تازه های کسب و کارعمومی

گردنبند برای مردان چه مفهومی دارد؟

اگر شما هم در مورد جدید‌ترین مدل گردنبند کنجکاو هستید این مطلب را از دست ندهید. گردنبند یکی از محبوب‌ترین زیورآلاتی است که خانم‌ها توجه ویژه‌ای به آن دارند. در فروشگاه اینترنتی پرسته، انواع گوناگونی از این گردنبندهای طلا را می‌توانید پیدا کنید که برای سلیقه‌های مختلف طراحی و عرضه شده‌اند. اما پیش از آن بهتر است با جدیدترین مدل‌های گردنبند و کاربرد هر کدام از آنها بیشتر آشنا شوید. برای این منظور از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نگاهی به گردنبند و تأثیر آن بر استایل‌های مختلف

گردنبند، اولین زیورآلات مورد استفاده‌ی بشر بوده است. گردنبندهای اولیه کاملا ساده و با استفاده از مظاهر طبیعت از جمله پر، استخوان، پوسته‌ی درختان و مواد گیاهی ساخته می‌شده‌اند. فرهنگ‌های اولیه‌ی بشر، در سبک پیدایش و پیشرفت زیورآلات و از آن جمله گردنبند نقش به‌سزایی داشته است. گردنبندها و جنس خاص آنها در حقیقت نشان‌گر موقعیت افراد، اعتبار و عناصر هویت آنها بوده است. در آن زمان، بیشترین و مهمترین کاربرد گردنبند در مراسم آیینی، مذهبی و جادویی و خاکسپاری افراد بوده.

اما امروزه گردنبند یک اکسسوری برای تکمیل تیپ و استایل است و زنان و مردان زیادی از انواع گردنبندها استفاده می‌کنند. گردنبندهای طلای کارتیه یا زنجیرهای ظریف از جمله مدل‌هایی هستند که تقریباً هیچ گاه از مد نمی‌افتند. این مدل‌ها برای همه‌ی مردم فارغ از زن یا مرد بودن قابل استفاده هستند. از آنجا که این اکسسوری تاثیر زیادی روی استایل افراد دارد، در زیر محبوب‌ترین، رایج‌ترین و جدیدترین گردنبند طلا را معرفی کرده‌ایم.

برخی افراد معتقدند که گردنبندهای مردانه بهتر است به ستاره‌های فرش قرمز، موسیقی‌دانان و بازیگران سپرده شود؛ اما آقایان زیادی روزانه از آن استفاده می کنند.

دراین مقاله دلایل استفاده مردان از انواع گردنبند را بررسی خواهیم کرد. این مطلب برای کسانی که فکر می کنند آقایان نباید از استفاده کنند، مناسب است.

چرا بعضی از مردها به گردنبند علاقه دارند؟

دلایل اصلی استفاده از گردنبند برای آقایان محدود است؛ اما می تواند آغاز گفتگوی گسترده ای در مورد انواع زیورآلاتی که مردان می توانند استفاده کنند، باشد.

۱- ظاهر یک مرد را می تواند جذاب تر کند

وقتی شما پیراهن ساده و شیک خود را با یک زنجیر نازک و ظریف ست می کنید، نگاه اطرافیان را جذب خواهید کرد؛ همچنین به دیگران نشان می دهید که مردی با سلیقه هستید و از ظرافت های زندگی لذت می برید.

کسی که درآمد خود را برای خرید جواهرات خرج می کند، به خودش اهمیت می دهد و اعتماد به نفس بسیار زیادی کسب می کند.
البته استفاده از هر نوع گردنبندی برای دیگران جذابیت ندارد و باید در انتخاب نوع گردنبند دقت کنید تا شیک و کلاسیک باشد.

اگر می‌خواهید استایل لباس شما خاص و منحصر به فرد شود، می‌توانید از گردنبندهایی که با ساخته شده اند یا و استفاده کنید.

۲- استایل مردانه

گردنبندهای ساخته شده برای مردان در مقایسه با زنانه، ظرافت کمتری دارند.

برخی از مردان ارتشی از گردنبندهایی با نماد های خشن استفاده میکنند. وقتی مردان گردنبندی به سبک نظامی می‌بندند، اعتماد به نفس و جذابیتی خاص به دیگران القا می کند.

