یک قالیشویی معتبر دارای چه امکاناتی باید باشد؟

برای حفظ سلامت فرش ها و افزایش طول عمر آن ها بهتر است که با حساسیت بیشتری به نگه داری از آن ها بپردازیم. در قالی سنج با ما همراه باشید چرا که قرار است نکات بسیار زیادی را در این زمینه  را با یک دیگر بررسی کنیم.

یک قالیشویی معتبر دارای چه امکاناتی باید باشد؟

یک قالیشویی معتبر باید دارای امکانات مدرن و نیروی مجهز باشد و با توجه به استاندارد هایی که وجود دارد به شستشو و تعمیر انواع فرش ها بپردازد. ویژگی یک قالیشویی معتبر به شرح زیر است:

  • تجهیزات و فناوری:

استفاده از روش های پیشرفته: یک قالیشویی معتبر با استفاده از روش های پیشرفته به شستشو می پردازد. شستشو با کمک دستگاه ها به روش تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی است. روش شستشو با کمک این دستگاه ها متناسب با نوع فرش تعیین می شود. در قالیشویی های معتبر شستشو به صورت اصولی انجام می شود که همین امر باعث افزایش طول عمر فرش می شود. برای خشک کردن فرش هم از دستگاه های خشک کن استفاده می شود. این دستگاه های مدرن بدون نور مستقیم خورشید فرش ها را خشک می کند و از بروز مشکلاتی مانند پارگی و چروکی فرش جلوگیری می کند.  با مزیت هایی که دستگاه های پیشرفته دارند، باید قالیشویی را انتخاب کنیم که تضمین کننده ی ارائه خدمات به روش نوین باشد.

  • مواد شوینده مخصوص:

استفاده از محصولات نانو و کم خط در قالیشویی ها یک امر ضروری است. درواقع باید درنظر داشته باشید که قالیشویی مذکور از موادی استفاده می کند که ضرری برای بافت فرش ندارد و آسیبی به آن وارد نمی کند. مواد شوینده ای که در قالیشویی ها استفاده می شود مطابقت با استانداردهای صنعتی است. درواقع یک قالیشویی معتبر این مسئله را در نظر می گیرد.

  • تخصص و تجربه:

برای استفاده از خدمات یک قالیشویی معتبر ابتدا به تخصص و تجربه او توجه داشته باشید. قالیشویی باید تخصص در شناخت انواع فرش داشته باشد تا به شستشو و تعمیر آن بپردازد. فرش ها شامل دستباف و ماشینی هستند که هرکدام ویژگی خاص خودشان را برای شستشو دارند. نکته بعدی سابقه قالیشویی در شستشو انواع فرش است. قالیشویی هایی با سابقه بالا اصولا دارای مزیت های بیشتری برای انتخاب هستند.

تعمیرات انواع فرش ها یکی از خدمات قالیشویی ها

تعمیرات فرش یکی از مهم ترین خدماتی است که قالیشویی ها ارائه می کنند. خدمات جانبی شامل رفوگری، رنگرزی فرش، ریشه گیری و از بین بردن پارگی و سوختگی است. باید در نظر داشته باشید که خدمات فوق باید به صورت تخصصی و کاملا کارشناسی شده انجام گیرد. درواقع قالیشویی که این خدمات را ارائه می کند باید نسبت به انواع فرش ها شناخت داشته باشد و کار رفوگری و… باید به صورت کاملا فنی و تخصصی انجام گیرد. که بهتر است از خدمات قالیشویی اصفهان استفاده کنید. فرش های دستباف که از جمله فرش های قیمتی هستند، نباید با روش های غیر اصولی تعمیر شوند. بنابراین در نظر داشته باشید که فرش ها را به دست یک کارشناس خبره سپرده اید.

معرفی برخی از معتبرترین قالیشویی های کشور

 قالیشویی ها با توجه به تعهداتی که دارند باید بتوانند در اسرع وقت فرش ها را به مشتریان خود تحویل دهند. همچنین با تضمین کیفیت فرش ها را سالم و بدون هیچ ایرادی به مشتری تحویل دهند. قالیشویی هایی که در ادامه بررسی می کنیم دارای ویژگی های بسیار خوبی هستند که می توانند نیاز مشتریان را برآورده سازد.

  • قالیشویی نوین اصفهان: این قالیشویی با سابقه و باتجربه بالایی که دارد می تواند خدمات بسیاری را برای شستشو انواع فرش ها ارائه کند. این قالیشویی با تجهیزات مدرن و پیشرفته ای که دارد یکی از بهترین قالیشویی های اصفهان است. همچنین دارای شعبه های بسیاری در سراسر اصفهان می باشد.
  • قالیشویی ارم اصفهان : یکی از به روز ترین قالیشویی هایی که با حفظ سلامت فرش به ارائه انواع خدمات در حوزه شستشو می پردازد قالیشویی ارم است. این قالیشویی با تضمین کیفیت در منطقه غرب اصفهان است می تواند یک انتخاب عالی برای مشتریان باشد.
  • قالیشویی مویدی اصفهان : قالیشویی مویدی دارای تخصص و تجربه بالایی در ارائه خدمات شستشو و تعمیرات است. که نظرات در مورد قالیشویی مویدی اصفهان را میتوانید در سامنه قالی سنج اصفهان مطالعه کنید.
  • قالیشویی تمیز در اصفهان: یکی از قالیشویی هایی که با ارائه انواع خدمات در جنوب اصفهان توانسته است نیاز بسیاری از افراد را در زمینه شستشو برآورده سازد.
  • قالیشویی نمونه اصفهان: این قالیشویی به عنوان بهترین و ممتازترین قالیشویی در یک دهه اخیر شناخته شده و با ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از تجهیزات مدرن، رضایت مشتریان را جلب کرده است.
  • قالیشویی معجزه اصفهان: این قالیشویی به عنوان بهترین و ممتازترین قالیشویی در مرکز اصفهان می باشد. این قالیشویی دارای تجربه و سابقه بسیار بالایی در ارائه خدمات می باشد. استفاده از تجهیزات مدرن در این قالیشویی باعث جذب و رضایت مشتریان شده است.
دکمه بازگشت به بالا