اقتصادیتازه های کسب و کار

مشخصات سنگ تراورتن عباس آباد

امروزه استفاده از سنگ های تراورتن در بین مصرف کنندگان و مجریان به منظور زیبا سازی نمای ساختمان به شدت رواج پیدا کرده است. شاید اگر به خاطر داشته باشید 20 سال پیش اصلا نامی از تراورتن در صنعت ساختمان سازی و سنگ بری های کشور شنیده نمی شد.اما امروزه با تنوع بسیار بالایی در رنگ، معدن و کیفیت این سنگ ها مواجه هستیم. خداروشکر کشور ما از نظر معادن این سنگ کاملا غنی می باشد و علاوه بر پاسخ گویی به نیاز داخل حتی محصول برای صادرات نیز تولید می شود. در مقاله پیش رو در مورد یکی از زیبا ترین و در عین حال گران ترین سنگ های تراورتن تولیدی در داخل کشور صحبت خواهیم کرد، سنگ تراورتن تولیدی معدن عباس آباد.

این سنگ از معدنی به همین نام در استان محلات استخراج می شود. محصول تولیدی این معدن پس از استخراج و فر آوری به هر شکلی اعم از پلاک و یا اسلب که باشد از گران ترین سنگ های تراورتن بازار است. همانطور که می دانید قیمت گذاری سنگ های تراورتن تا حدود زیادی بر اساس رنگ آن ها می باشد و همان طور که دیده اید سنگ تراورتن عباس آباد یکی از سفید ترین و زیبا ترین سنگ های تراورتن دنیا می باشد.

پس می توان گفت قیمت بالای آن به نوعی منطقیست. از طرفی علاوه بر زیبایی با توجه به اینکه این سنگ در دسته تراورتن ها قرار می گیرد و در بافت خود دارای حفره های متعدد است به راحتی توانایی کار کردن در نمای ساختمان به صورت عمودی و در ارتفاع را دارد، زیرا همچون دیگر تراورتن ها می تواند پیوند قوی ای با ملات ایجاد کرده و خیال شما را از بابت استقامت راحت کنید.

پس اگر مصرف کننده هستید و قصد استفاده از سنگی زیبا برای نمای ساختما خود دارید، و یا مجری کار هستید و قصد ساخت نمایی خیره کننده برای ساختمان در دست احداث خود دارید، قطعا یکی از گزینه های پیش روی شما استفاده از سنگ تراورتن عباس آباد در نما می باشد.اما در نظر داشته باشید که داشتن همزمان کیفیت و زیبایی در کنار هم هزینه دارد.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد در اصفهان

همانطور که در بالا خواندیم، معدن سنگ عباس آباد در استان مرکزی و شهرستان محلات است. با توجه به بعد مسافت این استان  نسبت به استان تهران و اصفهان، و با یک حساب سر انگشتی ساده می توان دریافت قیمت این سنگ در استان اصفهان با توجه به نزدیکی معدن به سنگبری به نسبت تهران و هزینه حمل پایین تر، قطعا در استان اصفهان پایین تر از سنگبری های موجود در تهران است.

پس اگر قصد خرید این متریال را دارید منطقی تر است که از استان اصفهان اقدام کنید. گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت با توجه به این موضوع و تشخیص دغدغه مصرف کننده از دیر باز اقدام به استقرار انبار مرکزی خود در استان اصفهان نموده و این اطمینان را به خریداران محترم می دهد که می توانند قیمت های رقابتی ای در خصوص سنگ های استخراج شده از معادن واقع در فلات مرکزی به نسبت دیگر تولید کنندگان دریافت کنند.

از طرفی این مجموعه در بسیاری از سنگ های تراورتن استخراج شده از معادن استان اصفهان و محلات خود تولید کننده بوده و این موضوع باعث پایین آمدن قیمت تمام شده این سنگ ها به نسبت دیگر رقبا شده است. ما در کالا ساخت این اطمینان را به شما می دهیم که به راحتی و با یک کلیک می توانید به قیمت هر سنگی که مورد نیازتان است از جمله سنگ عباس آباد دسترسی پیدا کنید و اگر نیاز به مشاوره بیشتر دارید می توانید به راحتی با یک تماس با کارشناسان فروش کالا ساخت از مشاوره های رایگان ما استفاده نمایید.

برای مشاهده لیست قیمت و تنوع بالایی از سنگ تراورتن عباس آباد اینجا کلیک کنید.

خرید اینتترنتی سنگ عباس آباد

امروزه خرید انواع و اقسام کالا ها به صورت اینترتی بسیار مرسوم شده است. از اقلام خوراکی گرفته تا حتی خودرو. سنگ های ساختمانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. علی الخصوص که اکثر افرادی که نیاز به خرید این کالا پیدا می کنند از قشر پر مشغله جامعه می باشند و امکان و زمان طی مسافت تا فروشگاه و خرید به صورت حضوری ندارند.

ما در کالا ساخت این دغدغه مصرف کنندگان را درک کرده و برای آن چاره اندیشیده ایم. شما به راحتی می توانید هر کالایی در دسته سنگ های ساختمانی که مد نظرتان است را در سایت کالا ساخت پیدا کنید و قیمت روز این محصول را ببینید. اگر کالای مد نظر شما روی سایت موجود نبود و یا نیاز به خدمات خاصی روی محصول مورد نظر اعم از برش و یا ابزار داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و در خواست خود را بیان کنید.

ما در کالا ساخت انواع و اقسام سن های ساختمانی و خدمات روی آن ها را با قیمت های رقابتی در اختیار شما می گذاریم. کارشناسان زبده و با تجربه ما در اسرع وقت با ارسال پیش فاکتور، عکس، فیلم و یا حتی نمونه از محصول درخواستی شما خیال شما را بابت کیفیت و صداقت در معامله راحت کنند.

دکمه بازگشت به بالا