سایت خرید یوسی

25 ترفند مخفی برای حرفه‌ای شدن در پابجی موبایل + خرید یوسی

دوست دارید در پابجی موبایل برنده شوید؟ با ما همراه باشید تا 25 ترفند مخفی را برای حرفه‌ای شدن به شما بیاموزیم. بهترین ویژگی پابجی این است که یادگیری آن آسان است و همه می‌توانند از آن لذت ببرند. شما به همراه 99 نفر دیگر در یک نقشه فرود می‌آیید و هدف بازی این است که آخرین فرد مقاوم باشید. با این‌که پابجی آسان است ولی اول شدن در آن کار راحتی نیست. ما راهکارهای جذابی را برایتان تدارک دیده‌ایم.

1.      درست فرود آیید

لحظات ابتدایی بازی بسیار حائز اهمیت هستند. اگر تازه‌کار هستید از مناطق پر تراکم، شلوغ و ساختمان‌های بلند درون بازی فاصله بگیرید به جای آن اندکی جابه‌جا شوید و به مناطق کم‌تر شلوغ با تراکم پائین بروید. آن‌جا هم می‌توان مهمات و وسایل مورد نیازتان را پیدا کنید و همچنین خلاصی از شر دیگر دشمنان نیز کار راحتی است. مناطق Gatka و Mylta انتخاب مناسبی برای آغاز کار هستند.

2.      وقتی تازه فرود آمده‌اید از درگیری بپرهیزید

شما تازه فرود آمده‌اید و صدای پای یک بازیکن دیگر را می‌شنوید، بهترین کار ترک آن محل است چرا که شما هنوز تجهیز نشده‌اید و شانس این‌که آن شخص مسلح باشد فراوان است. بنابراين بهترین کار ترک کردن محل و تجهیز خودتان است.

3.      مراقب دور و برتان باشید

وقتی به یک منطقه‌ی جدید وارد می‌شوید حواستان به اطرافتان باشد. مراقب باشید تا دیگر بازیکنان آن دور و اطراف نباشند. وقتی وارد ساختمانی می‌شوید که درهای آن باز است و مهماتی آن جا نیست، یعنی شخصی به تازگی وارد آن‌جا شده، این احتمال وجود دارد که آن شخص مدت‌ها از آن محل رفته باشد ولی ممکن است که همان‌جا کمین کرده باشد. بهترین کار در این مواقع بستن درها پشت سرتان می‌باشد که بتوانید دیگران را غافلگیر کنید.

4.      شاتگان را دست کم نگیرید

در نگاه اول شاید شاتگان انتخاب مناسبی به نظر نرسد. اما در ابتدای کار و به خصوص در درگیری نزدیک بهترین انتخاب می‌باشد. در اوایل بازی که تراکم بازیکنان زیاد است و درگیری در ساختمان‌ها زیاد اتفاق خواهد افتاد شاتگان فوق‌العاده کارآمد می‌باشد و به کارتان خواهد آمد.

5.      زره (آرمور)خودتان را تغییر دهید

زره در طول بازی و صدمه دیدن شما ضعیف می‌شود بنابراین بهترین کار این است که مدام آن را تغییر دهید. حتی اگر به یک زره سطح پائین‌تر (لول پائین) سوئیچ کنید باز هم مشکلی ندارد زیرا شما را بیشتر تقویت خواهد کرد و بهتر از یک زره صدمه دیده است.

6.      هوشمندانه بازی کنید

عجول نباشید. بی محابا به دل خطر و مبارزه نزنید. اول سلاح و امکانات خودتان را بررسی کنید و منتظر بهترین فرصت باشید، سپس اقدام کنید. عجله کردن شانس پیروزی را از شما خواهد گرفت.

7.      سلاح مورد علاقه خودتان را پیدا کنید و به همان بسنده کنید

وقتی برای برنده شدن می‌جنگید به این معناست که باید یک اسلحه‌ی قابل اتکا داشته باشید. پس از چند دست بازی حتماً به یک اسلحه بر خواهید خورد که با آن احساس راحتی دارید. همان را انتخاب کنید و تمرکزتان را بر روی آن بگذارید. در دورهای بعدی نیز اولویت را بگذارید بر روی پیدا کردن همان سلاح، حتی اگر به معنای کنار گذاشتن یک اسلحه‌ی پیشرفته‌تر باشد.

8.      یک دوربین (اسکوپ) بگیرید

وقتی تفنگ مورد نظرتان را پیدا کردید، فرصت یافتن بهترین تجهیزات آن می‌باشد. به دنبال یک دوربین (اسکوپ) باشید. یک اسکوپ4x بر روی اسنایپر غوغا می‌کند. امتحان کنید تا ببینید.

