اجتماعیتازه های کسب و کار

اجاره خودرو هتل ایران کیش

اجاره ماشین کیش | کرایه انواع خودرو در جزیره کیش با قیمت مناسب و شرایط ویژه

رنت یا اجاره ماشین در کیش برای افراد زیادی جذاب است؛ خصوصا وجود ماشین های لوکس و فول آپشن که وسوسه یکبار رانندگی با آنها هم هیجان انگیز است. با ما همراه باشید تا درباره اجاره انواع ماشین بدون راننده در کیش نکاتی را به شما ارائه دهیم.

اجاره روزانه ماشین در کیش

در جزیره کیش بواسطه اینکه منطقه آزاد است و عوارض گمرکی کم است انواع و اقسام خودروهای لوکس و جدید به وفور پیدا می شوند؛ خودروهایی که شاید بیشتر در فیلم و سریالهای خارجی و یا سایت های اینترنتی دیده باشیم! رانندگی با این ماشین ها آرزوی خیلی از افراد است. از اینرو اجاره یا کرایه ماشین در جزیره کیش طرفداران زیادی دارد و در این مطلب می خواهیم در مورد نحوه اجاره خودرو در کیش و شرایط رانندگی در این جزیره زیبا موارد مهم و کاربردی را به شما بگوییم تا چنانچه به جزیره کیش سفر کردید، بتوانید از آنها استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز اجاره ماشین در کیش

شرایط و مدارک برای اجاره ماشین کرایه ای در کیش بصورت زیر است:

  • گواهینامه
  • شناسنامه یا کارت ملی
  • چک ضمانت (جهت استفاده در صورت بروز خسارت احتمالی از طرف شخص اجاره کننده)
  • مبلغ 300 هزار تومان ودیعه بصورت نقدی (جهت استفاده در صورت بروز خلافی توسط شخص کرایه کننده که حداکثر تا یک ماه نزد شرکت اجاره خودرو می ماند و پس از اطمینان از عدم خلافی به اجاره کننده برگردانده می شود)

شرایط اجاره ماشین در کیش

نکاتی که در زمان اجاره خودرو کیش باید به آن توجه داشت:

  • مدت زمان اجاره هر ماشین حداقل 24 ساعت (یک روز) است.
  • هزینه بنزین بر عهده شخص اجاره کننده ماشین است.
  • تحویل ماشین اجاره شده در فرودگاه و یا هتل (یا سوئیت) محل اقامت نیز امکان پذیر می باشد.

قوانین رانندگی در کیش

شرایط و قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش با شهرهای دیگر ایران تفاوت هایی دارد که برای خیلی ها که در کیش ماشین اجاره می کنند. این قوانین شفاف نیست و همین امر موجب جریمه شدن و ایجاد خسارت به افراد می شود. به همین دلیل لازم است که حتما این قوانین را بدانید.

در ادامه تعدادی از مهمترین این قوانین، آورده شده است:

 بستن کمربند ایمنی: در جزیره کیش نیز مانند شهرهای دیگر ایران بستن کمربند برای راننده و سرنشینان خودرو، الزامی است.

 آلودگی های صوتی: در جزیره کیش هرگونه آلودگی صوتی نظیر بوق زدن، در کلیه معابر ممنوع است و این نکته را خیلی ها بر حسب عادت غلط رانندگی در ایران، رعایت نمی کنند.

 ریختن زباله: در جزیره کیش ریختن هرگونه آشغال و زباله از داخل خودرو به بیرون ممنوع است و راننده دچار جریمه می شود.

 حداکثر سرعت: در خیابان های اصلی جزیره کیش، حداکثر سرعت مجاز خودرو برابر 50 کیلومتر بر ساعت است.

 دوربین کنترل سرعت: بطور کاملا سراسری در کلیه خيابان های جزیره كيش، دوربين هاي كنترل سرعت قرار دارد و سرعت ماشین ها توسط مامورین مربوطه کنترل می گردد.

 میزان جریمه: نکته مهم در مورد جریمه شدن در کیش اینستکه مبلغ جریمه ها در جزیره کيش دو برابر مبلغ جرایم رانندگی در شهرهای داخلی ایران است!

البته بعضی قوانین هست که در داخل شهرهای مختلف ایران هم وجود دارد اما در جزیره کیش برخورد کاملا جدی تری نسبت به رعایت نکردنشان می شود مانند حق تقدم عابر پیاده (که همیشه و در هر حالت باید برای عابر پیاده توقف کرد تا از از معبر عبور نماید)، رعایت رانندگی در بین خطوط و … .

