تازه های کسب و کارعمومی

بهترین برند گیربکس حلزونی

انتخاب بهترین برند گیربکس حلزونی همیشه یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان این کالای صنعتی بوده و هست. با توجه به اینکه برندهای متنوعی طی سال های اخیر به تولید و عرضه گیربکس های حلزونی پرداخته اند، انتخاب بهترین برند از میان انواع متفاوت آن کمی دشوار است. به همین خاطر در ادامه به معرفی برند های متفاوتی از موتور گیربکس های حلزونی و مشخصات فنی هر یک اشاره کرده ایم.

برای خرید و اطلاع از قیمت گیربکس حلزونی وارد لینک درج شده شوید.

گیربکس حلزونی سهند دور اصفهان

برند سهند دور اصفهان یکی از برندهای مطرح تولید گیربکس صنعتی در ایران بوده که بهترین گیربکس حلزونی توسط این برند تولید می شود.

برند سهند دور اصفهان تجربه چندین و چند ساله در ساخت و تولید گیربکس حلزونی داشته و طراحی های کتابی یا NMRV ، VF ، MVF و گیربکس مرکب را در سایزهای متفاوتی تولید می کند. گیربکس های VF و VF/FC از سایز 49 تا سایز 250 و گیربکس های NMRV از سایز 30 تا سایز 130 در بازار عرضه می شوند.

به دلیل تجربه بالای برند سهند اصفهان در تولید گیربکس، فروش این گیربکس نسبت به سایر گیربکس های مشابه بیشتر بوده است؛ البته لازم به ذکر است که این گیربکس ها در دو جنس آلومینیوم و چدن تولید می شوند که این ویژگی استفاده از آنها را در انواع مصارف صنعتی و غیر صنعتی راحت‌تر کرده است. همچنین این برند برای محصولات خود 6 ماه گارانتی در نظر داشته که از دیگر نکات مثبت آن محسوب می شود.

گیربکس کتابی یا NMRV سهند دور

گیربکس کتابی که با نام گیربکس NMRV و گیربکس مکعبی نیز شناخته می شود، نوع طراحی مشابهی با سایر گیربکس های کتابی دارد. برند سهند دور اصفهان گیربکس های کتابی را با نام گیربکس W تولید می کند.

مشخصات فنی گیربکس کتابی، مکعبی و یا NMRV
جنس بدنه آلومینیوم چدن
نسبت تبدیل از 1 به 20 تا 1 به 200
ورودی گیربکس هالو شافت – نیم فلنج – فلنج بزرگ
خروجی گیربکس هالو شافت – فلنج – فلنج پایه دار

*الکتروگیربکس حلزونی کتابی سهند، قابلیت کوپل با الکتروموتور را دارد که معمولا با موتور 1400 دور استفاده می شود.

گیربکس VF و VF/FC سهند دور

گیربکس های VF و VF/FC از لحاظ طراحی تفاوت هایی با یکدیگر دارند، اما مشخصات فنی آنها نسبتا یکسان بوده و تفاوت چندانی ندارد.

مشخصات فنی گیربکس VF و VF/FC
جنس بدنه آلومینیوم – چدن
نسبت تبدیل از 1 به 7 تا 1 به 100
ورودی گیربکس شافت
خروجی گیربکس هالو شافت

*لازم به ذکر است که اصولا گیربکس های VF/FC قابلیت نصب در حالات متنوع تری نسبت به گیربکس های VF دارند.

گیربکس MVF و MVF/FC سهند دور

گیربکس های حلزونی MVF و MVF/FC از لحاظ مشخصات فنی، شباهت نسبی به گیربکس های VF دارند اما از لحاظ ظاهری متفاوت هستند.

مشخصات فنی گیربکس MVF و MVF/FC
جنس بدنه آلومینیوم – چدن
نسبت تبدیل از 1 به 7 تا 1 به 100
ورودی گیربکس هالو شافت – فلنج بزرگ
خروجی گیربکس هالو شافت

*الکتروگیربکس حلزونی VF و VF/FC و MVF و  MVF/FC سهند، قابلیت کوپل با الکتروموتور را دارد که معمولا با موتور 1400 دور استفاده می شود.

برای خرید و مشاهده قیمت گیربکس سهند دور اصفهان کلیک کنید.

گیربکس حلزونی شاکرین صنعت سپاهان

برند شاکرین صنعت سپاهان از دیگر برندهای مطرح تولید کننده انواع گیربکس صنعتی است. گیربکس حلزونی شاکرین صنعت سپاهان از گیربکس های پر کاربرد در صنعت می باشد. این گیربکس در طراحی های NMRV ، VF ، MVF و گیربکس مرکب تولید می شود.

