت است.) به عنوان ضمانت در اختیار شرکت اجاره دهنده ی اتومبیل.

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره ماشین

چند قوانین رانندگی در کیش که همه رانندگان باید آن را رعایت کنند.قوانین رانندگی

– بستن کمربند ایمنی الزامی

– بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.

– آلودگی صوتی به هر صورت در جزیره کیش ممنوع است.

– ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون در جزیره زیبای کیش ممنوع می‌باشد.

– جریمه ها در جزیره کيش دو برابر استان های دیگر می‌باشد.

– حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است در نوار سیاحتی 50 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.

– در خيابان های كيش دوربين های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند.

دکمه بازگشت به بالا