انواع خودرو جهت اجاره و کرایه در کیش

ماشین های مختلفی جهت اجاره ورزرو در جزیره کیش وجود دارند که عبارتند از لامبورگینی، پورشه، نیسان جوک، سانتافه، اسپورتیج، کامارو و…

کرایه ماشین در جزیره کیش

حتما شما نیز آوازه ماشین های لوکس مناطق آزاد را شنیده اید؛ ماشین هایی لوکس و مدرن که به وفور در خیابان های مناطق آزاد یافت می شود. یکی از این مناطق آزاد که از قضا بسیار پرطرفدار است جزیره کیش می باشد. کیش جزیره زیبای مرجانی و رویایی ایران، شهری است که در میان تمام شهرهای ایران نه تنها از لحاظ ماشین های لوکسی که در آن تردد می کنند سرآمد است بلکه از فرهنگ رانندگی بسیار بالایی نیز برخوردار است.

اگر تمایل به کرایه ماشین در جزیره کیش و چشیدن طعم رانندگی با یک ماشین به روز و البته گران بها را دارید اما توانایی مالی آن را ندارید بهتر است سری به جزیره بزنید تا علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی کیش و تجربه انواع تفریحات در کیش، یک سفر ایده آل را در کنار یک سواری لوکس با هزینه ای پایین تجربه کنید. اگر قیمت کرایه ماشین در جزیره برایتان سوال است نگران نباشید هزینه کرایه ماشین در کیش نسبت به مدل ماشینی که رنت می کنید هزینه قابل قبول و مناسبی است. سواری با خودروهای بی ام و، بنز، مازراتی، لامبورگینی، هیوندای، پورشه و غیره که در اغلب شهرها فقط برای قشر خاصی مهیا است در کیش برای تمامی مسافرین یک گزینه برای لذت بردن بیشتر از جزیره گردی است.

جابجایی در جزیره

حالا که به فرودگاه جزیره رسیده اید، بسته به سفری که برنامه ریزی کرده اید ممکن است ترانسفر رایگان هتل، شما را تا محل اقامت تان برساند ولی اگر هتل مورد نظرتان چنین امکاناتی ندارد باید یک تاکسی در فرودگاه کرایه کنید تا شما را به محل اقامتتان برساند. اگر هتلی رزرو نکرده اید طبیعتا باید وقتی را صرف گشت و گذار در بین هتل ها کرده و یا به گزینه ای که راننده تاکسی به شما معرفی می کند بسنده کنید؛

اما در این میان انتخاب هوشمندانه تری نیز وجود دارد، که آن هم برنامه ریزی قبل از آغاز سفر است. کافی است سری به سایت ما زده و از لیست تمام هتل های کیش مناسب ترین هتل مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کمترین قیمت آن را رزرو کنید و به جای نظر راننده تاکسی از نظر هزاران مسافری که قبل از شما در هتل اقامت کرده اند، استفاده نمایید.

به محض رسیدن به جزیره فقط باید خود را به هتل برسانید و مطمئن باشید که بهترین هتل را انتخاب کرده اید. در میان شش ناوگان تاکسیرانی جزیره، هزینه ترانسفر از فرودگاه تا هر هتلی که مد نظرتان باشد مبلغ ناچیزی است و به خاطر داشته باشید برخلاف تمام شهرها، مسافربری شخصی در کیش وجود ندارد. جابجایی در کیش نیز هزینه ای دارد که مقدار آن به مسافت های کوتاه یا بلند وابسته است؛

البته نرخ تاکسی های خطی متعادل تر است و می توان گفت که با توجه به وسعت کوچک جزیره، کیش از لحاظ هزینه تاکسیرانی جزو شهرهای گران محسوب می شود. در چنین شرایطی بهترین راه حل اجاره یک ماشین لوکس و مدرن است تا از همان فرودگاه در اختیار شما قرار گرفته و تا آخر سفر شما را در جزیره گردی همراهی کند تا هم رانندگی با یک وسیله مدرن را تجربه کنید و هم از دردسرهای پیدا کردن تاکسی رهایی پیدا کرده و در نهایت در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

لذت رانندگی در جزیره

زمانی که وارد کیش می شوید اولین نکته ای که توجهتان را جلب می کند خودروهای به روزی است که در سرتاسر جزیره به چشم می خورند. اینجا خبری از خودروهای رایج در سایر شهرهای ایران نیست. ماشین های لوکسی که جزو تازه ترین مدل های تولید شده در دنیا هستند گاه حتی در سیستم تاکسیرانی نیز به چشم می خورند. حضور این حجم از ماشین های لوکس حتما شما را به یاد قیمت های نجومی چند صد میلیونی تا چند میلیاردی می اندازند اما حتما به خاطر دارید که جزیره کیش یک منطقه آزاد است و این ماشین ها بدون پرداخت گمرک و نزدیک به قیمت اصلی خود در جزیره خریداری می شوند که تفاوت بسیاری با قیمت این خودروها در شهرهای دیگر دارد. ماجرا به همین جا ختم نمی شود با کمی گشت و گذار در جزیره متوجه نظم موجود در رانندگی می شوید.

