راهنمای خرید انواع اینورتر ال اس

LS یکی از مشهورترین برندهایی است که امروزه برای کنترل دور و سرعت موتور مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت ساخت فوق العاده و طول عمر بالای اینورتر  ال اس باعث شده است تا بازار خوبی در ایران داشته باشد. درواقع برند ال اس یکی از اولین گزینه هایی است که برای خرید اینورتر در بین خریداران ایرانی درنظر گرفته می شود.

درایو کنترل دور علاوه بر کاهش مصرف برق، تاثیر زیادی در افزایش طول عمر موتور دارد. در واقع هر جا که نیاز به استفاده از الکتروموتور با حداکثر توان و سرعت نداشته باشیم، می توانیم از انواع اینورتر به خصوص اینورتر ال اس استفاده کنیم.

اینورتر ال اس ساخت کشور کره است و بر اساس کاربری های متنوع، محصولات متنوعی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان تولید کرده است. این استراتژی برند،  باعث شده تا اکثر کاربری های صنعتی تحت پوشش انواع اینورتر LS قرار بگیرند. اما هرکدام از درایوهای تولید شده توسط برند ذکر شده، در سطح خاصی عمل می کنند و برای طیفی از موتورها با مشخصات مخصوص کار می کنند.

به عنوان مثال درایو LS مدل iE5 در هر دو نوع تک فاز و سه فاز خود برای محدوده توانی 0.1 تا 0.4 کیلووات یا 0.12 تا 0.5 اسب بخار طراحی شده است. این درحالی است که مدل iC5 می تواند توان های بالاتری نسبت به مدل قبلی را پوشش دهد. محدوده پوشش این مدل 0.4 تا 2.2 کیلو وات است. گرچه این مدل ها امروزه کمی قدیمی شده اند، سری های M100  و S100 هم وارد بازار شده اند که سیستم بروزتر و پیشرفته تری دارند.

تنوع و تعداد مدل های این برند زیاد و در پایین به چند تا از مدل های اشاره می کنیم:

 • G100
 • H100
 • M100
 • S100
 • IG5A
 • IP5A
 • IS7

هر کدام از مدل های مختلف این برند گستردگی بیشتری دارند و پوشش فوق العاده ای برای تمام نیازها ایجاد کرده اند. بنابراین در هر رده توانی مرسومی برای فعالیت های صنعتی می توانید از این درایوها کمک بگیرید.

نکته مهم اینجاست که انتخاب مدل های فوق یا سایر انواع اینورترLS ، تنها به محدوده توانی هر مدل ختم نمی شود. بلکه باید به سایر ویژگی های فنی درایو نیز توجه شود. همچنین توجه به قیمت در برخی درایوها با محدوده توانی همپوشان، می تواند بهترین انتخاب را از نظر اقتصادی برای خرید اینورتر به شما معرفی کند.

راهنمای انتخاب جامع بهترین مدل اینورتر LS

همانطور که در بالا اشاره کردیم، برای خرید درایوها از برند ال اس یا سایر برندها علاوه بر محدوده توانی قابل پوشش هر مدل باید اطلاعات تجاری مانند قیمت و سایر مشخصات فنی دستگاه را نیز بررسی کنید. مجموع این عوامل است که می تواند ما را در مورد خرید بهترین اینورتر LS متناسب با کاربری مطمئن کند.

مزایای استفاده از انواع اینورتر LSدر یک نگاه

 • قابلیت کنترل جهت چرخش الکتروموتور به شکل چپ گرد و راست گرد
 • قابلیت کنترل سرعت موتور
 • قابلیت اصلاح خودکار سرعت الکتروموتور به کمک دریافت فیدبک انکودر
 • امکان راه اندازی و توقف نرم موتور با قابلیت تنظیم
 • قابلیت کنترل هوشمند چند موتور
 • صرفه جویی قابل توجه در مصرف برق

ال اس کالا؛ نمایندگی فروش اینورتر LS در ایران

در فروشگاه ال اس کالا همه ضمانت های لازم برای کالا به شما داده می شود. ضمانت اصالت، ضمانت قیمت و ضمانت کیفیت کالا مواردی هستند که می توانند خیال مشتری را از آینده خرید خود راحت کنند. در فروشگاه LS یادشده نیز علاوه بر این موارد می توانید فیلتر محصولات را برای خرید و انتخاب بر اساس سایر موارد مانند توان و سایر مشخصات فنی تنظیم کنید.

ضمانت و خدمات پس از فروش اینورتر ال اس

کلیه درایوهای LS ارائه شده در فروشگاه ال اس کالا دارای یکسال گارانتی هستند. به هنگام خرید درایو کارت گارانتی به همراه دستگاه به شما تحویل داده می شود. درکارت شماره سریال و تاریخ خرید درایو ال اس درج می شود. ارائه ضمانت نامه جهت خدمات گارانتی ضروری است؛ بنابراین در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

خدمات پس از فروش اینورتر ال اس در ایران منحصر به فرد بوده و عموما باعث رضایتمندی مشتریان است. از این تا انهای مطالب ما را همراهی کردید کمال تشکر را داریم!

دکمه بازگشت به بالا