کلینیک تخصصی ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی آستارا افتتاح شد

سلام آنلاین/ گیلان کلینیک تخصصی شبکه بهداشت و درمان مرزی بندر آستارا همزمان با سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان گیلان در قالب ویدئو کنفرانس افتتاح و راه اندازی شد.

کلینیک تخصصی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی بندر آستارا برای مددجویان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در دو طبقه به ارتفاع 1000 متر زیر ساختمان درمانگاه با حضور پزشکان . بهرام عین الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین شهردار آستارا، رئیس شبکه بهداشت و درمان آستارا و کارکنان این درمانگاه.

شبکه تخصصی سلامت و درمان مرزی آستارا افتتاح شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان آستارا در حاشیه افتتاح این پروژه در جمع خبرنگاران گفت: کلینیک های تخصصی شبکه بهداشت و درمان آستارا شهرستان مرزی آستارا در اولویت منطقه است. و برای ساختمان ها و تجهیزات اداری و پزشکی مجموعاً 120 میلیارد ریال استفاده می شود که امروز به صورت ویدئو کنفرانس توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده می شود.

دکتر سید حسین احمدی با بیان اینکه با بهره برداری از این کلینیک شاهد حضور و خدمات بیشتر پزشکان متخصص در آستارا که هم مرز و مورد علاقه گردشگران است، خواهیم بود، گفت: در آستارا حرکت مثبتی در راستای بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی این شهرستان شهرستان مرزی استان گیلان است.

به گزارش سلام آنلاین، مرکز بهداشت و درمان آستارا که دارای هشت مرکز بهداشتی درمانی 104 تختخوابی به نام شهید دکتر است. بهشتی، یک مرکز شبانه روزی در لوندویل و 23 مرکز بهداشتی درمانی با بیش از 500 کارمند به مردم شهرستان مرزی گیلان. این استان همچنین به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی خدمات ارائه خواهد کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا