دیدار رهبری حماس با رهبران مقاومت فلسطین

هیئت حماس در چارچوب اقدام مشترک ملی، رایزنی‌ها و تماس‌های مستمر در مقابله با تهاجم صهیونیست‌ها و ایستادگی ملت فلسطین و مبارزه در عملیات الاقصی با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین دیدار و گفت‌وگو کرد. و معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین.

به گزارش سلام آنلاین، در دیدار هیاتی از رهبران حماس، “زیاد النخله” دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و “جمیل مظهر” معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی این کشور. فلسطین، بخش و توسعه سیاسی مورد بحث قرار می گیرد.

در این دیدارها، تلاش‌های مبارزه برای توقف تجاوزات صهیونیست‌ها به نوار غزه و نظرات مشروح ارائه‌شده با تسهیل‌گران، به‌ویژه در روزهای گذشته، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تأکید شد که هدف از هرگونه مبارزه، ابتکار یا تلاش برای این امر است توقف تجاوز به مردم فلسطین و به ویژه در نوار غزه، خروج نیروهای اشغالگر و نجات و بازسازی نوار غزه است و باید برای مبادله غزه به توافقی عادلانه دست یافت. زندانیان

همچنین در این دیدارها تاکید شد که تلاش برای دستیابی به اهداف فوق باید در راستای منافع فلسطین و تقویت وحدت ملی مبتنی بر مبارزه است که تنها راه رسیدن به آزادی، دستیابی به حق بازگشت و بازگشت است تشکیل یک کشور فلسطینی در قلمرو ملی به پایتختی بیت المقدس.

بر اساس گزارش رسانه های صهیونیستی، مذاکرات غیرمستقیم حماس و رژیم صهیونیستی بر سر آتش بس در غزه و تبادل اسرا روز جمعه در دوحه ادامه یافت و قرار بود رژیم صهیونیستی به پاسخ حماس به توافق پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا پاسخ دهد. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا