تازه های کسب و کارعمومی

گن ساعت شنی 25 فنره

گن ساعت شنی اصطلاحا به شکم بند های لاغری که فرم ساعت شنی به شکم و پهلوی شما می دهند گفته می شود. این گن ها در حالت های مختلف کمری و تاپی موجود هستند و با چند ردیف قزن باز و بسته می شوند و فنر های فلزی داخل آنها برای ایستایی و فرم دهی بهتر تعبیه شده است.گن های ساعت شنی در مدل ها و جنس های مختلف عرضه می شوند که در این صفحه شما را برای انتخاب مناسب ترین مدل راهنمایی می کنیم.

گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن ساعت شنی اصلی در کشور کلمبیا تولید می شود و ویژگی های خاصی دارد که آن را از گن های ساعت شنی دیگر متمایز می کند.گن های ساعت شنی کلمبیایی طراحی خیلی خاص و بهینه ای دارند که موقع پوشیدن فرم ساعت شنی خیلی بی نظیری به بدن شما می دهند و شکم و پهلوی شما را کاملا طبیعی جمع می کنند.

تاثیر دایمی گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فرم دهی بدن بسیار بالا است و اینطور نیست که فقط به محض پوشیدن بدن شما را فرم بدهند.البته تاثیر دایمی برخی گن های ساعت شنی کلمبیایی طبی مثل فاجات به خاطر داشتن پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس VivelTex بسیار بالاتر است.به طور کلی گن های ساعت شنی اصلی کیفیت و راحتی خیلی بالایی دارند و کاملا ضد حساسیت بوده و دوام و ماندگاری خیلی بالایی هم دارند و به مرور زمان و با استفاده مستمر دچار افت کیفیت نمی شوند.

برخی از مزایای پوشیدن تاپ لاغری عبارتند از:

  • می تواند به صاف کردن شکم و ایجاد ظاهری صاف تر در زیر لباس کمک کند.
  • می تواند به حمایت از کمر و کاهش کمردرد کمک کند.
  • می تواند به بهبود وضعیت بدنی کمک کند.
  • می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

با این حال، برخی از معایب بالقوه پوشیدن تاپ لاغری نیز وجود دارد، از جمله:

  • می تواند ناراحت کننده باشد، به خصوص اگر خیلی تنگ باشد.
  • می تواند تنفس را دشوار کند.
  • می تواند باعث تعریق بیش از حد شود.
  • می تواند جریان خون را محدود کند.

اگر به فکر پوشیدن تاپ لاغری هستید، مهم است که قبل از خرید یکی را امتحان کنید تا مطمئن شوید که به درستی جا می افتد. همچنین باید از پوشیدن آن برای مدت طولانی خودداری کنید، زیرا می تواند مضر باشد.

Hourglass gun 25 springs

بهترین مارک گن ساعت شنی

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم مارک آنچری یکی از بهترین مارک های گن ساعت شنی است.اما اینکه آیا آنچری از هر نظر بهترین است یا خیر؟ جواب خیر است!درست است که آنچری راحتی خیلی بالایی دارد ولی یک سری ویژگی های خاص در گن های ساعت شنی طبی مثل وجود دارد که باعت می شود بگوییم فاجات بهترین مارک گن ساعت شنی است.

گن های ساعت شنی طبی مثل فاجات کلمبیایی و ووئه اسپانیایی پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس دارند . به این معنی که در پارچه های هوشمند این گن ها میکروکپسول هایی وجود دارد که داخل آنها ریزمغزی هایی مثل کاسماکول و جینکوبیلونیبا و جلبک دریایی و گروه ویتامین ها قرار دارد که در حالت بسته این کپسول ها بسته هستند و وقتی شما گن را تنتان می کنید و دما و PH گن تغییر می کنید این میکروکپسول ها باز شده و ریزمغذی ها را آزاد می کنند و جذب پوست شما می شود!

این ویژگی در گن های آنچری وجود ندارد. به همین خاطر است که می گوییم گن های ساعت شنی طبی بهتر هستند.علاوه بر ریز مغذی هایی که اشاره شد گن های ساعت شنی طبی فشار کنترل شده و هوشمند و خاصیت ارتجاعی خیلی خاص و بی نظیری هم دارند که باعث می شود در عین حال که گن به خوبی شکم و پهلوی شما را جمع می کنند اصلا احساس اذیت شدن به شما دست ندهد و راحتی خیلی بالایی تجربه بکنید.

به خاطر این ویژگی هایی که گفتیم قطعا بهترین مارک گن ساعت شنی برند فاجات کلمبیایی است که بازخورد خیلی خوبی هم از طرف استفاده کنندگان آن داشته است.البته فاجات علاوه بر گن ساعت شنی تاپی و کمری گن های سرهمی و بازو و سینه و … هم دارد که در همین سایت می توانید مشاهده کنید. توصیه می کنیم به هم یک سر بزنید بد نیست!

