تازه های کسب و کارعمومی

سرویس خواب ضد خش

سرویس خواب ضد خش چیست؟

سرویس خواب ضد خش یاAnti-Scratch Bedding ، یکی از نوآوری های اخیر صنعت در حوزه وسایل خواب است. این نوع سرویس خواب ها، با استفاده از فناوری های پیشرفته و مواد با کیفیت، از ساییدگی و خراشیدگی پارچه های به کار رفته بر روی تخت خواب جلوگیری می کنند. یکی از موادی که در هنگام ساخت سرویس خواب ضد خراش استفاده می کنند می توان به میکروفایبر، نخ‌های بافته شده و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. این نوع موادها علاوه بر آن که از خراشیدگی و ساییدگی پارچه روی تخت جلوگیری می کند، ویژگی های جذب رطوبت و حفظ دمای مناسب برای بدن هر فردی روی آن ها تعبیه شده است.

همچنین سرویس خواب ضد خش می تواند از تخت را از هر گونه باکتری ها، ضایعات محیط زیستی و انگل ها محافظت کند. بعلاوه آن که این نوع سرویس خواب ها را می توان بدون استفاده از مواد شوینده شیمیایی شستشو داد. بنابراین گزینه مناسبی برای افرادی‌ست که به دنبال سرویس خوابی با کیفیت و کاملا بهداشتی هستند. بنابراین اگر شما هم جزء این دسته از افرادی هستید که می خواهید سرویس خوابی مدرن و با کیفیتی را داشته باشید، پیشنهاد ما به شما این است که سرویس خواب ضد خش را انتخاب کنید.

در واقع برخی از سرویس خواب ها در استفاده روزانه یا در طول شب هنگام تماس پوست بدن و حرکت آن روی تخت ممکن است که دچار آسیب هایی همچون ساییدگی و خراشیدگی شوند. به همین سبب با استفاده از سرویس خواب ضد خش می‌توانید از به وجود آمدن این نوع مشکلات جلوگیری کنید. با تمام این توصیفات می توان گفت که سرویس خواب ضد خش می تواند به هر فردی در داشتن خوابی راحت و محیطی بهداشتی کمک شایانی کند و همچنین پارچه های تخت شما از عمر مفیدتری برخوردار باشند. قیمت سرویس خواب ضد خش در مقایسه با سرویس خوابهای معمولی بیشتر می باشد.

ویژگی های سرویس خواب ضد خش

  • قابلیت جذب رطوبت
  • حفظ دمای مناسب برای بدن
  • این نوع سرویس خواب‌ها در مقابل فرسایش مقاوم هستند.
  • سرویس خواب ضد خش در برابر رنگ پریدگی مقاوم است.
  • تنوع زیادی در طرح و رنگ های این نوع سرویس خواب وجود دارد.
  • در زمان استفاده از خراشیدگی و ساییدگی های پارچه روی تخت خواب جلوگیری می کند.
  • در هنگام شستشو به هیچ گونه مواد شوینده ای نیاز ندارید. چرا که به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد.
  • در زمان ساخت لوازم خواب از مواد با کیفیتی از جمله نخ های بافته شده، میکروفایبر و… استفاده می شود.

نکته: اگر به بازار سرویس خواب ها دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که تنوع زیادی در طرح و برند آن ها وجود دارد که سرویس خواب ضد خش هم از این قاعده مستثنی نیست! بنابراین برای انتخاب مناسب‌ترین گزینه باید اطلاعات کافی درباره محصول با برند مد نظر خود داشته باشید. این می تواند برای تهیه یک سرویس خواب عروس در تانیل چوب باشد یا هر مدل دیگری.

بهترین مدل های سرویس خواب ضد خش

تا این جای مطلب درباره پاسخ سوال “سرویس خواب ضد خش چیست؟” صحبت کردیم. حال وقت آن رسیده است که بهترین مدل‌های سرویس خواب ضد خش را معرفی کنیم. اگر به بازار سرویس خواب دقت کرده باشید متوجه خواهید شد تنوع زیادی در مدل‌های سرویس خواب وجود دارد که عبارتند از:

    آکاژو: در زمان ساخت برای داشتن طول عمر مفید و ماندگاری بالای آن از ملامینه ضد خش، ضد آب و تینر استفاده کرده‌اند. کلاف موجود در زیر تشک از جنس فلز است که میزان استحکام تخت را دو چندان می کند. تمامی بخش های این نوع تخت از جنس ملامینه ضد خش می‌باشد.

    تیارا: این سرویس خواب از دوام و طول عمر مناسبی برخوردار است که جنس آن از چوب نئوپان می باشد و با استفاده از روکش ملامینه ضد خش به همراه قابلیت ضد آب و تینر ساخته شده است. به همین سبب هم قابلیت ضد خش بودن را به این سرویس خواب بخشیده‌اند و هم می تواند طول عمر مفیدی برای شما داشته باشد.

    آپیروس: این نوع سرویس خواب ظاهری اسپرت دارد و جنس آن از ملامینه ضد خش می‌باشد که جنس بدنه آن از چوب نئوپان و ام دی اف است.

    هیوا: یکی از سرویس خواب های یک نفره است و ظاهری منحصر به فرد و لوکس دارد که از تجهیزات و مواد درجه یک و با کیفیت بالا برای ساخت آن استفاده می‌شود. جنس این نوع سرویس خواب همانند موارد قبلی از ملامینه وکیوم شده‌ی ضد خش می‌باشد.

    هیرسا: سرویس خواب ضد خش دو نفره هیرسا کاری با کیفیت و سبکی مینیمال است. جنس این نوع محصول از MDF بوده که کف تخت آن هم از جنس فلز می باشد. روکش تخت این نوع سرویس خواب از جنس مرغوب و ضد خش است.

بهترین برند سرویس خواب ضد خش

    :SLEEP ZONE محصولات این برند سرویس خواب ضد خش امکان جذب رطوبت و حفظ دمای مناسب برای بدن را فراهم می آورند. همه محصولات این برند حاوی نخ های بافته شده با کیفیت بالایی هستند که پارچه هایی با ظاهری زیبا و نرم خلق می کنند.

    :COZY BEDDING این برند سرویس خواب ضد خش با ظاهری شکیل و با استفاده از مواد با کیفیت ساخته می‌شود. تنوع زیادی در محصولات این برند وجود دارد که همه آن ها در مقابل فرسایش و هر گونه آسیب مقاومت نسبتا زیادی دارند.

    :LINENSPA این برند سرویس خواب ضد خش با قابلیت شستشوی راحت و دارای کاور مخصوص تخت همراه است. تمامی بدنه های محصولات این برند، نرم هستند که به سادگی و با آرامش خاطر می‌توان روی آن استراحت کرد.

سرویس خواب ضد خش، یکی از خاص‌ترین انتخاب هایی‌ست که هر فردی برای اتاق خواب خود می تواند انتخاب کند. این نوع سرویس خواب با استفاده از پارچه هایی با قابلیت جذب رطوبت و کیفیت بالا، از ایجاد هرگونه آسیب روی پارچه های تخت خواب جلوگیری می کند.

طول عمر مفید پارچه های تخت خواب، حفظ محیط زیست، شستشوی سریع و آسان، مقاومت در برابر آسیب و از همه مهم تر تنوع زیادی در طرح و رنگ این نوع سرویس خواب ضد خش باعث شده است که افراد متعددی به دنبال این نوع وسایل خواب باشند.

روكش‌هاي ملامينه

روكشهاي ملامينه يا LPM 13 پركاربردترين روكش اوراق فشرده چوبي و خصوصا MDF در جهان و مخصوصاً در ايران در بين تمام روكش‌هاي چوبي و مصنوعي است. ميز هاي ال سي دي نيز با اين روكش ساخته شده اند.  LPM .. از كاغذهلاي تزئيني (دكور) آغشته به چسب ملامين فرم آلدئيد (MF) كه خشك شده تشكيل و بصورت مستقيم بدون نياز به چسب زني مجدد روي تخته (MDF) چسبانده مي‌شود. دامنه بسيار وسيعي از روكش‌هاي تزئيني در اين روش قابل توليد است.

روشهاي چسباندن روكشهاي ملامينه روي تخته به دو روش پرسهاي طبقه‌اي باستيل كوتاه 14 و روكش زني پيوسته 15 (روكش بصورت رول با پرس پيوسته )  است. بعلت مشكل بودن و تخصصي بودن پروسه روكش كاري ملامينه و نيز بعلت سرمايه‌گذاري بالا و مهمتر از آن ارزش افزوده بالاي آن معمولاً كارخانجات MDF جهان داراي خطوط روكش ملامينه بوده و انواع MDF ملامينه را نيز عرضه مي‌كنند. در اين روش تنوع MDF توليدي نيز بالا مي‌رود.

براي ملامينه كردن سطح MDF بايد سطوح تخته با سنباده 021-001 Grit سنباده زني و صاف شده باشد و نيز عاري از هرگونه عيوب سنباده زني و غيره باشد. دو طرف MDF بايد با يك نوع روكش با گرماي يكسان  روكش شوند تا بعداً باعث تاب برداشتن آن نشود. شرايط چسباندن روكش‌هاي ملامينه معمولاً به شرح زير است:

دماي پرس c 200-160

فشار پرس 2 KN/m 250. 200

زمان 60. 40 ثانيه

درصد رطوبت MDF 9-6%

بعد از پرس كردن بايد تخته روكش شده براي مدتي روي صفحه‌اي صاف نگهداري شود تا خنك شده و دماي آن به زير 50 c برسد تا در مراحل بعدي دچار مشكل و ايراد نشود. اين نوع روكش با عملكرد و قابليت بالا در موارد كاربردي كه دوام بالاي سطوح و مقاومت آن در برابر عوامل خارجي مورد نياز است كاربرد بسيار دارد.

ضخامت روكش‌هاي ملامينه بين 35/0 – 25/0 مي‌باشد و حدود 50% ضخامت آن را چسب MF تشكيل مي‌دهد ،‌البته در انواع روكش ملامينه‌هاي نرم كه براي تهيه روكش بصورت رول توليد مي‌شود ،‌اين مقدار كمتر است. با توجه به ضخامت نازك روكش ملامينه تلرانس ضخامت تخته به ضخامت نازك روكش ملامينه تلرانس ضخامت تخته بايد در حداقل بوده و از 1/0+ ميلي‌متر تجاوز نكند.

دارا بودن تمام امكانات تزئيني و نيز مقاومت مناسب روكش ملامينه در برابر رطوبت ،آب،‌حرارت ،‌سايش و … دامنه وسيعي از كاربردهاي متنوع را براي MDF با روكش ملامينه مي‌توان در تمام استفاده‌ها بصورت عمومي در ميز هاي ال سي دي، آینه کنسول،  مبلمان اداري منزل ، درها و بدنه كابينت ،‌لوازم اتاق خواب و سرویس خواب ، مبلمان بچه ،‌مبل سلطنتی و لوازم دستشويي و حمام ،‌روكوب ديوار ،‌پارتيشن و … استفاده كرد.

از روكش ملامينه همچنين نوار لبه چسباني نيز توليد مي‌كنند كه هماهنگ با سطح در لبه‌ها چسبانده مي‌شود. در واقع مي‌توان گفت پركاربردترين نوع روكشها نوع ملامينه مي‌باشد و از نظر قيمت نيز بسيار مناسب و قابل رقابت با ساير انواع روكشها مي‌باشد. روكش‌ كاري با روكش ملامينه‌ روي MDF بسيار متداول بوده و معمولاً بسياري از كارخانجات بزرگ جهان داراي خطوط روكش ملامينه هستند. كار با ورق‌هاي روكش شده با روكش ملامينه هستند. اين نوع روكش پركاربردترين نوع روكش است.

منبع:

id.pinterest.com

بهکار چوب

سال ۱۳۵۷ شروع کار بهکارچوب توسط حسن شیرین آبادی در یک کارگاه نجاری بود که بعدها پایه و اساس ایجاد این مجموعه شد. گروه بهکارچوب همیشه پایبند به دو اصل مهم ایجاد محصولات با کیفیت و مسئولیت پذیری در قبال مشتریان بوده و هست. افتخار داریم که از طرف مشتریان بهکارچوب به خاطر کیفیت بالا مواد اولیه به کار رفته، طراحی منحصر به فرد، مسئولیت پذیری و ساخت محصولات ممتاز، دارای طول عمر بالا و مناسب برای استفاده روزمره تحسین می شویم.
دکمه بازگشت به بالا