اجتماعیتازه های کسب و کار

چگونه بهترین خریدار کاغذ باطله در محل را پیدا کنیم؟

قیمت کاغذ باطله کیلویی چند است؟

آیا به دنبال خریدار کاغذ باطله هستید؟ برای خرید کاغذ باطله از سراسر کشور با قیمت منصفانه و بدون واسطه با ما تماس بگیرید. خرید انواع کاغذهای مصرفی شما در محل با قیمت بالا بدون واسطه در محل و توزین با ترازوی دیجیتال از خدمات ما به شما می باشد.

پرونده باطله،روزنامه باطله،برگه آ۴ باطله استفاده شده و … جز کاغذ ضایعات میشود که هرکدام از اینها بسته به کیفیت و وزن قیمت های مختلفی دارد. در کارخانه بازیافت کاغذ، هرکدام از ضایعات سلولزی که قابل تجزیه هستند به محصولات گوناگونی تبدیل میشود برای همین قیمت های  کاغذ باطله مختلف می باشد.  به جهت ثابت نبودن قیمت دلار و بطبع ثابت نبودن قیمت کاغذ، برای آگاهی از قیمت روز تماس بگیرید.

خرید کاغذ باطله جزیی در محل

همکاران ما به طور مداوم در همه جای تهران حضور دارند تا کاغذ و کتاب باطله های جزیی(حتی کمتر از ۳۰ کیلوگرم) را از درب منزل شما بابالاترین قیمت خریداری کنند. تمرکز ما برای خریدار کاغذ باطله در غرب تهران و شمال تهران میباشد که شما با تماس با ما میتوانید از نحوه وقیمت خرید مطلع شوید. برای خرید کاغذباطله درب منزل فقط در تهران میسر میباشد و اگر در محدوده طرح ترافیک هستید همکاران ما فقط بعد طرح ترافیک امکان حضور و خرید را دارند و اگر بیرون از طرح ترافیک باشید در همه ساعات امکان خرید هست.

خریدار کاغذ باطله عمده (کلی)

بارهایی که بیشتر از یک تن میباشد کاغذ باطله کلی محسوب میشود و باقیمت بالاتری از شما خریداری میشود. ضایعاتی که بالای یک تن هست چون هزینه حمل ونقل کمتری دارد با قیمت بیشتری خریداری میشود. برای اطلاع از قیمت روز انواع کاغذ تماس بگیریدهمچنین برای اطلاع از قیمت ، به صفحه خریدار کتاب باطله مراجعه کنید.

خرید کاغذ باطله از کلیه استانها

چند استان ایران که شهرهای صنعتی هستند نظیر اصفهان،خوزستان،شیراز،همدان،تبریز،قم،اراک و .. مقدار قابل توجهی کاغذ باطله تولید میکنن و ما به صورت عمده خریدا محصولات سلولزی باطله از همه ی استانها و تحویل از درب انبار یا کارخانه راداریم. بارگیری و حمل توسط همکاران ما ازکلیه شهرستانها انجام میشود. خرید کاغذ باطله جزیی از مراکز استانها فعلا میسر نمیباشد و به زودی خرید بار کم از سراسر ایران انجام میشود.

اختلاف قیمت ضایعات کاغذ برای چی هست؟

بعضی از مشتریان تماس میگیرند و میگن کاغذ گلاسه که تو بازار گرون تره  ، پس حتما ضایعاتش هم گرون تره!!! خدمتتون عرض کنم اینطور نیست که هرچی یه کاغذ خاصی تو بازار گرون تر باشه، باطلش هم گرون تره. کاغذ تحریر (همون کاغذای آ۴ خودمون) بهترین جنس کاغذه که مصارف زیادی داره و از همه هم، قیمتش بالاتره. کاغذ گلاسه ( همونایی که جنس کاغذش روغنیه) از کاغذ تحریر تو بازار گرونتر هست ولی قیمت ضایعاتش نصف ضایعاته تحریره.