اغلب مسیرها روان است و هنوز از حجم دیوانه وار ماشین های سایر شهرها خبری نیست. همه با سرعتی معمولی در حال حرکتند و صدای لایی کشیدن و یا بوق زدن های ممتد و موسیقی های آزار دهنده اصلا به گوش نمی رسد. نکته جالب تر اینکه اینجا خبری از چراغ قرمز و یا ایست های مکرر نیست. موتور سیکلت هایی پر سروصدا از غایبین سیستم حمل و نقل جزیره کیش هستند؛ گرچه چند سالی است که سر و کله موتورهای برقی پیدا شده اما خوشبختانه تعداد زیادی را شامل نمی شوند.

حالا که چشمتان به جمال ماشین های لوکس روشن شده و هوس نشستن پشت فرمان یکی از همین ماشین ها به سرتان زده است، نگران نباشید؛ کیش بهترین شهر ایران برای کسب این تجربه است. کافی است سری به موسسات اجاره خودرو در کیش زده و بسته به هزینه ای که مد نظر دارید ماشین مورد علاقه تان را کرایه کنید آن هم بدون راننده و به صورت بیست و چهار ساعته. هزینه اجاره بسیاری از این خودروها در قبال قیمتشان آنقدرها بالا نیست. رانندگی با ماشین های لوکس حالا چند سالی است که یکی از پرطرفدارترین جاذبه های کیش محسوب می شود.

نحوه کرایه ماشین در جزیره کیش

برای اجاره ماشین در جزیره بهتر است پس از قطعی شدن زمان سفر ابتدا به یکی از سایت های معتبر رنت خودرو مراجعه کرده و بر اساس هزینه ای که مد نظر دارید، ماشین مورد نظر را انتخاب کنید تا بتوانید دید درستی از هزینه ها داشته باشید. هزینه اجاره خودرو از مدلی به مدل دیگر و از شرکت به شرکت دیگر و از فصلی به فصل دیگر متفاوت است. اغلب گردشگران ماشین را برای چند روز اجاره می کنند اما امکان اجاره ماهیانه نیز وجود دارد. پس از هماهنگی با شرکت مربوطه و پرداخت هزینه اجاره، طبق توافق صورت گرفته ماشین در فرودگاه، محل اقامت و یا شرکتی که ماشین اجاره کرده اید، به شما تحویل می گردد.

در زمان تحویل خودرو اجاره نامه ای که شامل بخش هایی مانند نام اجاره کننده، مدت زمان اجاره، مدل ماشین، مشخصات فنی، کد ملی و غیره است مابین شما و شرکت مربوطه امضا می شود. بهتر است اجاره نامه را هنگام رانندگی در جزیره به همراه داشته باشید. کارت ملی و گواهینامه و یا در صورت سفر از کشورهای دیگر پاسپورت و گواهینامه بین المللی مدارکی هستند که به هنگام عقد قرارداد اجاره باید به همراه داشته باشید.

یک فقره چک که مبلغ آن بسته به مدل ماشین و شرکت مربوطه متفاوت است نیز به عنوان ضمانت نزد شرکت از شما دریافت می شود. در صورت همراه نداشتن چک باید مبلغ ضمانت را به صورت نقدی در شرکت به امانت بگذارید. به هنگام تحویل خودرو چک یا مبلغ به امانت گذاشته شده عودت داده می شود.

قوانین اجاره ماشین در کیش

حال که قصد اجاره یا رنت ماشین در کیش را دارید بهتر است ابتدا دید کاملی از قوانین اجاره خودرو داشته باشید تا بدون هیچ مشکلی از اقامت تان در جزیره لذت ببرید. بیشتر مشکلات گردشگران در زمینه رنت خودرو، ناشی از نداشتن اطلاعات کافی در این حوزه است. نکته اول اینکه، تامین بنزین ماشین به عهده شما است. نکته بعد اینکه، علاوه بر وجه ضمانی که به هنگام اجاره خودرو گرو می گذارید بسته به ارزش ماشینی که رنت می کنید باید مبلغی نیز بابت خلافی احتمالی ماشین نزد موسسه به امانت گذارید.

یکی از دلایل رنت ماشین از موسسات مجاز آن است که، بسته به شرکت اجاره دهنده خودرو، دو روز تا یک هفته بعد از عودت ماشین در صورت عدم خلافی می توانید به راحتی وجه پرداختی را پس بگیرید اما در صورت کار با مراکز غیرمجاز این پروسه ممکن است برای شما دچار دردسر شود.

دکمه بازگشت به بالا