9.      وقتی در حال مبارزه هستید، زیگزاگ حرکت کنید

مستقیم به سمت دشمن یورش نبرید، در این صورت مرگتان حتمی است. به صورت زیگزاگ یا تصادفی حرکت کنید، درست است که دیرتر به کاور می‌رسید ولی شانس زنده ماندن شما بیشتر است، حرکت مستقیم مساوی با گلوله خوردن و مرگ است.

10.  وقتی کسی از فاصله‌ی دور شما را اسنایپ می‌کند، به زمین نخوابید

وقتی کسی از نا کجا آباد اسنایپتان می‌کند اولین اقدام غریزی این است که به زمین بخوابید، من نیز این اشتباه را بارهای زیادی کرده‌ام و بلافاصله مُردم. این کار را نکنید، آن شخصی که شما را از فاصله زیاد اسنایپ کرده است به این معناست که شما را کاملاً در تیررس دارد، وقتی شما بخوابید تنها زحمتی که به خودش می‌دهد این است که نشانه را پائین بیاورد و شلیک کند، بَنگ شما مُردید. به جای این‌کار به نصیحت بالا توجه کنید. تفنگ را زمین گذاشته، زیگزاگ حرکت کنید و با سرعت فرار کنید.

11.  برای مخفی‌کاری پابرهنه بازی کنید!

کفش‌ها (boot) صدای زیادی تولید می‌کنند، اگر دور آخر (حلقه‌ی آخر) است و شما قصد مخفی‌کاری دارید، کفش‌ها را کناری بگذارید و از شر صدای اضافه رهائی یابید.

12.  از هدفون استفاده کنید

صدا نقش کلیدی در پابجی ایفا می‌کند، چه برای چت با دوستان، چه برای شنیدن هشدار از جانب اعضای گروه و چه برای شنیدن صدای پای دشمنان. اگر از هدفون استفاده نکنید بخش بزرگی از این مزایا را از دست خواهید داد. و شانس حدس زدن مکان دشمن را نخواهید داشت.

13.  منتظر لحظه‌ی طلایی باشید

هیچ نفعی در شلیک پیاپی نیست، جز این‌که این شانس را به حریفتان می‌دهید که در هنگام خشاب گذاری دخلتان را بیاورد. به جای این کار منتظر لحظه‌ی طلایی باشید و آن وقت ماشه را بکشید. مهم نیست شاتگان به دست داشته باشید یا اسنایپر، منتظر لحظه‌ی طلایی باشید.

14.  حواستان به red zone باشد

اگر گروهی بازی می‌کنید حتماً یکی از اعضای گروهتان تا لحظه‌ی آخر در حال جستجوی منطقه است. ولی شما این‌گونه نباشید حواستان به تایمر Red Zone باشد. به جای این‌که در لحظه‌ی آخر دیوانه‌وار فرار کنید، در منطقه‌ی امن بمانید و خیالتان از جانب تایمر راحت باشد.

15.  از لبه‌ها‌ی آبی نهایت استفاده را ببرید

لبه‌ها بهترین جا برای شماست. شما در منطقه‌ی امن هستید و به راحتی می‌توانید افرادی که از خارج منطقه در حال هجوم هستند را ضربه بزنید. بهترین مکان برای شما کمین کردن در لبه‌ها می‌باشد.

16.  برای دویدن سلاح خودتان را کنار بگذارید

وقتی در حال دویدن به سمت منطقه‌ی امن هستید یا قصد فرار از مبارزه دارید، سلاح را کنار بگذارید و بدوید. این کار سرعت دویدن شما را چندین برابر می‌کند.

17.  از ماشین‌ها هوشمندانه استفاده کنید

استفاده از ماشین در ابتدا بسیار راحت است و خیلی هم کاربردی می‌باشد به راحتی شما را به منطقه‌ی امن خواهد رساند و می‌توانید بازیکنان دیگر را زیر بگیرید. ولی هر چه به پایان بازی نزدیک شوید استفاده از ماشین دردسرساز خواهد شد و بازیکنان دیگر به راحتی شما را شناسایی خواهند کرد.

18.  بین حالت‌های مختلف جابه‌جا شوید

شما هم‌اکنون می‌توانید در ابتدای بازی بین حالت اول‌شخص (FPS) و سوم شخص(TPS) انتخاب کنید. این کار را می‌توانید قبل از بازی و در منوی تنظیمات به راحتی انجام دهید.