حتی چاپ روی کاغذ، روی قیمتش برای ضایعات تاثیرداره.مثلا ما برای خرید یا فروش کتاب باطله ، به چاپش هم دقت میکنیم که اگه رنگی بود قیمت پایین تر بخریم ولی اگه مثل کتب کنکور چاپ سیاه داشت قیمتش رو بالاتر بدیم.

خرید کاغذ باطله کلی و جزئی در 15 دقیقه در محل مشتری

خرید کاغذ باطله کیلویی یکی از مهمترین خدمات ما در شرکت ابراهیمی است. این کار با اهداف بسیاری انجام می شود که یکی از آنها کسب منافع اقتصادی است. از دیگر مزایای این کار جمع آوری و بازیافت اصولی کاغذهای باطله سطح شهر و داخل خانه ها است. کاغذ به عنوان یکی از مهمترین زباله اگر به صورت درست بازیافت نشود در طولانی مدت منابع طبیعی شهرها دچار نابودی خواهد شد. آمار بریدن درختان و تولید محصولاتی نظیر کاغذ، کارتن و قوطی، دستمال کاغذی و …. بسیار وحشتناک است و این در حالی است که با کاغذ باطله کیلویی و جمع آوری و بازیافت اصولی آن می توان از میزان از بین رفتن درختان کم کرد.

این کار به تمیز شدن سطح شهر و کاهش تعداد زباله گردها نیز کمک می کند. در ضمن مبلغ قابل توجهی نیز به شما به عنوان فروشنده پرداخت می شود. اگر اهل مطالعه کتاب هستید، یا تعداد زیادی روزنامه و مجله در محیط خانه دارید آنها دور نیاندازید کافی است با شماره های داخل سایت شرکت ابراهیمی تماس بگیرید تا بتوانید آنها را با قیمت مناسبی فروخته و مجددا کتاب ها و مجله های جدید خریداری نمایید. شرکت بازیافت ابراهیمی  نیز با بازیافت این محصولات آنها را به دیگر محصولات بر پایه کاغذ تبدیل می کند.

? خرید کاغذ بصورت کلی و جزئی در محل با ترازو

تفاوتی ندارد یک شرکت یا سازمانی دولتی هستید که روزانه تعداد بسیار زیادی کاغذ باطله برای فروش دارید و یا اینکه اهل مطالعه هستید و میزان جزئی روزنامه و مجله در منزل دارید. پینشهاد ما این است که آنها دور نریزید. بهتر است آنها را جمع آوری کرده و در محلی خشک و خنک نگهداری نمایید. مقدار قابل توجهی از این محصولات که جمع شد با شماره های شرکت بازیافت ابراهیمی  تماس بگیرید.

نماینده شرکت در کمترین زمان ممکن در ادرس شما حاضر خواهد شد. اولین اقدام جداسازی کاغذها بر اساس کیفیت است. اگر کیفیت کاغذهای حفظ شده باشد قیمت روز کاغذ باطله بیشتر از زمانی است که کاغذها زرد شده و کیفیت خود را از دست داده باشند. بعد از این مرحله کاغذها با کمک ترازو دقیق وزن می شود. بر  اساس وزن کاغذ مبلغ مشخصی به فروشنده تقدیم می شود.

قیمت خرید کاغذ باطله کلی و جزئی در شرکت شرکت بازیافت ابراهیمی  نسبت به دیگر همکاران بیشتر است و این را با یک مقایسه اجمالی می توان تشخیص داد. خالی شدن انبارها، امحا کردن کاغذها و مدارک اداری، منظم شدن فضا از دیگر مزایای فروش کاغذ باطله است.  از مبلغی که بابت هر کیلوگرم کاغذ به شما پرداخت می شود نیز نباید گذشت؛ چرا که بلافاصله در محل پرداخت انجام می شود. مطمئن باشید مبلغ پرداختی به قدری مناسب است که شما را برای تماس مجدد با شرکت ترغیب نماید.