گن ساعت شنی خوبه؟

خیلی ها در خرید گن ساعت شنی مردد می شوند و نگرانی هایی دارند. نگرانی از لول شدن و جمع شدن گن حین استفاده! یا در رفتن فنر ها و قزن ها. و مشخص شدن گن از زیر لباس. یا مثلا ایجاد حساسیت و حتی مشکلات گوارشی و چسبندگی روده از نگرانی های افرادی است که قصد تهیه گن لاغری پادار مردانه را دارند.توجه داشته باشید که اگر جنس اورجینال گن ساعت شنی را تهیه کنید ابدا هیچ یک از این مشکلات را نخواهید داشت.

در گن های ساعت شنی فیک ایجاد حساسیت بسیار شایع است. یا حتی مشکل شکستن و بیرون زدن فنر ها و پوست پوست شدن یا پارگی گن بعد از مدتی استفاده. یا حتی شکستن و خم شدن غزن ها هم همینطور.وقتی از جنس اصلی شکم بند های ساعت شنی استفاده کنید همه این نگرانی ها بی مورد است و مدت زمان خیلی زیاد بدون به وجود آمدن مشکل می توانید از این گن ها استفاده کنید.

نکته ای که وجود دارد این است که اگر صرفا برای زیر لباس و مهمانی می خواهید گن ساعت شنی تهیه کنید استفاده از مدل های غیر طبی مثل آنچری و آنمیشل و لیدی کلمبیا کار شما را راه می اندازد.ولی اگر تاثیر دایمی و راحتی خیلی بالا مد نظرتان است گن های ساعت شنی طبی را بیشتر توصیه می کنیم.البته به این معنی نیست که گن های غیر طبی لاتکس تاثیر دایمی نداشته باشند. اتفاقا تاثیر خوبی هم دارند ولی تاثیر دایمی گن های طبی و همچنی راحتی آنها به مراتب بیشتر است.

گن ساعت شنی تاپی بهتر است یا کمری؟

کاملا بستگی به فرم بدن شما و نوع لباسی که از زیر آن می خواهید گن استفاده کنید دارد.اگر چربی  در ناحیه پشت و بالای خط سوتین و کتف داشته باشید حتما باید از مدل تاپی گن ساعت شنی استفاده کنید.اگر چربی پشت داشته باشید بخواهید از مدل کمری استفاده کنید چربی های اضافی از بالای گن بیرون زده و حالت پله و دو تکه پیدا می کنند که حالت جالبی ندارد و از زیر لباس هم خیلی بد دیده می شود.

البته توجه داشته باشید که مدل های تاپی روی شانه بند دارند و نوع لباستان را هم باید در نظر بگیرید. لباس مجلسی که قسمت بالای آن خیلی باز باشد و روی شانه و پشت دید داشته باشد ممکن است نتوانید از زیر آن مدل تاپی استفاده کنید.اگر چربی پشت نداشته باشید و مشکل شما صرفا شکم و پهلو و زیر شکم باشد می توانید از مدل کمری گن ساعت شنی هم استفاده کنید.

قیمت گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فروشگاه ما با قیمت مقطوع و با کیفیت اصلی به فروش می رسد.شما با کلیک بر روی هر یک از مدل های گن ساعت شنی موجود در این صفحه می توانید قیمت به روز آن را مشاهده کنید.

دقت داشته باشید که گن های ساعت شنی طبی مثل به خاطر نوع پارچه های هوشمند طبی که در آن گن های قزن دار جلیقه ای یا تاپی یا بند نازک یکی دیگر از محصولات لاغری پر فروشی است که مورد استقبال خیلی از خانم ها قرار گرفته این گن ها فرم بسیار زیبایی بدن می دهند که شما می توانید زیر لباس خود برای زیبا تر شدن اندامتان و حتی برای تعریق بیشتر بدن در هنگام ورزش و پیاده روی استفاده کنید ، این گن ها دارای فنر داخلی می باشند که همین امر باعث می شود که گن ها لول نشود و شما در موقع استفاده اذیت نشوید

خرید گن پادار

برای خرید گن پادار، باید به چند نکته توجه کنید:

1. نوع گن:

گن‌های پادار در انواع مختلفی مانند گن‌های لاغری، گن‌های طبی، گن‌های بعد از عمل جراحی و گن‌های ورزشی موجود هستند. نوع گنی که نیاز دارید به هدف شما از استفاده از گن بستگی دارد.

2. سایز گن:

گن‌ها در سایزهای مختلف موجود هستند. مهم است که گنی را انتخاب کنید که به درستی به بدنتان ‌بنشیند. گن خیلی تنگ می‌تواند ناراحت‌کننده باشد و گن خیلی گشاد هم کارایی لازم را نخواهد داشت.

3. جنس گن:

گن‌ها از جنس‌های مختلفی مانند لاتکس، نایلون، اسپندکس و پارچه‌های فاق. جنس گن باید به گونه‌ای باشد که برای شما راحت باشد و باعث تعریق بیش از حد نشود.

گن بغل پروتز دار نوعی گن هستند که برای ایجاد ظاهری صاف‌تر و باریک‌تر در قسمت میانی بدن طراحی شده‌اند. آنها دارای جیب‌هایی هستند که می‌توان در آنها پروتز قرار داد تا باسن را پرتر نشان دهد. گن‌های بغل پروتزدار برای زنانی که به دنبال ایجاد تناسب اندام ساعت شنی هستند، محبوب هستند.

دکمه بازگشت به بالا