19.  جعبه‌ها یا دراپ به دردسرش نمی‌ارزد

وقتی بالون دراپ را می‌بینید اولین اقدام این است که به سمت آن هجوم ببرید، ولی صبر کنید؛ ارزشش را ندارد. اولین نفر به سمت دراپ نروید زیرا که به احتمال زیاد دیگران شما را از دور هدف قرار خواهند داد و کارتان ساخته است. به جای این کار گوشه‌ای کمین کنید و افرادی که به آن سمت می‌روند را هدف قرار دهید و بعد از شکست دادن آن‌ها به سمت دراپ بروید.

20.  بازی با دوستان لذت دیگری دارد

گیم‌پلی آنلاین پابجی لذت‌بخش است ولی لذت واقعی آن زمانی نمایان می‌شود که با دوستان تجربه شود. چه با دوستتان بازی کنید یا گروهی از دوستانتان، لذت بازی چند برابر خواهد شد. نه تنها لذت بخش‌تر است، بلکه شانس برنده شدنتان هم بیشتر خواهد شد. یک نفر در برابر 99 نفر سخت است ولی یک گروه که با هم همکاری می‌کنند و همدیگر را احیا می‌کنند به مراتب برنده شدن را آسان‌تر می‌کند.

21.  وقتی گروهی بازی می‌کنید، ارتباط برقرار کنید

اگر نزدیک هم نیستید، ارتباط سخت‌تر می‌شود. اگر با افراد غریبه بازی می‌کنید ارتباط باز هم سخت‌تر می‌شود. بهترین راه برقراری ارتباط مناسب با یکدیگر است. چت را فعال کنید و با یکدیگر هماهنگ شوید. به یکدیگر کمک کنید و مهمات خودتان را به اشتراک بگذارید.

22.  کیفیت گرافیکی را تغییر دهید

بر حسب مدل گوشی خودتان گرافیک بازی را بهینه کنید. اگر بازی شما کند شده است کیفیت گرافیک را بکاهید. اگر گوشی شما قدرتمند است کیفیت گرافیک را به بالاترین حد ببرید. هر چه گرافیک بالاتر باشد تشخیص دشمنان برای شما راحت‌تر خواهد بود. خیلی راحت برای تغییر گرافیک به بخش تنظیمات و سپس گرافیک مراجعه کنید.

23.  از قابلیت Peek and Fire استفاده کنید

به بخش Setting بروید، Basic را انتخاب کنید و از آنجا Peek & Fire را فعال کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا از پشت کاور سرتان را کج کنید و شلیک کنید بدون این‌که بدنتان از کاور خارج شود. البته این شیوه سرتان را در تیررس قرار می‌دهد، پس مراقب باشید و هوشمندانه از آن استفاده کنید.

24.  حواستان به نوار زرد باشید

وقتی خون شما پُر است حواستان به نوار زرد باشد. این نوار به شما کمک می‌کند تا کاملاً جانتان را پُر کنید، دقیق‌تر هدف‌گذاری کنید و سریع‌تر بدوید. انرژی‌زا بنوشید تا نوار زردتان پُر شود.

25.  گر صبر کنی، ز غوره حلوا سازی

مهم‌ترین ترفند و شیوه برای موفقیت صبر داشتن است. عجله نکنید و بی محابا عمل نکنید. دقیق رفتار کنید تا موفق شوید. البته این بدان معنا نیست که گوشه‌ای بنشینید و حرکتی نکنید.

خرید یوسی پابجی موبایل

خرید بازی یوسی پابجی موبایل از این وب سایت برای گیمرهای علاقه‌مند به این بازی فراهم است. شما می توانید، این بازی پرطرفدار و جهانی را در تعداد مختلف و با قیمت های منصفانه خریداری نمایید. خرید این بازی در تعداد سیزده عدد، سی‌ودو، شصت‌وسه، صد و نودوهشت، سیصد و چهل، شش‌صد و نود، هزار و هشت‌صد و هفتادوپنج، چهار هزار و در نهایت هشت هزار و هفت‌صد و پنجاه عدد در این وب سایت فروشگاهی تهیه نمایید. ناگفته نماند، آخرین ورژن این بازی تحت عنوان یوسی سیزن هفده عرضه شده است که در این مدل بازیکنان می توانند به امکانات و توانایی های جدیدی دست پیدا کنند و از یک بازی مهیج و سراسر پر شور و نشاط بهره‌مند شوند.

همچنین، خرید یوسی پابجی موبایل برای گوشی های آیفون و اندروید نیز مناسب است. اگر گوشی شما سامسونگ یا هر مدل دیگری است، می توانید این بازی را بخرید و با خیال راحت آن را روی دستگاه خود نصب کنید. خوشبختانه این بازی انعطاف بالایی با سیستم های عامل موبایل داشته و می توان آن را روی هر گوشی نصب کرد.

دکمه بازگشت به بالا