? خرید کاغذ باطله از کلیه شهرهای ایران

تنها مخاطب این مقاله ساکنین تهران نیستند. هرچند در تهران نمایندگی های شرکت شرکت بازیافت ابراهیمی  بیشتر است اما بسیاری از شهرهای ایران نیز می توانند کاغذ خود را به ما فروخته و مبلغ مناسبی در ازای آن دریافت نمایند. خرید کاغذ باطله در شهرهای تبریز، اصفهان، شیراز، کرج، اهواز، مشهد و … انجام می شود.

شهرهای تحت پوشش شرکت بازیافت ابراهیمی  روز به روز بیشتر می شود و امیدوارم روزی بتوانیم همه شهرهای ایران را پوشش دهیم. هدف ما از خرید کاغذ در کلیه شهرهای ایران کمک به حفظ محیط زیست و زیبایی شهر و ایجاد اشتغال است. متاسفانه کاغذ از جمله محصولاتی است که در صورت ریخته شدن در سطل زباله امکان بازیافت آن مقدور نیست. چرا که دفع آن با زباله های تر کیفیت کاغذ را از بین برده و آن را خیس می کند. خیس شدن کاغذ با نابودی آن همزمان است.

اما اگر بتوانید آنها را در محلی خشک نگهداری نمایید نمایندگان ما در کلیه شهرهای ایران در اسرع وقت به محل شما اعزام شده و آنها خریداری می کنند. این یعنی عدم بریدن درختی برای تولید محصولات نظیر دستمال کاغذی، کارتن، مقوا و … . این یعنی داشتن شهری تمیز و زباله های دفع شدنی کمتر، این یعنی ایجاد اشتغال برای افرادی که زباله گرد هستند. همه این مزایای تنها با یک تماس شما و اهمیت دادن به نحوه تفکیک زباله ایجاد می شود.

پس اگر فردی مسئولیت پذیر هستید و به طبیعت احترام می گذارید باید کاغذهای باطله، کتاب باطله، روزنامه باطله و هر آنچه با کاغذ ساخته می شود را به صورت اصولی تفکیک کنید و بعد از مدتی با یک تماس آنها را به فروش برسانید. خرید کاغذ باطله در مناطق مهم نظیر تهرانپارس تهران نیز انجام می شود.

✅ تفاوت کاغذ باطله در چیست؟

قبلا گفته شد که نمایندگان ما بعد از اعزام به آدرس تعیین شده کاغذها را تفکیک کرده و آنها را بر اساس کیفیت قیمت گذاری می کنند. حال این سوال ایجاد می شود که تفاوت قیمت کاغذ باطله در چیست؟

کاغذها به دو شکل چاپ می شوند. کاغذهایی که مانند کتاب های کمک آموزشی چاپ سیاه و سفید دارند. این کاغذها سفید هستند و برای چاپ آنها از جوهر و مرکب استفاده می شود. این کاغذها قیمت بیشتری دارند و بعد از بازیافت، این کاغذهای باطله به محصولات کاربردی تری مانند دستمال کاغذی تبدیل می شوند. از این رو قیمت خرید کاغذ باطله با این کیفیت بیشتر است.

دسته بعدی کاغذ هایی هستند که روی آنها چاپ رنگی انجام شده است. این کاغذها کاربرد کمتری در تولید محصولات دارند و اغلب به کارتن، مقوا و شانه تخم مرغ تبدیل می شوند. از این رو در خرید کاغذ باطله ای که چاب آن رنگی است قیمت کمتری پیشنهاد می شود.

