اقتصادیتازه های کسب و کار

ساخت حساب پرفکت مانی در ایران

نحوه ساخت یک حساب کاربری در پرفکت مانی بدین صورت است که در ابتدا باید وارد سایت perfectmoney.is شده ، سپس گزینه ثبت نام را  انتخاب کرده ، با طی کردن مراحل ثبت نام در این سایت یک حساب کاربری برای فرد ایجاد می شود که با استفاده از آن می تواند به خرید پرفکت مانی و فروش ارز ها و رمز ارز های مختلف و یا سایر فعالیت های تعریف شده در این کیف پول بپردازد .

برای مشاوره نحوه ساخت حساب کاربری در سایت پرفکت مانی برای ایران مراجعه کنید

برای مشاوره نحوه ساخت حساب کاربری در سایت پرفکت مانی

سیستم پرداخت آنلاین پرفکت مانی یکی دیگر از سیستم های پرداخت است که بسیار هم مورد توجه کاربران قرار دارد و از درجه محبوبت بالایی در نزد آنها برخوردار می باشد . یکی از دلایل محبوبیت این سیستم عدم توجه آن به تحریم ها و ارائه خدمات به تمامی کشور ها ( به ویژه ایران ) برخلاف سایر رقبای خود می باشد .

برای استفاده از این نوع کیف پول الکترونیک لازم است تا در ابتدا یک حساب کاربری در آن داشته باشید ، به این منظور ابتدا وارد سایت perfectmoney.is شده و با انتخاب گزینه ثبت نام اقدام به گذراندن مراحل آن و ساخت اکانت در این سایت می کنید . در این مقاله به آموزش تصویری و گام به گام نحوه ساختن یک حساب کاربری در سیستم پرداخت آنلاین پرفکت مانی پرداخته شده است .

نحوه ساخت اکانت در پرفکت مانی

ساخت اکانت در سیستم پرداخت آنلاین  که در واقع نوعی کیف پول الکترونیک است و در آن علاوه بر ارز های فیات ( مانند دلار ، ریال و … ) انواع ارز های دیجیتال نیز در آن مبادله می شود بسیار راحت بوده و به این صورت است که ابتدا آدرس سایت perfectmoney.is را در موتور جستجو وارد کرده و روی لینک آن کلیک می کنید تا وارد سایت شوید ، مانند تصویر زیر :

 پس از انجام این کار صفحه ای که متعلق به سایت پرفکت مانی می باشد برای شما باز می شود . در این صفحه گزینه sign up را که در تصویر زیر با کادر آبی رنگ مشخص شده است انتخاب کنید تا وارد صفحه ثبت نام در این سایت شوید :

 با وارد شدن به صفحه ثبت نام لیستی از اطلاعات مورد نیاز برای شما نشان داده می شود که به ترتیب عبارتند از :

1- اسم انتخابی شما برای حساب کاربری خود

2- نام و نام خانوادگی

3- اسم شهر محل سکونت

4- آدرس محل سکونت

5- کشور محل زندگی که باید از لیست ارائه شده آن را انتخاب کنید 

6- کد پستی

7- آدرس ایمیل

8- شماره تلفن 

10- یک رمز عبور مطمئن برای خود انتخاب کنید

11- مجددا رمز عبور را تکرار کنید 

12- کد امنیتی داده شده را وارد کادر مربوطه کنید

 برای وارد شدن به اکانت خود باید کد Member ID را وارد کنید به علاوه رمز عبوری که در هنگام ثبت نام تعیین کرده اید . مانند تصویر زیر :

 در کادر مشخص شده اطلاعات حساب شما نشان داده شده است که با استفاده از آن معاملات مختلف از جمله خرید ارز دیجیتال را می توان انجام داد . دقت کنید که شماره حساب با Member ID متفاوت است و همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است در ابتدا شماره حساب حرف U گذاشته می شود :

پس از طی کردن این مراحل امکان خرید ارز ، انتقال وجه ، دریافت صورت حساب ، دریافت آخرین تراکنش های انجام شده و… با استفاده از اکانت شخصی شما در کیف پول پرفکت مانی فراهم می شود .

 

بخش های مهم حساب کاربری پرفکت مانی

 در حساب کاربری  پرفکت مانی قسمت های مهمی وجود داشته که نسبت به سایر بخش ها کاربردی تر بوده و از اهمیت بیشتری برخوردار هستند ، در تصویر زیر این قسمت ها مشخص شده اند

 اولین قسمت Send Money است که وظیفه انتقال پول و  را بین حساب های مختلف پرفکت مانی را بر عهده دارد و در تصویر بالا با فلش قرمز رنگ نشان داده شده است .

 مورد بعد History است ، با انتخاب این گزینه تاریخچه آخرین تراکنش ها و تراکنش های دوره ای برای شما ارائه خواهد شد . در تصویر بالا با فلش بنفش رنگ نشان داده شده است .

 از جمله موارد دیگر که در کیف پول آنلاین پرفکت مانی مهم است گزینه Settings است که کاربران با استفاده از این گزینه می توانند به تنظیمان حساب و اطلاعات شخصی خود بپردازند که از جمله آن ارتقاع سطح امنیت حساب کاربری شخص می باشد . این گزینه در تصویر بالا با فلش آبی رنگ نشان داده شده است .

 و در نهایت گزینه مهم دیگری که در سیستم پرفکت مانی وجود دارد گزینه Logout است که برای امنیت بیشتر اکانت شخصی لازم است تا هنگام پایان کار روی این گزینه کلیک کرده و از حساب کاربری خود خارج شوید . در تصویر بالا با فلش سبز رنگ مشخص شده است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت یک حساب کاربری در پرفکت مانی در کانال تلگرام سرمایه گذاری عضو شوید ، همچنین کارشناسان مرکز مشاوره سرمایه گذاری دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون نحوه ساخت یک حساب کاربری در پرفکت مانی پاسخ دهند .

سوالات متداول

 

1- ✔️ نحوه ساخت حساب کاربری در سایت پرفکت مانی به چه صورتی است ؟

✔️ برای ثبت نام و ساخت اکانت در این سایت با مراجعه به آن و گذراندن مراحل خواسته شده اقدام به ساخت حساب کاربری می کنیم که در متن مقاله این مراحل به صورت کامل توضیح داداه شده است 

2- ✔️ قسمت های مهم اکانت کابری پرفکت مانی کدام است ؟ 

✔️ اکانت پرفکت مانی از بخش های مختلفی تشکیل شده که مهمترین آنها در متن مقاله ذکر شده است و کاربرد آنها نیز توضیح داده شده است 

3- ✔️ اطلاعات مورد نیاز برای ساخت اکانت در پرفکت مانی چه چیز هایی هستند ؟

✔️ برای ساخت اکانت در این سایت اطلاعات اولیه مانند اطلاعات هویتی نیاز است که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است 

برای مشاوره نحوه ساخت حساب کاربری در سایت پرفکت مانی

برای مشاوره و خرید آنلاین پرفکت مانی نحوه ساخت حساب کاربری در سایت پرفکت مانی

دکمه بازگشت به بالا