برند شاکرین صنعت سپاهان یکی از برندهای ایرانی است که تقریبا اکثر گیربکس های حلزونی و حتی گیربکس های صنعتی دیگری تولید می کند و همچنین در شهرهای زیادی نمایندگی دارد.

گیربکس کتابی یا NMRV شاکرین صنعت سپاهان

گیربکس NMRV یا مکعبی شاکرین صنعت سپاهان یکی از گیربکس های کتابی مقاوم بوده که از سایز 50 تا 110 قابل تولید می شود. گیربکس کتابی شاکرین، با موتور 700، 1000 و 1500 کوپل می شود که معمولا از الکتروگیربکس هایی با موتور 1500 دور استفاده می شود.

مشخصات فنی گیربکس کتابی، مکعبی و یا NMRV
جنس بدنه چدن
نسبت تبدیل از 1 به 7.5 تا 1 به 100
ورودی گیربکس هالو شافت – نیم فلنج – فلنج بزرگ
خروجی گیربکس هالو شافت – فلنج – فلنج پایه دار

گیربکس VF و VF/FC شاکرین صنعت سپاهان

مشخصات فنی گیربکس VF و VF/FC
جنس بدنه چدن
نسبت تبدیل از 1 به 7.5 تا 1 به 100
ورودی گیربکس شافت
خروجی گیربکس هالو شافت

گیربکس های شافت دار VF و VF/FC یکی از انواع گیربکس های برند شاکرین صنعت سپاهان است. این گیربکس ها از لحاظ نگهداری به روغن کاری مداوم نیاز دارند؛ اما با روغن کاری سایر گیربکس های حلزونی مشابه کمی تفاوت دارند.

نکته قابل توجه اینجاست که این برند برای روغن کاری به دو گروه تقسیم می شوند:

گروه اول:  VF 49 ، VF 63 ، VF 86  که به روغن کاری احتیاج ندارند و حین تولید با روغن های ترکیبی پر می شوند.

گروه دوم: VF 110 ، VF 130 ، VF 150 ، VF 185 ، VF 210 ،  VF 250گیربکس هایی هستند که بر خلاف گروه اول بدون هیچ گونه روغنی تولید می شوند. این گیربکس ها با توجه به تیپ و کاربری که دارند به روغن مناسب برای راندمان بالا و خرابی کمتر احتیاج دارند.

قیمت گیربکس شاکرین صنعت سپاهان را در این لینک مشاهده کنید.

گیربکس MVF و MVF/FC شاکرین صنعت سپاهان

مشخصات فنی گیربکس MVF و MVF/FC
جنس بدنه آلومینیوم – چدن
نسبت تبدیل از 1 به 7 تا 1 به 100
ورودی گیربکس هالو شافت – فلنج بزرگ
خروجی گیربکس هالو شافت

یکی از مزایای گیربکس های شاکرین صنعت سپاهان، به ویژه سری MVF و MVF/FC آن، شباهت زیاد آنها با گیربکس های چینی است.

امروزه بسیاری از گیربکس های ایرانی به عنوان بهترین گیربکس در مصارف صنعتی، جایگزین گیربکس های چینی شده اند؛ چرا که دسترسی راحت تری داشته و دارای گارانتی نیز هستند. این سری از گیربکس های شاکرین از لحاظ جنس پوسته و ظاهر کلی که دارند، به گیربکس های چینی شباهت زیادی دارند.

گیربکس حلزونی بهکار

گیربکس حلزونی بهکار یکی از انواع خاص گیربکس حلزونی است که به عنوان بهترین گیربکس حلزونی بالابر استفاده می شود. این گیربکس در طراحی VF بوده و در سایز 86 تولید می شود.

گیربکس بالابر بهکار جنس بدنه چدن دارد و نسبت تبدیل های 1 به 40 تا 1 به 60 را پشتیبانی می کند. سایر مشخصات این گیربکس مانند دیگر گیربکس های VF بوده و دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

برای مشاهده قیمت گیربکس بهکار اینجا کلیک کنید.

همانطور که تا به این قسمت شاهد بودیم، انتخاب و خرید بهترین گیربکس حلزونی به عوامل بسیار زیادی وابسته است؛ اما در وهله اول نیاز مصرف کننده اولویت دارد. مطالب جمع آوری شده از بعد جنبه آشنایی و آگاهی نسبت به هر برند و مشخصات فنی آن می تواند کاربرد زیادی داشته باشد اما تعیین کننده اصلی، کار و نیروی مورد نظر شما از گیربکس صنعتی خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا