عمومیتازه های کسب و کار

کلینیک چاقی

شما می توانید در قسمت گالری سایت دکتر محمود حیدری و همچنین در صفحه اینستاگرام ایشان،تصاویر قبل و بعد عمل هایی که دکتر حیدری انجام داده اند را، مشاهده کنید. یکی از بارزترین مواردی که بررسی آن نیاز به دانش و تجربه خاصی هم ندارد، مشاهده وضعیت قبلی و فعلی افرادی است که پیش جراح مورد نظرتان عمل کرده اند.

شما عزیزان می توانید با بررسی این تصاویر به راحتی به این سوال ذهنی خود که عمل های انجام شده توسط این جراح تا چه میان موفقیت آمیز بوده است، پاسخ دهید. اکثر پزشکان  جراح چاقی مطرح، سایت و یا صفحات مجازی دارند که نتایج درمان های خود را در آن به اشتراک می گذارند. همین موضوع باعث اطمینان خاطر شما می شود و می توانید با خیال راحت از به روش درمانی پیشنهادی او اطمینان کنید.

عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی

خبرگزاری آریا-عمل لاپاراسکوپی اسلیو معده ( کوچک کردن معده ) جهت درمان چاقی توسط دکتر محمود راسخی در بهترین بیمارستان های کشور و انجام انواع جراحی ها سرپایی در مطب ایشان. عمل کوچک کردن شکم توسط دکتر محمود راسخی با هزینه بسیار مناسب برای مراجعین محترم، همچنین بدون عوارض بعد از عمل همراه با نمونه های قبل و بعد از عمل.

دکتر محمود راسخی متخصص و جراح زیبایی و جراحی های عمومی و جراحی های سرپایی با سابقه ای زیاد در این زمینه. عمل لاپاراسکوپی اسلیو معده ( کوچک کردن معده ) یکی از عمل هایی است که توسط دکتر محمود راسخی در بیمارستان های تهران انجام می شود. این نوع جراحی بر خلاف جراحی های باز، دوره ی نقاهت کمتری دارد و جای بخیه حاصل از جراحی در آن بسیار جزئی است.

جراحان با توجه به میزان چاقی و سلیقه افراد، از چندین روش متفاوت برای جراحی چاقی استفاده می کنند که در ادامه به معرفی و بررسی آنها خواهیم پراخت. از جمله جدیدترین جراحی های لاغری است که همان ترکیبی از عمل جراحی بای پس معده و اسلیو است که با کمک روش لاپاراسکوپی پیشرفته انجام می شود.

یک انجمن دیگر که فعالیت های جراحان چاقی را تحت نظر دارد انجمن فوق تخصصی جراحان درون بین ایران است. داشتن وزن مناسب یک معیار مهم برای سلامتی به شمار می رود و بسیاری افراد برای رسیدن به اندامی ایده آل به جراحی لاغری روی می آورند. قبل از عمل لاپاراسکوپی نیاز به رژیم غذایی خاصی لازم نیست، مکمل خاصی هم نمی خواهد مصرف کنید مگر اینکه خودتان بخواهید. البته در کلینیک دکتر سلیمی همیشه اولویت اول ما این است که اطمینان یابیم که شما قبل از انتخاب جراحی های چاقی تمام روش های ممکن قبلی را امتحان نموده باشید.

لیست جراحان چاقی تهران

بنابراین لیست جراحان چاقی تهران کمک می کند، تا شما جراحانی که دارای فلوشیپ های فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته می باشند را بشناسید و جراحی را توسط این عزیزان انجام دهید. جراحی اسلیو معده برای بیمارانی که حدود 30 تا 35 کیلوگرم اضافه وزن دارند روش مناسبی است، که ضریب چربی یا آنها باید بین 35 تا 40 باشد. اگر استعداد چاقی دارید و یا بیماری های مرتبط با چاقی مانند دیابت، فشارخون و… جراحی اسلیو معده برای شما مناسب است در غیر اینصورت با این اضافه وزن بهتر است که عمل پلیسه انجام دهید.

اگر شاخص توده بدنی یا BMI شما برابر با 40 یا بیشتر از آن است، این یعنی احتمالا شما برای لاغر شدن نیاز به یک عمل لاغری دارید. و برای انجام این عمل، باید روی پیدا کردن بهترین جراح لاغری تمرکز کنید. در این مقاله به شما کمک خواهد شد که بهترین جراح لاغری را بر اساس معیارها و ملاک های توصیه شده انتخاب کنید.

رژیم یا عمل جراحی چاقی؟

شاید برخی قادر به تغییر رژیم غذایی نباشند یا حتی با تغییر رژیم غذایی خود نتوانند به وزن ایده آل خود برسند. یکی از راهکارهایی که به این دسته از افراد پیشنهاد می شود، عمل اسلیو معده است که در مدت کوتاهی منجر به کاهش وزن می شود. جراحی چاقی معمولاً فقط پس از تلاش برای کاهش وزن با بهبود رژیم غذایی و ورزش انجام می شود.

