با دستبند چرم و طلا زنانه اسم، بدرخشید و خاص باشید

استفاده از ترکیب چرم و طلا در کنار یکدیگر اکسسوری زیبایی را می سازد که با استفاده از آن می توانید در مراسم و زندگی روزمره بدرخشید. در این نوع دستبند چرم دخترانه با اسم طلا؛ از یک پلاک یا قطعه طلایی بر روی بستری از جنس چرم استفاده می شود که با توجه به سلیقه و بودجه می توانید از آن ها استفاده کنید. پلاک های موجود بر روی چرم در گروه های مختلفی دسته بندی می شوند که رایج ترین آن ها اسم، ماه تولد و نمادهای مفهومی هستند. طلا به کار رفته در انواع دستبندهای چرمی متغیر است که معیاری برای تقسیم بندی آن ها بر اساس هزینه خرید محسوب می شود. در ساخت دستبندهای چرمی از 2 نوع طلا سفید و زرد با عیارهای مختلف استفاده می کنند که هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.

دستبند در زمان باستان

در زمان باستان، از دستبند به عنوان و منظور خاصی استفاده می کردند. مثلا در یونان باستان، ریسمانی با رنگ قرمز و سفید را به صورت مارپیچ به هم می پیچیده و از آن به عنوان دستبند استفاده می کردند تا از آتش سوزان خدای یونان در امان باشند. یا در هندوستان، زنان برای نشان دادن وضعیت و منزلت اجتماعی خود و نشان دادن وضعیت ازدواج و تاهل خود از پوشیدن النگو و دستبندهای خاص استفاده می کردند.

همچنین چینی ها برای دستبند طلا، ارزش ویژه ای قائل بوده اند و طرح های پیچیده و پرجزییاتی که الهام گرفته از موجودات طبیعی و یا حیوانات و اسطوره ها بوده، بر طلا حک می کرده اند. اما در فرهنگ غنی ایران، جواهر و زیورآلات جزیی از لباس مردم بوده و برای زیباتر نشان دادنِ خود از آن ها استفاده می کردند. آنان از انواع گوشواره های زرّین، گردن بند، دستبند، انگشتر، سنجاق و پلاک استفاده می کردند. دستبند طلا با نقش های مختلف در دوره هخامنشیان، هنر ایرانیان را بار دیگر به رخ جهانیان می کشد.

انواع دستبند طلا

دستبند طلا به دو شیوه دست ساز و ماشینی ساخته می شود. چیزی که باعث می شود شما یک دستبند متفاوت، خاص و شیک داشته باشید، خرید از گالری لیلیوم است. چرا که ما در تولید دستبندها از جدیدترین ایده ها و الگوها در ساخت طلا استفاده می کنیم و تلاش طلاسازهای مجرب و کارکشته ی ما این است که بهترین و جدیدترین دستبندها را طراحی و تولید کنند.

جالب است بدانید دستبند طلا در گالری لیلیوم، کاملا دست ساز است و تمام محصولات، با طلای 18 عیار ساخته می شوند که می توانید با سلیقه و طرح خود، یک دستبند دلخواه را سفارش دهید. حتی اگر هیچ یک از دستبندهای گالری مورد پسند شما نبود، آن را از ما بخواهید تا برای شما بسازیم! در ادامه، به شیوه پوشیدن دستبند برای مناسبت های و موقعیت های خاص اشاره می کنیم.

چگونه بهترین دستبند را برای خود خریداری کنید؟

زیورآلات به خصوص دستبند طلا، به اندازه لباسی که به تن دارید، اهمیت دارد و ارتباط مستقیمی با زیبایی ظاهر شما دارد. همچنین با انتخاب رنگ و شکل دستبند، روحیه و اخلاق خود را به اطرافیان نشان می دهید. پس لازم است بدانید کدام دستبند مناسب شماست و در کجا بپوشید؟

دستبند طلا برای استفاده روزمره:

خیلی از ما، ظاهر زیور آلاتی که در بیرون از منرل استفاده می کنیم، برایمان اهمیت دارد. اگر شاغل هستید و صبح تا عصر را بیرون از منزل سپری می کنید یا اگر برای خرید منزل صبح ها از خانه بیرون می روید؛ لازم است دستبندی که استفاده می کنید، متفاوت باشد.