البته اگر در گردان های ارتشی خدمت نکرده‌اید، بهتر است از نمادهای نظامی استفاده نکنید و از نمادهایی استفاده کنید که نشان دهد غیرنظامی هستید.

زیرا برای کسانی که جان خود را برای دفاع از کشور شما به خطر می اندازند، توهین آمیز است.

۳- اعتقادات مذهبی

گردنبندهایی که به دلایل مذهبی استفاده می شوند، همواره صاحب آن را فردی با فضیلت و با ایمان نشان می دهد و به اطرافیان می‌گوید که آنها اعتقادات خود را مقدس می‌دانند و مایل هستند آن را به دیگران معرفی کنند.

به عنوان مثال،  آویزی از آیات قرآن، به مردم نشان می دهد که شما از یک پیشینه مذهبی قوی برخوردار هستید و از اصول اخلاقی خاصی پیروی می کنید.

مذاهب زیادی در دنیا وجود دارد؛ اگر دین و آیین شما دارای نماد خاصی است، انداختن گردنبند آن ایده خوب و جذابی است.

۴-  شخصیت

اگر می‌خواهید ظاهری سخت یا خشن و مغرور داشته باشید، یک گردنبند می‌تواند به شما در این استایل کمک کند.

به عنوان مثال، کسانی که شخصیت ماجراجو و کنجکاو دارند، یک زنجیر با آویزهای خاص که این مفهوم را در بر داشته باشد، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

برای کسانی که می‌خواهند طوری ظاهر شوند که عاشق هستند و فقط آنها را می‌خرند و می‌پوشند، می توانند با انداختن گردنبندهای برند مانند ، این ظاهر را نشان ‌دهند.

بسته به احساسی که در آن روز دارید یا پیامی که می خواهید به دیگران برسانید، می توانید انتخاب های مختلفی داشته باشید.

۵- گردنبند، نشان دهنده بخشی از فرهنگ

در برخی از جوامع و فرهنگ‌ها، گروه‌ها یا خانواده‌هایی وجود دارند که از نسل‌های پیشین، خود را بر گردن می‌اندازند.

استفاده از مردانه برای داشتن استایل شیک و یا دلایل مذهبی نیست؛ بلکه برای نشان دادن وابستگی و تعهد به یک قبیله یا مردم است.

بنابراین، اگر در مکانی مشاهده کردید که مردانی به دور یکدیگر جمع شده‌اند و همه آنها زنجیر دارند، می‌توانید آن را نشانه ای که آنها را به عنوان یک گروه معرفی می‌کند، در نظر بگیرید.

این دلایل برای همه افراد صدق نمی کنند، اما تعداد زیادی از آقایان، در گفت و گو های انجام شده  برای استفاده از گردنبند مردانه، به این دلایل اشاره کرده اند.

برای بسیاری از آقایان، بستن گردنبند، یک عادت آموخته شده است که معنای خاصی برای آن ندارند.

برای گروهی دیگر، می تواند هدیه ای از طرف یکی از عزیزانشان باشد و آنها را خوشحال کند.ما در گالری آنلاین ساعتچی، مدل های متنوعی از را طراحی و تولید کرده ایم. شما می توانید با مراجعه به سایت ما به آدرس ، بخش را انتخاب کرده و انواع را در آن مشاهده کنید.

جدید‌ترین مدل گردنبند مرواریدی

مروارید، گوهر زیبایی است که با پوشیدن آن اعتبار خاصی به استایل خود می‌بخشید و مهم هم نیست که به یک مجلس رسمی بروید یا یک جمع دوستانه. هیچ لزومی ندارد برای گردنبند مروارید حتما از رنگ‌های روشن یا شیری استفاده کنید. زیاد ست بودن لباس‌ها و زیورآلات برعکس تصور عام، چندان هم جذاب نیست و بهتر است از رنگ‌های مکمل، متضاد یا گرم‌تر/سردتر نسبت به هم استفاده کرد.

گردنبند مردانه برای آقایان

وقتی شما پیراهن ساده و شیک خود را با یک زنجیر نازک و ظریف ست می کنید، نگاه اطرافیان را جذب خواهید کرد. همچنین به دیگران نشان می دهید که مردی شیک پوش هستید و به ظاهر خود اهمیت می دهید.

 

دکمه بازگشت به بالا