اجتماعیتازه های کسب و کار

مزایا و معایب پرچم بادبانی ساحلی

10 مزیت استفاده از پرچم ساحلی و پرچم بادبانی در تبلیغات محیطی

پرچم ساحلی و پرچم بادبانی در حوزه تبلیغات محیطی تاکنون رویکردهای مثبتی بر سازمان ها به همراه داشته اند. افرادی که قصد دارند در زمینه تبلیغات از چاپ پرچم استفاده کنند، بدانند که چاپ پرچم ساحلی و پرچم بادبانی می تواند بسیار تاثیرگذار و سودمند تلقی گردد. اگر شما نیز برای برند و کسب و کار خود ارزش قائل هستید، اگر می خواهید این روش های مدرن تبلیغاتی را نیز امتحان کنید، ما در این محتوا به 10 مزیت تولید پرچم ساحلی و پرچم بادبانی اشاره می کنیم که مطالعه آنان خالی از لطف نیست.

10 فایده پرچم ساحلی و پرچم بادبانی

امروزه با توجه به گستردگی تبلیغات دیداری و استفاده از پرچم، نمی توان تأثیرات شگفت انگیز پرچم‌ ها را در تبلیغات نادیده گرفت. کارشناسان مرکز چاپ پرچم ساحلی و پرچم بادبانی این مزیت های بالقوه را برای این پرچم ها برشمرده اند:

1- برخورداری از تبلیغات بهینه

با توجه به نحوه نصب پرچم ساحلی و پرچم بادبانی که به صورت عمودی قرار می‌گیرند، می توانیم اظهار نماییم که این پرچم ها فضای بسیار کمی را به خود اختصاص داده و علاوه بر آن نیز بسیار جلب توجه می کنند. انرژی که پرچم ساحلی و پرچم بادبانی به تبلیغات شما می بخشند، غیر قابل انکار است.

2- نصب سریع و آسان

طریقه نصب پرچم ساحلی و پرچم بادبانی بسیار آسان و راحت بوده و با متصل کردن چند تکه میله به یکدیگر به راحتی احداث می گردند.

3- دوام و ماندگاری بالا

در صنعت چاپ طهران پرچم بهترین مواد اولیه و قابل ترین جنس ها را در ساخت این پرچم ها به کار گرفته و همین عامل موجب می گردد در حوزه تبلیغات بتوانید مدت زمان طولانی از این سفارشات خود بهره ببرید.

4- افزایش بازدهی بالا

اگر شما نیز برای تبلیغات محیطی از پرچم ساحلی و پرچم بادبانی استفاده کرده اید، باید بگوییم که انتخابتان هوشمندانه بوده است. این پرچم ها با توجه به ظاهر برجسته و طرح و رنگ های متنوع و شادی که دارند، در نگاه اول می توانند ذهن مخاطب را به خود مشغول سازند.

5- ضد آب و قابل شستشو

آیا می دانستید در هوای بارانی و باد و طوفان هیچ آسیبی بر این ابزار تبلیغاتی نخواهد افتاد؟ درواقع علاوه بر استقامت و دوام بالا، قابلیت شستشو ریشه پرچم و ضد آب بودن پرچم های ساحلی نیز عملکردهای مثبتی در تبلیغات شما خواهند داشت.

6- طراحی و چاپ آسان

خوبی پرچم تبلیغاتی ساحلی این است که در انتخاب طرح و رنگ محدودیتی نخواهید داشت و هر لوگو و طرح به همراه رنگ های متنوعی که بخواهید را می توانید به عنوان نماد و هویت برند خود انتخاب کنید. چاپ راحت و طراحی بی نظیر پرچم بادبانی همیشه قابل توجه بوده است.

7- جذاب و جلوه بصری

در حوزه تبلیغات برخورداری از جلوه بصری می تواند برای صاحب برند تاثیرات سودمندی به همراه داشته باشد. پرچم ساحلی و پرچم بادبانی با ظاهر خاص و شادمانی که دارند، ناخودآگاه نگاه بیننده را به خود جلب می کنند.

8- جمع آوری آسان

بعد از پایان کار شما به راحتی می توانید با جدا کردن چند میله از هم پرچم ساحلی یا بادبانی را جمع‌آوری کنید و این خود موجب صرف زمان زیادی نیز نخواهد شد.

9- قیمت مقرون به صرفه

روش و راهکارهای زیادی برای تبلیغات وجود دارند که هیچ کدام با قیمت پرچم ساحلی و پرچم بادبانی قابل قیاس نیستند. قیمت پرچم ساحلی و پرچم بادبانی خیلی کم تر از آن چیزی است که فکر می کنید و این روش تبلیغاتی به عنوان یکی از ارزان ترین روش های تبلیغاتی جهان مرسوم هستند. جهت آگاهی از هزینه چاپ پرچم ساحلی و پرچم بادبانی با ما در تماس باشید.

10- سبک و قابل حمل

هیچ تفاوتی ندارد که کسب و کار شما غرفه‌های یک نمایشگاه است و یا شرکت و دفتر دارید. پرچم ساحلی و پرچم بادبانی سبک و قابل حمل بوده و هر کجا که بخواهید می توانید آنان را نصب کنید. علاوه بر آن حمل این نوع از پرچم ها که توسط کارشناسان شایسته اریکه پرچم تولید شده اند، بسیار ساده و کاربردی هستند.

ابعاد پرچم ساحلی و پرچم بادبانی

در پرچم های تبلیغاتی یکی از مهم ترین فاکتورهایی که بسیار نیز حائز اهمیت می باشد، ابعاد پرچم ساحلی یا بادبانی و مدل برش خورده آن است. ما هر امتیازی که از این ابزارهای تبلیغاتی به دست آوریم، درواقع محصول همان نگاه و برخورد اول مخاطبین با این ابزارها بوده است. این نوع از پرچم ها را می توان در ابعاد و اندازه های گوناگونی تولید و ترسیم کرد که بهترین ابعاد در تولید پرچم ساحلی و پرچم بادبانی 5/2 متری و یا 3 متر می باشد. معمولا پرچم های ساحلی با ارتفاع میله پایه پرچمی ۳۴۰ سانتی متر و طول پایه ضربدری آن ۳۸ سانتی متر تهیه و تولید می گردند که ظاهری شیک و مدرن به پیام تبلیغاتی شما می بخشند.

خرید انواع پرچم بادبانی و قطره ای و سامورایی با بهترین قیمت روز

این روزها چاپ پرچم ساحلی در مناسبت ها و تبلیغات گسترده  و کاربرد سازمانی یکی از فاکتورهای مهم تدارکاتی میباشد  که در ارزیابی های انجام شده حتی بهترین گزینه بین سایر پرچم ها برای تبلیغات و تشریفات بشمار میرود. از مناسبت های مذهبی گرفته تا نمایشگاه ها، انتخابات  و….. کاربردهای زیاد دیگر که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد چاپ پرچم ساحلی بادبانی و قطره ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

طهران پرچم هم در تولید پرچم بادبانی و قطره ای و هم در طرح های مدرن پرچم ساحلی از طراحی و چاپ گرفته تا تولید و مونتاژ پایه پرچم و بسته بندی و ارسال خدمات ارزان و به قیمت تولیدی  ارائه میکند . همراه ما باشید با بهترین قیمت پرچم ساحلی

انواع پرچم ساحلی

 • پرچم بادبانی ساحلی
 • پرچم قطره ای ساحلی
 • پرچم سامورایی
 • پرچم ساحلی هلالی
 • پرچم ساحلی کمانی

کاربرد پرچم ساحلی

همانطور که در بالا اشاره شد پرچم های ساحلی   سه کاربرد دسته بندی میشوند  :

 1. چاپ ساحلی ویژه ارگان ها
 2. چاپ ساحلی ویژه تبلیغات
 3. چاپ ساحلی ویژه مناسبت ها

چاپ پرچم ساحلی برای ارگان ها

در ارگان های نظامی نیروهای مسلح، سازمان های دولتی  مهم و یگان های سرتاسر کشور برای  به نمایش گذاشتن آرم و علائم و رسته نظامی از پرچم ساحلی استفاده میکنند.

چاپ پرچم ساحلی ویژه تبلیغاتی

و اما تبلیغات. مهمترین  دلیل خرید پرچم ساحلی برای تبلیغات یک برند یا یک شخص است. چاپ لوگو روی پرچم بادبانی و قطره ای  و طرح های مدرن دیگر  درصد موفقیت یک برند را افزایش میدهد. لذا اشاره به چاپ پرچم ملزومه تبلیغات چاپی بوده و نیاز به چاپ پرچم ساحلی بهتر از همیشه حس می شود. اما  در خصوص تبلیغات چند کاربرد مهم  پرچم های ساحلی  عبارتند از :

 • برگزاری انتخابات و تبلیغ کاندیدها
 • تبلیغات نمایشگاهی از مهمترین کاربرد پرچم ساحلی است پرچمهای ساحلی بهترین گزینه در بین هدایای تبلیغاتی محیطی در برگزاری نمایشگاه ها میباشد. این پرچم ها حتی از استند رول آپ، هدایای رومیزی و سایر ابزارآلاتی تبلیغاتی نمایشگاه بشمار میرود. این روند محبوبیت پرچم ساحلی نمایشگاهی به حدی مهم است که بیشتر غرفه های نمایشگاه ها امروزه طرحی از پرچم های ساحلی را بکار میبرند.
 • پرچم ساحلی جلوی مغازه را شاید تا کنون شنیده باشید. امروزه حتی در تبلیغات ساده جلوی مغازه، کارگاه ها، صنف های سیار و…. بکارگیری پرچم ساحلی رواج پیدا کرده است. در کل ابعاد پرچم ساحلی به گونه ایست که بهترین نمای چاپی  را به اشتراک میگذارد.