برای شاغل ها که در محیط کار وقت بیشتری سپری می کنند، دستبندهای بدون زنجیر یا سنگ اضافه و حتی سنگ های زینتی گران بها مناسب است.

برای دیده شدن دستبندها در جلسات کاری یا قرار کاری، بهتر است از دو دستبند با جنس ظریف و نازک استفاده کنید.

دستبند طلا برای استفاده در میهمانی ها:

وقتی اسم میهمانی می آید باید بهترین و زیباترین پوشاک خود را بپوشیم و بهترین زیورآلات را استفاده کنیم. بهترین و زیباترین دستبندهای خود را بپوشید؛ چرا که باید جذاب باشید و در بین دیگر دوستان و آشنایان خود بدرخشید.

اما توجه کنید اگر قرار است چند دستبند مختلف را با هم استفاده کنید، لازم است به تفاوت شکل و رنگ و طرح آن ها دقت کنید. مثلا یک زنجیر ساده را با یک نگین زیبا و برّاق به همراه یک مچ بند فلزی بپوشید. اینطور خیلی شیک به نظر می رسید! یا حتی بدون خرج هزینه های زیادی، می توانید با چند دستبند زیبا، مدل های جدید خلق کنید.

خرید دستبند چرم و طلا زنانه

محبوبیت بالا دستبندهای جرمی که در بازار موجود هستند کار شما را در انتخاب و تصمیم گیری سخت می کنند؛ بنابراین هنگام خرید دستبند چرم زنانه باید نکات مهمی را درنظر بگیرید تا در نهایت بهترین گزینه برای شما انتخاب شود که در ادامه برخی از مهم ترین آن ها را بررسی می کنیم.

  • فروشگاه یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در این زمینه است که باید به سراغ گزینه های معتبر بروید ؛ برای مثال فروشگاه لیلیوم با داشتنند سال سابقه درخشان و تنوع بالا در اکسسوری های خود گزینه مناسبی است.
  • محدود سازی گزینه های موجود با توجه به بودجه و سلیقه خود در خرید دستبند چرم زنانه طلا کمک زیادی به شما می کند.
  • توجه به عیار طلا و دریافت خدماتی مانند بیمه و فاکتور معتبر اطمینان شما از خرید دستبند چرم طلا زنانه را تضمین می کند.
  • کیفیت ساخت در دستبندهای چرم و طلا موضوع مهمی است که باید به آن توجه کنید؛ زیرا در صورت ضعف ساختاری احتمال گم شدن آن زیاد می شود.

قیمت دستبند چرم زنانه با پلاک طلا

اولین نکته در خرید جواهرات و اکسسوری مانند دستبند چرم زنانه شیک هزینه خرید است که محدوده ثابت و مشخصی ندارد؛ زیرا عوامل متعددی مانند وزن پلاک طلا، اجرت ساخت و کیفیت چرم در این زمینه تاثیر گذار هستند. رنج قیمتی متنوع در زمینه خرید دستبندهای چرمی طلا نقطه قوت مهمی است که دست شما برای خرید را باز می کند. انواع دستبند چرم و طلا زنانه جدید قیمت های متنوعی دارند که با توجه به معیارهایی مانند اجرت ساخت، وزن طلا و عیار آن تعیین می شود.

دستبند چرم دخترانه اسپرت

این دسته از بهترین نمونه های دستبند ترکیب چرم و طلا هستند که در استایل های متفاوت روزمره یا میهمانی ها می توانید از آن ها استفاده کنید . دستبندهای اسپرت دخترانه در این گروه از انواع طلاهای زرد و به خصوص سفید ساخته می شوند و زیبایی منحصر به فردی را به شما می بخشند. طرح های فانتزی به کار رفته در این دستبندها موجب جلب توجه شما می شوند که با توجه به علایق خود می توانید اکسسوری منحصر به فرد خود را داشته باشید.

دستبند چرم زنانه با سنگ

در این مدل اکسسوری استفاده از طلا با سنگ های قیمتی جایگزین شده است که علاقه مندان خاص خود را دارد. دستبند چرم زنانه ساده با سنگ های قیمتی در مرکز آن ها تزیین داده می شود و با استایل های متفاوت روزمره می توانید آن را هماهنگ کنید .

دکمه بازگشت به بالا