از دیگر دلایل تفاوت قیمت کاغذ باطله نحوه نگهداری شما است. پیشنهاد می کنیم کاغذها را در محلی خشک و خنک نگهداری کنید. تابش مستقیم آفتاب کیفیت کاغذ سفید رنگ را از بین برده و آن را زرد می کند. وجود رطوبت از دیگر دلایل تغییر رنگ کاغذ است. کاغذهای باطله ای که کیفیت و سفیدی خود را از دست داده باشد با قیمت کمتری از شما خریداری می شوند. در ضمن اگر به تازگی فارق التحصیل شده اید بهتر است با بررسی کتاب ها و جزوه مواردی که کاربردی نیستند را به فروش برسانید. چرا که هر چه از عمر کاغذ بگذرد رنگ آن تیره شده و کیفیت خود را از دست می دهد.

? خرید کاغذ باطله شهرداری

شهرداری مسئول جمع آوری زباله ها از سطح شهر است. احتمالا روزانه میزان مشخصی کاغذ باطله از سطح شهر جمع آوری می نماید. شرکت بازیافت ابراهیمی  آمادگی خرید کاغذ باطله از شهرداری های سطح شهر تهران و دیگر شهرهای ایران را دارد. در صورت تمایل و بستن قرارداد نمایندگان ما روزانه جهت خرید کاغذ باطله درب منزل به محل اعزام شده و با قیمت منصفانه و طبق تعرفه های قرار داده شده آنچه به عنوان کاغذ باطله نظیر مقوا، کارتن، روزنامه باطله، پوشال بسته بندی، کتاب باطله و … معرفی می شود را خریداری می نماید.

به این شکل می توان منبع درآمد مناسبی برای شهرداری تامین کرد، بازیافت اصولی کاغذهای باطله انجام شود و به محیط زیست کمک نمود. این کارها همه در حوزه فعالیت های شهرداری  قرار دارد و شرکت هایی نظیر شرکت بازیافت ابراهیمی  تلاش دارند که شهرداری ها را به اهداف خود نزدیک کنند.

در این میان نحوه حفظ و نگهداری از کاغذهای باطله جمع شده بسیار مهم هستند که در صورت تمایل امکان بحث و مشاوره در این زمینه مقدور می باشد.

? آخرین قیمت کاغذ چند است؟

جالب است بدانید که تمام انواع زباله به عنوان طلای کثیف قیمت مشخصی دارند. کاغذ نیز از این قائده مستثنی نیست و قیمت های مصوبی برای خرید کاغذ باطله وجود دارد. قیمت کاغذ باطله چقدر است ؟ اصولا به صورت کیلویی محاسبه می شود. با توجه به نوسانات قیمت در ایران نمی تواند در این مقاله قیمت مشخص را ذکر نمود؛ اما اگر تمایل دارید اطلاعات دقیقی در باره قیمت انواع کاغذ باطله و دیگر خدماتی که شرکت شرکت بازیافت ابراهیمی  ارائه می دهد اطلاعات دقیقی به دست بیاورید بهتر است با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

اما نکته این که در این مقاله می توان به آن اشاره داشت این است که قیمت پیشنهادی ما نسبت به دیگر همکاران بیشتر است.

این را بر خود وظیفه می دانیم که کاغذهای باطله را با قیمت مناسب از شما خریداری نماییم تا شاید مشوقی باشد برای شما که حتی فیش های بانکی خود را دور نریخته و جمع آوری نمایید. با این کار نه تنها به حفظ محیط زیست کمک می کنید بلکه بستری فراهم می آورید که جوانان ایرانی بتوانند شغل داشته و کسب درآمد کنند.

? تفاوت انواع کاغذ و نحوه بازیافت آن ها؟

جالب است بدانید که قیمت کاغذ باطله، روزنامه، مجله های رنگی، کتاب های درسی به یک اندازه نیست و به یک شکل بازیافت نمی شوند. هر یک از انواع کاغذ های باطله به شکل مجزایی بازیافت شده و برای کاربرد خاص استفاده می شوند. ما را همراهی کنید تا بیشتر با انواع کاغذ باطله و نحوه بازیافت آن ها آشنا شویم.

خرید کاغذ باطله های خانه، اداره، شرکت، کارخانه و یا تولیدی شما و بازیافت آن ها کمک بزرگی به حفظ محیط زیست می کند. شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می توانید بدون زحمت به بازیافت بهتر این ضایعات کمک کنید. قطعا جواب این سوال گذاشتن کاغذ های باطله در کنار سطل زباله نیست.