رژیم های غذایی که بعد از جراحی چاقی برای کاهش وزن صورت بگیرد، دارای محدودیت های بسیاری از لحاظ غذا و مصرف آن زمان مصرف آن می باشند که پزشکان تغذیه این برنامه ریزی را برای آن ها انجام خواهند داد تا روند کاهش وزن آن ها از طریق جراحی چاقی به خوبی سپری شود. نکته امیدوارکننده این است که حتی پایین ترین کاهش وزن نیز می تواند اضافه وزن را در بهبود یا جلوگیری از بیماری های قلبی موجب شود.

بعد از چند سال، دردسرهای چاقی دوباره گریبان گیر او می شود بنابراین آنچه در کاهش وزن اهمیت دارد، تغییر باور و شیوه زندگی است. و تاثیر آن جراحی بر وزن یکی از بیمارانش پست کرده است؛ عمل های جراحی که علی رغم قیمت های بالا، عوارض زیادی نیز به همراه دارند.

کدام روش جراحی چاقی بهتر است

بهترین جراح چاقی بعد از بررسی یک یا چند روش را در اختیار بیمار قرار می دهد و بیمار نیز با بررسی و اطلاعاتی که در دست دارد بهترین روش را انتخاب می کند. شاید رایج ترین و موثرترین نوع عمل جراحی برای لاغری، تکنیک اسلیو باشد. برخلاف تکنیک روکس، در این عمل بخشی از معده به طور کامل برداشته می شود.

از آنجایی که این روش جراحی به شکل کم تهاجمی انجام می شود، بیمار می تواند طی 2 الی 3 روز مرخص شود. اگر به دنبال یک راهکار سریع و بدون زحمت برای کاهش وزن هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که لازم است بدانید. این یک عمل جراحی دو بخشی است که در آن مرحله اول شامل انجام روشی مشابه اسلیو معده است. جراحی دوم شامل اتصال قسمت انتهایی روده به اثنی عشر در نزدیکی معده و دور زدن اکثر روده است.

هزینه ای که به بیمارستان پرداخت می شود و این شامل تمام هزینه ها اعم از بیهوشی ، دستمزد جراح ، اتاق عمل و …. پس لیست جراحان چاقی تهران را باید فقط از سایت های معتبر و مرتبط دریافت کنید. شما می توانید با مراجعه به وب سایت این انجمن، جراحانی که دارای مدرک معتبر برای انجام جراحی لاغری هستند را شناسایی کرده و بهترین آن ها را انتخاب کنید. به طور کلی لیست جراحان چاقی تهران توسط انجمن جراحان درون بین ایران سالانه اعلام و به روز می گردد.

بالون معده

بالون با اشغال فضای زیادی از معده باعث کاهش حجم غذای مصرفی در فرد می شود و از این طریق وزن کاهش پیدا می کند. به همین دلیل تنها افرادی که در لیست جراحان چاقی تهران هستند و فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته دارند صلاحیت انجام جراحی های چاقی مثل اسلیو و بای پس معده را دارند.

به طور کلی، جراحی لاغری یک روش نسبتاً بی خطر است و بیشتر بیمارانی که این عمل را انجام داده اند بدون عارضه و با درصد موفقیت بالا توانسته اند چاقی خود را درمان کنند. دو روش متداول و پرطرفدار جراحی چاقی که بیشتر از همه مورد استقبال بیماران قرار گرفته اند عمل اسلیو معده و بای پس معده هستند. تغییر رژیم غذایی، افزایش فعالیت بدنی و تغییر در شیوه زندگی می تواند به کاهش وزن کمک کند.

رژیم غذایی بعد از جراحی چاقی

از تاثیرات شگفت انگیز میوه و سبزیجات در دوره نقاهت غافل نشوید، با کارگذاری بالون در معده فرد در سریع ترین زمان احساس سیری کرده و غذای کمتری را مصرف میکند. حجم کلی معده فرد به صورت قابل توجهی کاهش خواهد یافت و این موضوع برای کاهش وزن و لاغری یک نکته بسیار مثبت به شمار می رود.

این روش بسیار مورد استقبال افرادی است که دچار سلولیت بیش از حد هستند و به دنبال راهی سریع تر برای کاهش وزن خود می گردند. متاسفانه دیده شده که برای افراد ریزه خوار به جای عمل بای پس معده عمل اسلیو معده انجام شده است. اما اگر بی ام آی پایین 35 باشد فرد نباید به فکر انجام عمل های جراحی چاقی باشد. متاسفانه دیده شده که گاهی این عمل توسط افرادی که از نظر انجمن جراحان درون بین ایران تایید شده نیستند در افرادی با شاخص وزنی پایین انجام شده است.

دکمه بازگشت به بالا