تازه های کسب و کارعمومی

لوازم التحریر لازم برای دانشگاه

هر سال در آستانه مهرماه که دانشجویان نیم سال اول تحصیلی و بهمن ماه که دانشجویان نیم سال دوم تحصیلی وارد دانشگاه می شوند، دغدغه خرید لوازم التحریر مورد نیاز دانشجویان نیز شکل می گیرد. تجربه ورود به فضایی به مراتب بزرگتر و جدیدتر به خودی خود ممکن است چالش برانگیز و همراه با کمی اضطراب به نظر برسد. این دوره بی شک یکی از شیرین ترین دوران زندگی همراه با خاطرات تکرارنشدنی است که حیف است با نگرانی در مورد مسائل جزئی شروع شود. ما به کمکتان آمده ایم و در این مطلب لیست لوازم موردنیاز دانشجویی را بیان خواهیم کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

معمولا انتخاب اول هر دانشجویی است و به دلیل امکان حمل آسان و بدون دغدغه، بزرگ و جادار بودن، ارگونومی و آسیب نزدن به کمر و ستون فقرات از سوی دانش آموزان و دانشجویان خریداری می شود. اما چند نکته را قبل از خرید در نظر بگیرید. اول اینکه اگر با خود لپ تاپ حمل می کنید، حتما کوله پشتی لپ تاپ بخرید تا محفظه جداگانه آن لپ تاپ شما را از آسیب دیدن محافظت کند. دوم اینکه کوله پشتی های دو بندی که بند کمری هم دارند به مراتب انتخاب امن تری نسبت به کوله های کج و تک بندی است.آیا دفتر بی تی اس برای دانشگاه لازم است؟

اگر هم به جای کوله پشتی،  را ترجیح می دهید، به جنس دسته و استحکام آن توجه کنید تا حین استفاده پاره نشود. اما قبل از هر خریدی و اینکه تصمیم بگیرید کوله پشتی بهتر است یا ، مطالعه مطلب را از دست ندهید.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک کوله پشتی مناسب، مقاله  و برای خرید بهترین کیف لپ تاپ، مقاله  را مطالعه کنید.

شاید فکر کنید که  یک وسیله تزئینی و حتی بچگانه برای ورود به دانشگاه باشد اما ما به شما اطمینان می دهیم که یک جامدادی کوچک، شما را از به هم ریختگی کیف و گم شدن خودکار و اتود در کوله پشتی یا کیف دستی نجات می دهد. خیلی هم وسیله بزرگ و جاگیری نیست. مخصوصا اگر از آن  تهیه کنید که روی دفتر یا کتاب نصب می شود و هیچ وقت همراه داشتنش را فراموش نمی کنید. اما اگر نوشت افزار بیشتری با خود حمل می کنید، شاید  یا رومیزی انتخاب بهتری باشد.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک جامدادی مناسب، مقاله  را مطالعه کنید.

از هر وسیله ای بتوانیم بگذریم، قبول کنید که  یار غار دانشجوست و نمی توان از آن صرف نظر کرد. حتی اگر اهل جزوه نویسی نباشید و از آن دسته دانشجوهایی باشید که پایان ترم از جزوه هم کلاسی های خود کپی می گیرید، برای نوشتن نکات کوچک به یک خودکار یا چندین  احتیاج دارید. پس دقت کنید خودکاری که تهیه می کنید، ارگونومیک و روان باشد تا نه انگشتانتان را حین نوشتن اذیت کند و نه با قطع و وصل شدن جوهر حوصله تان را از نوشتن سر ببرد. البته که شیوه درست در دست گرفتن خودکار نیز تاثیر به سزایی در خستگی انگشتان و مچ دست دارد.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب خودکار مناسب، مقاله  و برای آگاهی از نحوه صحیح خودکار در دست گرفتن مقاله  را مطالعه کنید.

اگر یادتان باشد، اولین باری که در دوران دبستان احساس بزرگ شدن کردیم، همزمان با هجرت از مداد و تراش به مدادنوکی و نوک بود. وقتی مجوز استفاده از مدادنوکی برایمان صادر می شد، حس می کردیم یک مرحله را پشت سر گذاشته ایم و تا باز شدن قفل مرحله استفاده از خودکار راهی نمانده است. پس در انتخاب این نوشت افزار دوست داشتنی و خاطره انگیز حسابی دقت کنید. خرید یک  بادوام و با اندازه نوک مناسب، شما را اگر دانشجوی رشته های هنری یا مهندسی نباشید، تا آخر عمر از مداد بی نیاز می کند.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک مدادنوکی مناسب، مقاله  را مطالعه کنید.