چاپ پرچم  ساحلی در مناسبت ها

در کلیه مناسبت های رسمی و غیر رسمی تشریفاتی تدارکاتی  داده میشود که در آن استفاده از پرچم یکی از اولویت های تدارکات محسوب  میگردد چرا که چاپ اعلانیه ها اساس هر تشریفات است. چاپ روی پرچم هر بیننده ای را از دلیل برگزاری تشریفات آگاه میسازد  و به همین خاطر است که باید از پرچمی استفاده شود که زمینه وسیعی برای چاپ داشته باشد.

پرچم ساحلی بهترین پرچم برای  مناسبت ها بشمار میرود چرا که این پرچم  از طرح های رومیزی و تشریفات بزرگتر بوده و دید بهتری دارد و از طرفی  مانند پرچم های اهتزاز ثابت نیستند و به راحتی میتوان آنها را جابجا کرد  و مانور بهتری  با آنها خواهید داشت  برای چاپ پرچم بادبانی به چند مناسبت مهم میتوان اشاره کرد:

 • پرچم ساحلی ویژه محرم
 • پرچم های ساحلی ویژه ایام فاطمیه
 • پرچم های ویژه شهات امام علی و روزها مهم شهادت
 • پرچم های اعیاد باستانی ، بزرگداشت ها ، اعیاد مذهبی و….
 • پرچم ساحلی ویژه ایام نوروز و تبریک های سال نو
 • پرچم های ساحلی ویژه اطلاعیه برگزاری نمایشگاه ها
 • پرچم ساحلی ویژه هفته نیروی انتظامی ، ارتش و….
 • پرچمهای ساحلی ویژه دقاع مقدس ، روز قدس ، دهه فجر و… کلیه مناسبت های انقلابی

مزایای چاپ پرچم ساحلی

با این همه طرح های جدید پرچم چرا پرچم ساحلی را انتخاب میکنیم ؟!! در واقع باید گفت چرا پرچم ساحلی محبوب ترین پرچم بین سایر پرچم ها بشمار میرود ؟!!!  چند نکته در ارزیابی پرچم بادبانی ، قطره ای و پرچم های سامورایی که اصلی ترین پرچمهای ساحلی هستند از اهمیت بالایی برخوردار است  که  عبارتند از :

 • این پرچم ها بهترین استاندارد ابعادی برای بهتر دیده شدن را دارد و چاپ دورو روی این پرچم بسیار قابل توجه است
 • شیک ترین پرچم مدرن را پرچم ساحلی تشکیل میدهد که همچنان طرح های آن تنوع پذیر و روز به روز بهتر میشوند
 • پرچم ساحلی با اینکه بزرگتر از برخی پرچم های تبلیغاتی هستند اما به راحتی جابجا میشوند.

طهران پرچم تولید کننده اصلی پرچم ساحلی

بین شرکت های تبلیغاتی رقابت بالایی در قیمت چاپ پرچم ساحلی است. اما باید بدانید که مهمترین فاکتور قیمت پرچم بادبانی یا قطره ای یا پرچم سامورایی و هر نوع پرچم دیگر جنس پارچه  و هزینه های تولید و مونتاژ است. چه گزینه ای بهتر حذف واسط ها  و خرید پرچم ساحلی از تولید کننده پرچم ؟!! ما به عنوان یک تولید کننده اصلی پرچم به شما این امکان را میدهیم که با قیمت دست اول سفارش پرچم ساحلی  بدهید چرا که:

 • قیمت دست اول تولید پارچه پرچم را خواهید داشت
 • قیمت دست اول پایه پرچم را دارید
 • قیمت دست اول چاپ روی پرچم ساحلی را دارید
 • و در نهایت تولید روی تیراژ برای دستگاه های تولید پرچم ما هزینه های کمتری به همراه دارد و شما از تخفیف واقعی برخوردار میشوید .
 • و گزینه آخر اینکه سفارش پرچم های سفارشی ساحلی از نظر ابعادی و طرح بندی بین شما و تولید کننده پرچم بهترین کیفیت را دارد نه واسطه ها
دکمه بازگشت به بالا