شاید فردی یا ارگانی این کاغذهای باطله را جمع کرده و بازیافت نماید اما تا رسیدن آن ها به سطل زباله مذکور هر لحظه ممکن است این کاغذها خیس شده و یا در اثر برخورد نور خورشید کیفیت خود را از دست بدهند. بهتر است به کاغذ به چشم یک طلا نگاه کنید.

برای تولید هر ورف کاغذ، کارتن و مقوا در طول روز تعداد بسیار زیادی درخت قطع می شود. قطع شدن بیش از اندازه درختان باعث بیشتر شدن آلودگی هوا، از بین رفتن زیست گاه طبیعی حیوانات و از همه مهمتر از بین رفتن محیط زیست می شود.

پس به نظر می رسد بعد از جمع آوری مقدار مشخصی از کاغذ باطله، کتاب، جزوه، روزنامه و مجله بهتر است آن ها در محیطی امن، خشک و خنگ نگهداری کرده و با یک تماس از نمایندگان شرکت بازیافت ابراهیمی  بخواهید به محل شما بیایند. نمایندگان شرکت شرکت بازیافت ابراهیمی  با بررسی کاغذهای باطله و جداسازی آن ها از نظر کیفیت آن ها را وزن کرده و اقدام به خرید کاغذ باطله می نمایند. این یعنی با یک تیر دو نشان زدن و فروش کاغذهای باطله با قیمت منصفانه و کمک به بازیافت بهتر کاغذها.

چه نوع کاغذ باطله ای قابلیت بازیافت دارد؟

متاسفانه همه کاغذ باطله اطراف ما قابل بازیافت نیستند. البته کاغذهایی که قابل بازیافت نیستند را به صورت کمپوس و به عنوان کود استفاده می کنند. اگر به محیط زیست و بازیافت اصولی کاغذ اعتقاد دارید باید کاغذهای قابل بازیافت را از دیگر انواع کاغذ جدا کنید تا تحت تاثیر کاغذهای غیر بازیافتی قرار نگیرند. از این رو در ادامه کاغذ باطله های غیر قابل بازیافت را لیست می کنیم:

·         کاغذهای کثیف

کاغذهایی که به هر دلیل کثیف شده باشد. برای مثال جعبه پیتزا و یا جعبه مقوایی هر نوع مواد غذایی قابل بازیافت نیست. کاغذی که با نوع ماده غذایی و یا مواد دیگر برخورد داشته باشد غیر قابل بازیافت است. دلیل این امر خرابی الیاف کاغذ است که در مرحله انتهایی بازیافت به درستی به هم متصل نمی شود و بازیافت را با مشکل مواجه خواهد کرد.

·         کاغذهای روغنی

تفاوتی ندارد که کاغذ باطله با مواد غذایی روغنی شده باشد و یا در برخورد با مواد نفتی آسیب دیده باشد، در هر صورت غیر قابل بازیافت است. در قسمت نهایی بازیافت، چربی های موجود از چسبندگی الیاف پیشگیری می کند.

·         کاغذهای با چاپ رنگی

کاغذهای با چاپ سیاه و سفید تنها کاغذهایی هستند که بازیافت خواهند شد. اگر روزنامه، مجله، کتاب و کاغذ باطله با چاپ رنگی در اختیار داشتید بهتر است آن ها جدا کنید چرا که قابل بازیافت نیستند.

·         کاغذهای با لایه سلفون

اگر کاغذ باطله مورد نظر شما در ساختار خود پلاستیک داشت و یا یک لایه سلفون روی آن وجود داشت امکان بازیافت آن وجود ندارد. این مدل کاغذ حتی در صورت جدا کردن سلفون نیز قابل بازیافت نیست.

