اجتماعیتازه های کسب و کار

8 نکته برای یادگیری مقدماتی آلمانی

در این مقاله، ما مجموعه‌ای از توصیه‌ها را به شما ارائه می‌کنیم که می‌توانند درهنگام  شروع یادگیری  این زبان برای شما بسیار ارزشمند باشند. آموزش زبان انگلیسی

فراموش نکنید که آلمانی مشکلات خاصی را برای یک اسپانیایی ایجاد می کند. به همین دلیل قصد داریم با مشاوره راه را برای شما باز کنیم تا بیشترین مزایای ممکن را از تحصیل خود استخراج کنید.

جنسیت دستوری

شاید شنیده باشید که کلمات آلمانی را باید با جنسیتشان یاد گرفت. در واقع، از ابتدا، اگر بخواهیم هدف مورد نظر را استخراج کنیم، باید به این قانون عادت کنید. ما باید یاد بگیریم که از چه چیزی استفاده کنیم:der برای مردانه، dieبرای زنانه  و برایdas خنثی‌ها. بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی تهران

همچنین باید بدانید که آلمانی حاوی مقدار قابل توجهی کلمات خنثی است که رابطه آن با جنسیت در اسپانیایی تقریباً صفر است. از طرف دیگر، ما به شما توصیه می کنیم که جمع را یاد بگیرید، زیرا کلاس های زیادی وجود دارد و قرار دادن هر کلمه در یک کلاس دشوار است.

نحوه مطالعه مقالات

با توجه به پیچیدگی آن، به شما توصیه می‌کنیم بهترین کاری که باید انجام دهید این است که سعی کنید مقالات را همراه با نام‌هایی که همراه آنها هستند، یاد بگیرید. اما در ابتدا نباید نگران باشید اگر یکی را نمی دانید و بنابراین نمی توانید آن را رد کنید. زمانی می رسد که پس از یادگیری و استفاده بسیار از آن، در عمل بدون فکر بیرون می آید.

در تمرین عجله نکنید

شاید توصیه اشتباه به نظر برسد که به شما بگویم برای تمرین عجله نکنید، اما آلمانی برای یک اسپانیایی نه فرانسوی است و نه ایتالیایی، زیرا شباهت های زیادی وجود ندارد. بنابراین باید اولین گام‌های خود را در عمل زمانی بردارید که اصول لازم برای حفظ یک مکالمه کوچک را آموختید، یعنی وقتی پایگاهی را به دست آوردید، می‌توانید خود را در جستجوی مکالمه آغاز کنید.

روی امتحان تمرکز نکنید

ما باید همیشه در نظر داشته باشیم که یک زبان، در این مورد، آلمانی، یاد می‌گیرد که صحبت کند، با افراد بومی یا غیربومی دیگری که به آن زبان صحبت می‌کنند تبادل نظر کند. در نتیجه، نباید یاد بگیرید که از سر راه امتحانات کنار بروید. در مدت کوتاهی آموخته های خود را فراموش خواهید کرد.

چگونه آلمانی خود را تقویت کنم

صرف نظر از مطالعه زبان، برای درک و مدیریت روان آن باید از تمام ابزارهایی که برای کمک به شما وجود دارد استفاده کنید که کم نیستند. به عنوان مثال: زیاد گوش کنید، برای این کار شما ویدیوها، فیلم‌های رایگان دارید، می‌توانید کتاب‌های گرامر، مطبوعات، گوش دادن به رادیو و غیره را بخوانید. اما همیشه باید از وسایلی استفاده کنید که با سطح شما سازگار است، زیرا از قبل می‌دانید که در زبانی مانند آلمانی، اگر با چیزی بسیار پیچیده شروع کنید، چیزی نمی فهمید یا یاد نمی گیرید.

از اول شروع کنیم

هنگامی که به حداقل سطح صحبت کردن رسیدید و در موقعیت یا شرایطی قرار گرفتید که آلمانی‌ها صحبت می‌کنند، سطح خود را تحقیر نکنید زیرا می‌توانید در یک مکالمه چیزی بگویید. ممکن است فکر کنید که سطح شما بسیار پایین است، اما از قبل به اندازه کافی یاد گرفته اید که مکالمات اولیه و ابتدایی را حفظ کنید ، فکر می کنید گاهی اوقات باید اولین صحبت ها باشد.

شما می توانید و باید چیزی بگویید، مثلاً خودتان را به آلمانی معرفی کنید، نام آنها را بپرسید، به این موضوع اشاره کنید که در حال مطالعه زبان آنها هستید و دوست دارید تمرین کنید. همانطور که منطقی است بعد از این توضیحات آنها آماده کمک به شما خواهند بود و زمانی که شما نمی دانید چگونه چیزی را بیان کنید یا اشتباه می کنید شما را اصلاح می کنند و به شما یاد می دهند که آن را به درستی بیان کنید. آلمانی ها، مانند هر بومی دیگر کشور، به این افتخار می کنند که یک خارجی می خواهد زبان آنها را یاد بگیرد و با کمال میل به شما کمک خواهد کرد. نکته این است که شما دیالوگ را رها کنید.

هدف تمرین است

در واقع، در این سطوح می‌توانید با چیزهای ساده‌ای مانند معرفی خود، پرسیدن در مورد مکان‌های شهر، اگر در آلمان هستید، برای بازدید از آن، جایی که می‌توانید غذاهای معمولی آلمانی بخورید و غیره شروع کنید.

همچنین می توانید از آنها بخواهید که به زبان آلمانی از شما بپرسند، تا ببینند آیا آنها را درک می کنید، و سعی کنید به آنها پاسخ دهید، آنها آگاه خواهند شد که صمیمانه شما را اصلاح کنند.

سطح به سطح

همانطور که منطقی است و می دانید، در هر سطح باید یک سری کلمات و جملات متناسب با دستاوردهای خود در زبان یاد بگیرید. برای هر پایه یک واژگان و بخش های مناسب گرامر وجود دارد که باید قبلاً آن ها را مطالعه کرده باشید. این بدان معنا نیست که به تنهایی، در همان زمان، چیزهایی را یاد می گیرید که فکر می کنید به آنها نیاز خواهید داشت و هنوز مطالعه نکرده اید. این چیزها معمولاً سریعتر یاد می گیرند و این به شما کمک می کند در مکالمات آلمانی خود سرعت و تمرین داشته باشید.

در نتیجه

تا زمانی که در مراحل اولیه هستید، زیاد ریسک نکنید، اگر هنوز حداقل دایره لغات ندارید، شروع به صحبت نکنید. اما به محض گذشت زمان کمی که در آن فکر می کنید می توانید گفتگو کنید، آن را نادیده نگیرید. عجله می تواند به همان اندازه بد باشد. شتاب زدگی  می تواند شما را ناامید کند، زیرا به این باور رسیده اید که چیزی در مورد چیزی نمی دانید و آلمانی بسیار دشوار است. از طرف دیگر، شروع به موقع گفتگو به آلمانی ها این امکان را می دهد که توجه لازم را به شما نشان دهند و همچنین شما را اصلاح می کنند و به یادگیری شما کمک می کنند.

دکمه بازگشت به بالا