اقتصادیتازه های کسب و کار

قیمت اجاره موتوربرقی در کیش

قیمت اجاره موتوربرقی در کیش چقدر است؟ چرا گفته می‌شود با هر بودجه ای می توان در کیش موتوربرقی کرایه کرد؟ تفریح با موتوربرقی در جزیره کیش چگونه می تواند باشد؟

موتور برقی کیش اجاره
قیمت اجاره موتوربرقی در کیش

جزیره کیش به دارا بودن اماکن تفریحی فراوان معروف شده است. تفریحات و اماکن گردشگری در این جزیره به‌قدری زیاد هستند که هر گردشگری با هر بودجه و سلیقه‌ای می تواند در آن از سفر خود لذت ببرد. یکی از تفریحات محبوب و معروفی که می‌توانید در این جزیره داشته باشید، کرایه موتور در کیش است. موتور و اسکوتر برقی هزینه اجاره پایینی دارند و می‌توانید متناسب با بودجه خود، گزینه­ی مورد مناسبی را انتخاب و اجاره نمایید.

اجاره اسکوتر، دوچرخه یا موتوربرقی در کیش؟

دوچرخه وسیله‌ای آشنا برای شماست که برای حرکت با آن باید رکاب بزنید و در مسیرهای طولانی آمادگی بدنی مناسبی داشته باشید. اما اسکوتر و موتوربرقی چه نوع وسایل نقلیه ای هستند؟ موتوربرقی همان‌طور که از نام آن پیداست توسط نیروی الکترونیک و باتری کار می کند.

در مقایسه با موتورهای بنزینی، موتورهای برقی هیچ‌گونه آلاینده ای ایجاد و در هوا منتشر نمی‌کنند، سروصدا و آلودگی صوتی ندارند و سواری گرفتن از آن‌ها بسیار آسان است. این نوع موتورها همچنین غالباً نسبت به موتورهای بنزینی وزن سبک‌تری دارند و از این رو حفظ تعادل بر روی آن‌ها آسان‌تر است.

در این میان اسکوتر برقی را می توان وسیله‌ای بینابین دوچرخه و موتور در نظر گرفت. برخی از انواع اسکوترها طراحی ساده‌ای دارند و می‌توانید با ایستادن یا نشستن بر روی آن‌ها مسیر مدنظر خود را طی کنید. اما برخی دیگر حتی تا حد موتور می‌توانند پیچیده باشند و قدرت و سرعت بیشتری دارند.

تمامی دوچرخه‌ها، اسکوترها و موتورهای برقی در کیش در جاده‌ای که جاده مخصوص دوچرخه‌سواری در کیش است تردد می کنند. این جاده به همت شهرداری در ابتدا تنها به منظور تردد دوچرخه‌ها راه اندازی شده بود اما پس از مدتی انواع اسکوتر و موتوربرقی نیز مجوز تردد در آن را گرفتند. شاید برایتان جالب باشد که در دهه‌های گذشته کیش به عنوان شهری عاری از موتور شناخته شده بود؛ یعنی در این جزیره افراد یا توسط ماشین در شهر تردد می کنند یا با دوچرخه و یا پیاده! اما حالا موتورهای برقی در این جزیره محبوبیت بالایی یافته اند.

اجاره موتور در کیش در انواع مختلف

موتورهای برقی که در کیش به اجاره داده می شوند دارای تنوع بسیار بالایی هستند. برخی از گونه‌ها دارای باتری های با شارژ نامحدود هستند و برخی دیگر همراه با شارژر مخصوص به شما اجاره داده می شوند. برخی از انواع پرقدرت موتورهای برقی حتی می‌توانند با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت نیز حرکت کنند.

مرکز کرایه موتور برقی در کیش
اجاره موتور در کیش در انواع مختلف

موتورهای شارژی در صورت پر شدن کامل باتری، می‌توانند از حدود یک الی سه ساعت کار کنند. شارژ کامل باتری این موتورها در انواع مختلف زمانی حدود 4 الی 6 ساعت را می طلبد. پس وقتی قصد دارید فردا صبح با استفاده از موتوربرقی اجاره ای خود به تفریح و گشت‌وگذار در شهر بپردازید، باید شب باتری موتور را به شارژر متصل کنید.

قیمت اجاره موتوربرقی در کیش چقدر است؟

قیمت اجاره موتوربرقی در کیش بسته به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. اسکوترها و موتورهای ساده‌تر غالباً هزینه کرایه کمتری نسبت به انواع پرقدرت و پیچیده این نوع موتورها دارند. همچنین بسته به اینکه باتری موتور قابل شارژ باشد یا دارای شارژ نامحدود هزینه اجاره آن متفاوت است. موتورهای برقی دارای باتری های با شارژ نامحدود در بیشتر موارد هزینه اجاره بالاتری نسبت به موتورهای شارژی دارند.

همچنین عوامل دیگری از جمله نوع موتور، قدرت موتور، یک نفره یا دونفره بودن آن، برند موتور و … بر قیمت اجاره آن در جزیره کیش تأثیر می‌گذارند. آقایان و خانم‌های بالای 15 سال می‌توانند در این جزیره بسته به سلیقه و میزان بودجه خود اقدام به اجاره موتور در کیش کنند. بله، درست است! اجاره موتوربرقی در کیش برای خانم ها هم آزاد است. آن‌ها اغلب چون آشنایی کاملی با اصول موتورسواری ندارند، اجاره اسکوترها و موتورهای برقی سه چرخ را که کنترل و حفظ تعادل با آن‌ها راحت‌تر است انتخاب می کنند.

دکمه بازگشت به بالا