·         کاغذ باطله قبلا بازیافت شده

کاغذ تنها یک باز قابل بازیافت است و از این رو اگر کاغذ باطله موجود از مواد بازیافتی ساخته شده باشد دوباره قابل بازیافت نخواهد بود.

چه نوع کاغذهایی قابلیت بازیافت ندارند؟

برای همه علاقه مندان به طبیعت مهم است که حتی یک برگه کوچک کاغذ را نیز نگهداری کنند تا در فرایند بازیافت کاغذ به محصول جدید تبدیل شود؛ اما یک خبر ناراحت کننده برای آن ها داریم: همه انواع کاغذ باطله قابل بازیافت نیستند. در فرایند خرید کاغذ باطله کارشناسان کاغذها را از ابعاد مختلف بررسی می کنند و تنها کاغذهایی خریداری می شوند که قابل بازیافت باشند. وجود یک ماده خارجی در الیاف کاغذ قابلیت بازیافت آن را از بین می برد و شرکت های بازیافت تنها کاغذهایی را بازیافت می کنند که سفید بوده و چاپ سیاه و سفید دارند. در این مقاله برای دوست دارند طبیعت کاغذهایی که قابلیت بازیافت ندارند را معرفی می کنیم تا با جداکردن آن ها کیفیت دیگر کاغذها را به خطر نی اندازید.

با کاغذهای باطله چه کنیم؟

اگر به حفظ محیط زیست علاقه دارید بهتر است کاغذهایی که در طول روز استفاده می کنید را به دسته های مختلف تقسیم کنید. کاغذهایی که در رده های گفته شه قرار نمی گیرند، قابل بازیافت و تبدیل شدن به یک محصول جدید را دارند. این درحالی است که کاغذهای آغشته شده به روغن های صنعتی، مواد نفتی و مواردی که مصرف بهداشتی داشته اند تنها باید سوزانده شوند؛ اما هستند کاغذهایی که با دفن آن در خاک و انجام فعالیت های شیمیایی روی آن قابلیت استفاده به عنوان کود را دارند.

شرکت ابراهیمی در اسرع وقت جهت خرید انواع کاغذهای باطله مشتریان در محل مشتریان حضور پیدا کرده و با آخرین قیمت کاغذ باطله از مشتریان آنها را خریداری میکند و وارد چرخه بازیافت میکند اگر میخواهید به محیط زیست کمک بسزایی کنید بهترین راه حل فروش کاغذهای باطله به شرکت های این زمینه می باشد.

کلام آخر

شرکت ابراهیمی علاوه بر خرید کاغذ باطله خدماتی نظیر امحاء اسناد و مدارک، تولید پوشال بسته بندی میوه و سبزی، تولید دستمال کاغذی، کاغذ از درب منزل به صورت کیلویی با ترازو، پرداخت آنی مبلغ محاسبه شده و حضور به موقع و سریع در محل را به شما هم میهنان عزیز ارائه می دهد.

هدف ما حفظ منابع طبیعی، بازیافت اصولی کاغذ این طلای کثیف، اشتغال و کار آفرینی و از همه مهمتری پرداخت مبالغ قابل توجه در ازای هر کیلوگرم کاغذ به فروشندگان است. با این امید که شما از این خدمات استقبال کرده و به جای دور ریختن کاغذ باطله های خود با شماره های سایت تماس گرفته و امکان بازیافت اصولی آنها را فراهم آورید.

زباله‌های کاغذی یکی از مهمترین زباله‌های موجود در طبیعت هستند. این دسته از زباله‌ها می‌توانند به راحتی بازیافت شوند و در موارد مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. مرکز بازیافت ابراهیمی با هدف کاهش قطع درختان و آسیب کمتر به محیط زیست و همچنین کمک به چرخه بازیافت، آماده است تا انواع کاغذ شما را خریداری کند. چنانچه قصد فروش کاغذهای بی کاربرد خود را دارید، میتوانید از طریق تماس با ما پیگیری نمایید.

دکمه بازگشت به بالا