اگر در جامدادی خود مدادنوکی، مداد یا مدادرنگی دارید، فراموش نکنید که خرید پاک کن نیز یکی از واجبات برای شماست. غلط گیر هم همراه جدایی ناپذیر خودکار است. اگر نمی خواهید یک جزوه خط خطی و نا مرتب داشته باشید یا مجبور نباشید جزوه خود را پاک نویس کنید، یک غلط گیر بخرید و خیال خود را راحت کنید.

اگر دوست دارید از تاریخچه پاک کن و غلط گیر مطلع شوید، مقاله  و مقاله  را مطالعه کنید.برای تهیه لوازم تحریر دانشجویی میتوانید به فروشگاه لوازم التحریر خورشید شاپ مراجعه کنید.

اصلا مگر می شود بدون استفاده از هایلایترها درس خواند؟ این بهانه را همه مان برای خرید این ماژیک های جذاب و رنگی آورده ایم. اما اگر واقعا دانشجوی درس خوانی هستید که نمی خواهید هیچ نکته مهمی لابه لای سطرهای کتاب یا جزوه از دست برود، یک یا دو ماژیک هایلایت تهیه کنید و آسوده خاطر درس بخوانید.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از تاریخچه ماژیک، مطالعه مطلب  را از دست ندهید.

بی شک  صدرنشین لیست دفترهای مناسب برای دانشجویان است. هم برگه های قابل تعویض دارد، هم جداکننده هایی دارد که مباحث هر درس را از دروس دیگر تفکیک کند و هم جلدی مقاوم و بادوام تر از دفترهای معمول دارد. مخصوصا اگر انتخابتان باشد که در اینصورت به شما اطمینان می دهیم تا پایان دوره دانشجویی همراه بی نظیری برایتان باشد.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک دفتر کلاسوری مناسب، مقاله  را مطالعه کنید.

اگر نمی خواهید برای جزوه نویسی از  استفاده کنید، به شما پیشنهاد می کنیم یک کلاسور یا کلیربوک تهیه کنید. دوستداران کاغذهای خط کشی شده می توانند با تهیه کاغذ کلاسور، به راحتی جزوه های خود را در یک  بایگانی کنند. اگر هم از کاغذهای پانچ شده خوشتان نمی آید،  پاپکو را تهیه کنید و جزوه های مرتب خود را در یک  نگهداری کنید.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب کلاسور مناسب، مقاله  را مطالعه کنید.

واقعا برای داشتن دفتر یادداشت دنبال دلیل هستید؟ از تجربه مثبت 12سال تحصیلی گذشته خود استفاده کنید و در خرید  شک نکنید.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک دفتر یادداشت مناسب، مقاله  را مطالعه کنید.

اگر برای نگهداری جزوه های کپی شده خود از کلربوک استفاده نمی کنید،  یک گزینه جایگزین مناسب است. پاکت های خوشرنگ و جذابی که با دکمه، بند یا زیپ بسته می شوند و از  و جزوه های شما به خوبی مراقبت می کنند.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک پاکت دکمه دار مناسب، مقاله  را مطالعه کنید.

اگر خیلی دانشجوی مرتبی هستید و می خواهید جزوه هایتان تا زمان کنکور ارشد یا دکترا سالم بماند، بهترین راه قرار دادن آن در پوشه کیسه ای یا همان  و بایگانی آن در  یا  است. مطمئن باشید کاور کاغذ از برگه های ارزشمند شما به خوبی مراقبت می کند.

پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک پوشه کیسه ای مناسب، مقاله  را مطالعه کنید.

فلش مموری هم یک راه حل جایگزین برای دریافت فایل های تحصیلی، ویدیوهای آموزش و جزوات شماست هنگامی که حافظه گوشی تان پر شده یا می خواهید از لپ تاپ اساتید یا سایر دانشجویان فایلی را دریافت کنید. پس داشتن یک فلش مموری ایده بدی نیست. منبع : bts notebook

در پایان یادآوری می کنیم که این یک لیست قطعی یا نهایی نیست و شما می توانید با توجه به نیاز خود مواردی از آن را کم یا زیاد کنید. امیدواریم این مطلب برایتان کاربردی باشد و از لینک های موجود در آن برای خرید آسان کمک بگیرید. اگر فکر می کنید وسیله ای از قلم افتاده، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. حتما این مطلب را به کمک شما به روزرسانی خواهیم کرد.

 

دکمه بازگشت به بالا