اجتماعیتازه های کسب و کار

چگونه در بازی ساکر استارز سکه بخریم؟

در این اموزش خدمت شما هستیم تا نحوه ی خرید سکه ساکر استارز رو بهتون اموزش بدیم و با سکه ساکر استارز و فواید خرید ان اشنا بشیم.

سکه ساکر استارز چیست؟

سکه ساکر استارز در واقع همان کوین یا ارز بازی ساکر استارز میباشد و اساسا در این بازی برای پیروزی و بدست اوردن سکه حریف مبارزه میکنید و اگر شما سکه ساکراستار نداشته باشید عملا نمیتوانید در زمین هایی با پلیر های قوی بازی کنید چون برای ورود به هر زمین نیاز هست تا در ابتدا سکه های خودتون رو بزارین و برنده ی این بازی سکه هارا بدست می اورد.

چرا باید سکه ساکر استارز بخریم؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم اساس بازی ساکر استارز سکه هست اما ما این سکه را با بازی کردن و پیروزی بر حریفان هم میتوانیم بدست بیاریم اما مشکل کار کجاست که باید سکه ساکر استارز بخریم؟

زمانیکه بازی ساکر استارز را شروع میکنید و وارد اکانت لول یکتان میشوید فقط ۳۰۰ عدد سکه ساکر استارز دارید و فقط در زمین های افریقا و برزیل توانایی بازی کردن دارید ما اینجا دو حالت را در نظر میگیریم درحالت اول شما بازیکن مبتدی هستید و میخواهید این ۳۰۰ عدد سکه خود را زیاد کنید و شروع به بازی در زمین افریقا میکنید به احتمال زیاد تمامی سکه خود را میبازید و حتی اگر از سکه رایگان هم استفاده کنید چون فقط ساعتی ۲۵ عدد یه شما سکه میدهد به زودی حوصلتان سر میرود چون خیلی از شما وقت میگیرد.

اما با یک خرید ارزان سکه ساکر استارز به راحتی میتوانید میلیون ها عدد سکه دریافت کنید و بجای بازی در زمین های برزیل و افریقا که بازیکن خوب کمی وجود دارد میتوانید از همان اپتدا در زمین های انگلیس و اسپانیا بازی کنید و با استراتژی بازیکنان بزرگ نحوه ی ضربه زدن به توپ و … اشنا بشیم و ما هم به یک بازیکن حرفه ای ساکر استارز در سطح جهانی تبدیل بشیم و عملا شما مقدار زیادی زمان با هزینه بسیار کم برای خود میخرید.

اما حالت دوم اینکه شما یک بازیکن حرفه ای هستید و با اکانت جدید شروع بازی ساکر استارز کرده اید در این حالت درست هست که شما خودتون میتونین در زمین های مختلف پیروز بشین و سکه حریف های خود را جمع کنین اما همین کار هم با ۳۰۰ عدد سکه بسیار زمان میبرد تا مثلا اکانت شما دارای صد میلیون سکه شود برای همین خرید سکه ساکر استارز با قیمت ارزان کار منطقی بنظر میرسد.

فواید خرید سکه ساکر استارز

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد با داشتن سکه ساکر استارز شما میتوانید ترکیب برای اکانت خود باز کنید مهره های بازی خود را تقویت کنید یا ایموجی ها را توسط سکه برای اکانت خود خریداری کنید و …

خب حالا که متوجه شدیم چرا باید سکه ساکر استارز بخریدم با این سوال مواجه میشویم که چگونه در بازی ساکر استارز سکه بخریم؟

سوال خوبیست چون به دلیل تحریم ها همه ی ما میدانیم که خرید درون برنامه ای برای ایرانی ها ممکن نیست و حتی اگر توانایی خرید هم داشتیم قیمت سکه ساکر استارز در فروشگاهش اصلا بصرفه نیست.

 برای همین بهتر است خرید سکه ساکر استارز را از سایت های واسط انجام بدیم تا قیمتش برای ما بسیار ارزان تر تمام شود سایت های بسیار زیادی در زمینه ی خرید سکه ساکر استارز فعالیت میکنند اما همگی انها مطمعن نیستند و باید توجه داشته باشین از سایتی خرید سکه ساکر استارز رو انجام بدین که دارای نماد اعتماد باشه وبسایت دیجی گیم این خصوصیات رو داره و شما میتونین به راحتی اقدام به خرید سکه ساکر استارز کنین و منتظ بمونین تا اکانتتون شارژبشه.

دکمه بازگشت به بالا