عمومیتازه های کسب و کار

شیاف ماریانا در درمان عفونت های واژن موثر است

دستگاه تناسلی زنان بخشی از اندام های داخلی بدن است که به عوامل محیطی و آلودگی حساس است. اکثر زنان حداقل یک بار در زندگی خود دچار عفونت واژن شده اند و ممکن است زمان زیادی برای رفع آن داشته باشند یا ممکن است پس از مدت کوتاهی عود کند. اگر مراقبت های بهداشتی لازم را انجام داده اید و درمان های شیمیایی را امتحان کرده اید اما پس از مدت کوتاهی دوباره دچار این مشکل و بیماری شده اید، استفاده از شیاف ماریانا می تواند برای شما موثر باشد.

شیاف ماریانا یکی از گیاهان دارویی است که می توان به اشکال مختلف (شیاف، قرص، شیاف و روغن) برای این منظور استفاده کرد و باکتری ها و قارچ های این ناحیه را به راحتی و بدون عارضه از بین برد.گاهی اوقات به دلیل وجود باکتری بوی بدی در این ناحیه به مشام می رسد که می تواند بسیار آزاردهنده باشد. این بوی بد به دلیل رطوبت و ترشحات بیش از حد در این ناحیه و ایجاد محیطی برای رشد باکتری ها ایجاد می شود. ماریانا می تواند این محیط را تمیز کند.

استفاده از مشتقات این گیاه در طب سنتی به راحتی و با کمترین هزینه بسیاری از مشکلات زنان را در این ناحیه از بدن برطرف می کند.این گیاه و استفاده از محصولات تهیه شده از آن مانند شیاف ماریانا باکتری های واژن و رحم را از بین می برد و حتی التهاب ناشی از وجود این باکتری ها و قارچ ها را از بین می برد. شیاف ماریانا یکی از داروهای گیاهی است که برای مشکلات خانم ها بسیار موثر است. شیاف ماریانا از مشکلات جنسی جلوگیری می کند.

با خواص شیاف ماریانا بیشتر آشنا شوید

کشور ما ایران منبع غنی انواع گیاهان دارویی و داروهای گیاهی است. شیاف ماریانا برای عفونت از آن دسته داروهایی است که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد. این شیاف که از برگ های گیاه همنام (گیاه ماریانا) به دست می آید، دارای خواص فراوانی است و در رفع مشکلات زنان موثر است. بسیاری از افرادی که با مشکلات جنسی و زناشویی و همچنین مشکلات درونی زنان دست و پنجه نرم می کنند، می توانند به راحتی و به راحتی از این دارو استفاده کنند. در ادامه با خواص معجزه آسای آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

گیاه ماریانا را بهتر بشناسید

این گیاه یکی از قدیمی ترین گیاهان طب سنتی ماست که در کتاب های بوعلی سینا در حل مشکلات زنان آمده است. یکی از خصوصیات ظاهری آن گیاهی بودن آن است. این گیاه وحشی است و فقط دارای برگ های کشیده و بدون گل است.

خواص ماریانا

این گیاه خواص زیادی دارد. به همین دلیل در طب سنتی به اشکال مختلف (شیاف، قرص و …) استفاده می شود. از جمله خواص گیاه ماریانا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سفت کردن واژن
  • افزایش لذت جنسی
  • ترشحات زنان را متعادل می کند
  • رفع خارش و هرگونه عفونت و بوی بد واژن در خانم ها
  • درمان برخی از کیست ها

ترکیبات گیاهی و شیاف ماریانا

این گیاه دارای املاح و ویتامین های زیادی است که آن را در درمان بیماری های زنانه موثر می کند. مواد موجود در آن به شرح زیر است:

  • ماریانا مقدار زیادی پتاسیم دارد که 3 برابر بیشتر از مقدار پتاسیم موجود در موز است.
  • این گیاه سرشار از ویتامین A است که 4 برابر بیشتر از ویتامین موجود در هویج است.
  • ویتامین C موجود در این گیاه حدود ۷ برابر بیشتر از ویتامین C موجود در پرتقال است.
  • ماریانا 4 برابر بیشتر از شیر کلسیم دارد.
  • همچنین این گیاه ۲ برابر بیشتر از ماست پروتئین دارد.

