استان ها

مدیریت شهری بدون تبعیض و با رویکرد عدالت محوری موجب اعتماد سازی می شود

به گزارش خبرگزاری بناپی ؛ مراسم معارفه شهردار قزوین با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین ، حجت الاسلام ابوترابی ، امام جمعه موقت تهران ، هدایت الله جمالی پور فرماندار. لطف الله سیاهکلی و فاطمه محمد بیگی نمایندگان مجلس قزوین در مجلس ، سردار آتانی فرمانده اسکادران استان ، خانواده جانبازان ، جانبازان ، جانبازان و جانبازان در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.

آیت الله عابدینی هفته وحدت را تبریک گفت و گفت: “ما این هفته خوشحالیم که کار مجاهدین را در راه خدا و به عنوان رزمندگان دفاع مقدس و انقلاب با رهبری آغاز می کنیم و شاهد شروع اقدامات شهردار قزوین هستیم.

image_2021_10_20-19_41_47_907_LYL

وی گفت: زیبایی و ظاهر شهر دو جنبه دارد و شما باید بر زیبایی ظاهری و روحی و زیبایی روحی تمرکز کنید.

نماینده ولی فقیه و امام جماعت قزاقستان یادآور شد: مراکز علمی، آموزشی، اداری، دانشگاهی فیزیکی هستند و باید در کنار توسعه و تجهیز شهر به فضای معنوی، به امور معنوی، مذهبی و فرهنگی در شهر توجه جدی داشته باشیم. برای کنترل شهر

وی افزود: معنویت در اطراف مساجد و ادیان است و هر شهری که مساجد در آن زندگی می کنند تحت عدالت علم ، دانش ، فرهنگ و روح اداره می شود.

آیت الله عابدینی گفت: “امروز دولت کودکان را در مساجد اخراج می کند و با قوه قضائیه انقلابی ، مقامات مسئول ، سمینارها ، دانشگاه های تخصصی خوب این فرصت را می دهند که شهری شایسته جمهوری اسلامی بسازند و سازماندهی کنند.”

امام جمعه قزوین گفت: همه پایگاه ها برای معرفی شهرهای اسلامی نمونه در کشور راه اندازی شده است و با قابلیت های موجود در قزوین ، شهرداران و شوراها می توانند با استفاده از نیروهای انقلابی مدل موفقی را ارائه کرده و جهاد را مدیریت کنند.

78

وی گفت: “برای خدمت به مردم خود ، ابتدا باید پاکی و پاکی را از آلودگی ایجاد کنیم و از هرگونه ایده و روش تجاوز ، ظلم ، سرقت بیت المال خودداری کنیم و سپس صادقانه خدمت کنیم.”

وی خاطرنشان کرد: در حکمرانی شهری مردم تشنه امید، اعتماد و عدالت هستند و باید با تبعیض به طور کامل مبارزه کرد و توزیع عادلانه خدمات و خدمات شهری را در اولویت قرار داد.

وی افزود: “هنگامی که شما به کشاورز اجازه نمی دهید در باغ خود اتاق نگهبانی بسازد ، اما ما فقط اجازه ساخت عمارت و ویلا در مجاورت خود را می دهیم ، ما خواهان عدالت هستیم و انتظار داریم هیچ اقدامی انجام ندهیم.” در طول این مدت. “

image_2021_10_20-19_48_0_357_5Jp

در این مراسم ، ضمن تجلیل از خدمات سیاوش طاهرخانی شهردار سابق ، مهدی صباغی به عنوان شهردار قزوین معرفی شد.

دکمه بازگشت به بالا