علمی و پزشکیتازه های کسب و کار

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، ایرانی چی انتخاب کنیم؟

 انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، ایرانی در بازار یا سایت های مختلف دیده باشید. نکته ای که در اکثر موارد به آن برخود نموده اید معرفی دستگاه های تصفیه آب مختلف گاهی با برند های معروفی چون سافت واتر و cck  و یا برند های دیگر با عنوان اصل تایوان می باشد.

 اگر برخی از قیمت های دستگاه های تصفیه آب با نام مشابه را را مقایسه کرده باشید و با تفاوت قیمت زیادی روبه رو شده باشید. اما ایراد از کجاست؟ در ادامه این مطلب این تضاد ها را مورد بررسی قرار داده ایم.

دستگاه های تصفیه آب خانگی ایرانی و تایوانی

نکته ای که در خرید دستگاه تصفیه اب خانگی فراب کالا بسیار حائز اهمیت است این است که دستگاه های تصفیه آب تایوانی اصل که مونتاژ کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا هستند به ندرت و با قیمت های بالا یافت می شوند. اما در این میان مونتاژ های مختلفی از برند های معتبر تایوانی با قطعات وارداتی و تایوانی وجود دارند که با نسخه های مونتاژ تایوان برابری می کنند.

 گاهی اوقات زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی فراب کالا مشتری این امکان را دارد که برخی از قطعات دستگاه را از نوع ایرانی انتخاب نماید و هزینه کمتری را متقبل شود. در میان وفور برند های مختلف دستگاه تصفیه آب خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی با قطعات تایوانی و با مونتاژ ایران از مراکز معتبری چون فراب کالا میتواند بهترین گزینه برای خرید با اطمینان باشد.

کدام دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی یا ایرانی بهتر است ؟

معرفی یک برند یا دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان بهترین دستگاه کار سختی است. بهترین ها از نظر افراد مختلف همیشه فرق می­کند. اینکه هدفمان از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟ چه انتظاراتی از آن داریم؟ میخواهیم اب چقدر تصفیه شود؟ چه میزان می خواهیم هزینه کنیم همگی در مشخص کردن بهترین دستگاه تصفیه آب دخیل هستند.

 اگر قرار باشد میان تمام موارد گفته شده یک نقطه تعادل را در نظر بگیریم بهتر است سری به سایت فراب کالا زده و دستگاه های تصفیه آب آن را بشناسیم. فراب کالا با عرضه بدون واسطه و با بهترین قیمت برند های معتبر سافت واتر،cck  و ادنسه در مدل های 6 تا 8 فیلتره می تواند بهترین گزینه برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باشد. فراب کالا با گارانتی دستگاه های تصفیه آب خود خیال مشتری را از بابت کیفیت کالایی که عرضه می کند راحت می کند.

کدام دستگاه تصفیه آب خانگی را بخریم؟

 برای خرید و انتخاب درست دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر است به ویژگی های هر دستگاه توجه کنیم.

ظرفیت تصفیه آب هر دستگاه

ظرفیت مقدار آبی که هر دستگاه تصفیه آب می­تواند در طول شبانه روزتصفیه کند می بایست متناسب با نیاز شما باشد. دستگاه های تصفیه اب خانگی سافت واتر، cck  و ادنسه هر سه دارای ظرفیت بالایی برای تصفیه آب هستند و قابلیت تامین آب تصفیه شده برای چند خانوار را دارند ، بنابراین شما با خرید دستگاه ها تصفیه آب از فراب کالا نیازی به نگرانی در این زمینه ندارید.

داشتن گواهی نامه NSF  دستگاه تصفیه آب خانگی

گواهی نامهNSF ،  یک گواهینامه بین المللی سازمان بهداشت جهانی NSF National Science Foundation می باشد که  باید در مراحل ساخت دستگاه تصفیه آب، تمامی استاندارد ها در ساخت آن رعایت شده باشد. از آنجا که دستگاه های تصفیه آب خانگی مستقیما با سلامت انسان در ارتباط هستند داشتن این گواهینامه بسیار ضروری است. این گواهینامه برای سازندگان این دستگاه ها همیشگی نبوده و همواره مورد بررسی قرار می­گیرد. تمامی دستگاه های تصفیه اب فراب کالا دارای این گواهینامه هستند.

مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه های تصفیه آب خانگی در مدل های 6 تا 8 فیلتره وجود دارند. هرچه تعداد این مراحل فیلتراسیون بیشتر باشد میزان تصفیه شدن آب نیز بیشتر است. تصفیه آب به میزان مطلوبی که سلامت آب را تضمین کند با مدل های 6 فیلتره قابل ارائه است. چنانچه کیفیت آب منطقه نامناسب باشد یا بخواهید به آب خاصیت قلیایی بدهید یا میکروب کشی بیشتری داشته باشید، می توانید از مراحل فیلتراسیون بالاتری استفاده کنید. اضافه شدن مراحل فیلتراسیون هزینه بیشتری را نیز به هرماه خواهد داشت.(هرکه بامش بیش برفش بیشتر).

کلام آخر

خرید دستگاه تصفیه آب فراب کالا برند ایرانی یا تایوانی، که با قطعات اصل تایوان مونتاژ شده اند چیزی از مونتاژهای تایوانی کم ندارند. قیمت مناسب دستگاه های برد سافت واتر وcck  مونتاژ ایران با قیمت مناسب تر از مونتاژ های وارداتی و با همان قطعات اصل تایوان بهترین گزینه برای خرید دستگاه تصفیه اب خانگی هستند. به دلیل وج.د مونتاژ هیا بی کیفیت در بازار خرید از مراکز معتبر و متخصص در زمینه تصفیه اب چون فراب کالا میتواند خیال شما را از درستی انتخاب و خریدتان راحت نماید. اگر هم چنان در انتخاب مدل و نوع دستگاه مورد نظرتان شک دارید می توانید از کارشناسان فراب کالا مشاوره دریافت نمایید.

منبع: فراب کالا

دکمه بازگشت به بالا