علمی و پزشکیتازه های کسب و کار

جدیدترین آمار کرونا + معرفی بهترین ضدعفونی کننده کرونا

این روز‌ها با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در 23 استان کشور و همچنین بر اساس آمار رسمی وزارت بهداشت ایران بیش از ۷۰۰ مبتلا به شمار بیماران جدید کرونا افزوده شده است؛ با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۲۶۰ هزار و ۱۷ نفر رسیده است.

از این تعداد  هفت میلیون و ۶۵ هزار و ۹۸۹ نفر بهبودیافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند. به همین دلیل برای پیشگیری از کرونا  الزام به استفاده از ضدعفونی کننده‌ برای کرونا و سایر ویروس‌ها، به امری حیاتی تبدیل شده است. نکته قابل توجه این است که ضدعفونی کننده‌ باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند تا بتوانند بر این ویروس موثر باشند. فروشگاه دیلوپ عرضه کننده انوع کلونیا ترکیه می باشد که میتوانید با خیالی اسوده از این فروشگاه خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.اما کلونیا چیست و چه کاربردی داره؟

کلونیا چیست؟

کلونیا  محلول ترکیبی از الکل( اتانول) ، آب و مواد معطری مانند اسانس لیمو، گل رز ،توتون و تنباکو است و معمولا بین 70 تا 80 درصد الکل در آن به کار می رود که برای از بین بردن و ضدعفونی انواع باکتری ها و ویروس ها مانند کرونا فوق العاده است. فروش این ادکلن خوشبو در زمان شیوع کرونا افزایش 5 برابری داشت و باعث تشکیل شدن صف های طولانی برای این محصول شده بود.هم اکنون کلونیا علاوه بر نوستالژیک بودن نماد سلامت نیز به شمار میرود

کاربردهای کلونیا

کلونیا ترکیه یکی از اصیل ترین و معروف ترین محصولاتی است که ریشه در فرهنگ و سنت مردم ترکیه دارد . از کلونیا قبل و بعد غذا خوردن، در مهمانی ها، اعیاد و حتی تشیع جنازه استفاده می شود.اما ویژگی های کلونیا فقط به این موارد ختم نمی شود کلونیا را میتوان به عنوان افترشیو نیز استفاده کرد. این سوغات سنتی ترکیه دافع حشرات نیز هست .

فروشگاه آرایشی و بهداشتی دیلوپ جزء اولین وارد کنندگان کلونیا است شما میتوانید برای خرید کلونیا از برترین برندهای ترکیه مانند کلونیای ایوب صبری ،ربول و دورو  اقدام کنید. این سوغات کشور می تواند یک هدیه بسیار شیک برای دوستانتان باشد.

Dilop.ir

دکمه بازگشت به بالا