روش های مختلفی برای سفت کردن واژن استفاده می شود

از این گیاه برای سفت کردن واژن استفاده می شود اما به روش های مختلفی قابل استفاده است که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

1- شیاف و آب ماریانا

2- خمیر را با مخلوط کردن شیاف ماریانا با آب آماده کنید

3- دوش واژینال

4- تزریق واژینال

رایج ترین روش استفاده از شیاف واژن ماریانا برای سفت کردن واژن استیکی از رایج ترین روش های استفاده از شیاف ماریانا برای سفت کردن واژن به شرح زیر است:یک فنجان از شیاف مورد نظر را در 8 فنجان حل کنید و سپس روی اجاق بگذارید و بگذارید بجوشد.

مایع به دست آمده را پس از سرد شدن از پارچه ریز بافت (شوینده) عبور دهید تا صاف و شفاف شود. اگر به اندازه کافی واضح نیست، می توانید این عمل را تکرار کنید. حالا یک لیوان از این محلول را بردارید و بقیه را داخل لگن بریزید و سپس به مدت 15 دقیقه با احتیاط در لگن بنشینید. محلول را داخل فنجان با سرنگ داخل واژن بریزید تا داخل آن با محلول کاملاً شسته شود.

استفاده مکرر از شیاف واژینال ماریانا

بعد از اولین استفاده طبق توضیحات و 10 روز بعد می توانید از نصف فنجان شیاف و 4 فنجان آب استفاده کنید و دفعه بعد این کار را هر دو هفته یکبار تکرار کنید. بعد از 3 ماه و مصرف طبق دستور تا یک سال دیگر نیازی به استفاده مجدد نخواهید داشت. اگر فکر می کنید تاثیر این دارو روی شما بیشتر از حد انتظارتان است، می توانید از کمی روغن زیتون استفاده کنید و دفعات ذکر شده را کاهش دهید.

توجه: به یاد داشته باشید که این شیاف ماریانا در دوران بارداری و همچنین در دوران قاعدگی نباید استفاده شود.

از شیاف ماریانا استفاده کنید و لذت جنسی را افزایش دهید

یکی از راه های طبیعی و موثر برای افرادی که در رابطه جنسی مشکل دارند، استفاده از شیاف ماریانا است. واژن و رحم بر اثر عوامل مختلفی مانند زایمان یا بلند کردن اجسام سنگین، انجام ورزش های سنگین و حرفه ای و یا حتی عفونت های مکرر شل و افتادگی پیدا می کند و این امر مشکلاتی را در حین مقاربت بین زوجین ایجاد می کند.

بسیاری از افراد برای حل این مشکل به روش های زیبایی و موارد مشابه روی می آورند. شما نیز بنا به دلایلی با این مشکل مواجه شده اید و بر روند روابط شما با همسرتان تاثیر گذاشته است. آنچه را که طبیعت به شما داده است را امتحان کنید.

چگونه می توان ماریانا را تهیه کرد؟

این گیاه غنی و قدیمی را می توان به 3 روش تهیه و استفاده کرد.در حالت اول می توان خود گیاه را تهیه کرد. شکل بعدی به صورت شیاف است که در آزمایشگاه های نوین پزشکی با حفظ خواص تولید می شود و شکل سوم به صورت شیافی است که در بسته بندی های بهداشتی در بازار موجود است و به راحتی قابل تهیه و استفاده است.

قیمت شیاف واژینال ماریانا در فروشگاه کالایاب بسیار مقرون به صرفه است که به راحتی می توانید آن را از کالایاب تهیه کنید. پس نگران حل مشکلات زنانه خود نباشید و از این محصول گیاهی استفاده کنید، یعنی. شیاف ماریانا البته موارد منع مصرف فوق را رعایت کنید. متوجه خواهید شد که در روند رابطه جنسی بسیار موثر است و این روابط را بهبود می بخشد.

دکمه بازگشت به بالا