تازه های کسب و کارعمومی

رزرو اینترنتی هتل فرهنگیان گرگان

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، آموزش و پرورش به منظور کاهش رفت و آمد به ادارت و  تسریع در روند انجام کارها اقدام به راه اندازی سامانه های متعددی برای انجام کارها به صورت اینترنتی نموده است. یکی از این سامانه ها که هرساله مورد استفاده بسیاری از معلمان و فرهنگیان به منظور رزرو خانه معلم ها قرار می گیرد، سامانه ستاد اسکان فرهنگیان گلستان است.

هتل های گرگان | ضمانت قیمت و دریافت تخفیف ویژه تا 300 هزار تومان

معلمان، فرهنگیان و بازنشستگان می توانند با مراجعه به مرکز وزارت آموزش و پرورش استان خود اقدام به دریافت رمز عبور ورود به سامانه جامع ستاد اسکان فرهنگیان نموده و پس از ورود به سایت، با تکمیل مراحل ثبت نام، خانه معلم مورد نظر خود را  در هریک از شهر های استان مدنظر خود از جمله گلستان رزرو نمایند. به منظور راهنمایی بیشتر متقاضیان، در ادامه این مقاله جزئیاتی مانند سایت، هزینه، نحوه رزرو اسکان معلمان شهر گرگان و همچنین اپلیکیشن رزرو خانه معلم پرداخته شده است.

سایت ستاد اسکان فرهنگیان گلستان

آموزش و پرورش همانند برخی از ارگان های دولتی دیگر در ایران، به منظور یاری رسانی به کارمندان خود اعم از فرهنگیان شاغل و بازنشسته اقدام به راه اندازی سامانه ای برای ثبت نام و رزرو هتل و اقامت گاه هایی با نام خانه معلم نموده است که معمولا در ایام تعطیل مورد استقبال قرار می گیرد.

متقاضیان می بایست برای ثبت نام و رزرو اقامت گاه در تمامی استان ها از جمله گلستان به سامانه ستاد اسکان فرهنگیان مراجعه نموده و پس از تکمیل مراحل اقدام به دریافت تاییدیه از سایت برای اسکان معلمان شهر گرگان و سایر شهر های استان نمایند.

معلمان و فرهنگیان می توانند با ورود به سامانه مذکور اطلاعات لازم درباره اقامتگاه های ستاد اسکان فرهنگیان گلستان را کسب کرده و در شهر های مختلف این استان رزرو خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که مرکز ستاد اسکان فرهنگیان گلستان در بسیاری از شهر های این استان مانند آموزش و پرورش گرگان، گنبدکاووس، گالیکش، بندر ترکمن، بندر گز و غیره به ارائه خدمات می پردازد.

نحوه رزرو خانه معلم گلستان

معلمان و فرهنگیان توجه داشته باشند که پس از ورود به سایت مذکور می بایست ابتدا به پنل کاربری خود در این سامانه وارد شده و سپس به انتخاب استان و تکمیل روند رزرو بپردازند که در ادامه نحوه رزرو خانه معلم گلستان در سایت ستاد اسکان فرهنگیان ارائه شده است که در استان ها و شهر های مختلف یکسان می باشد. همچنین لازم به ذکر است که نام کاربری پیش فرض برای ورود به این سامانه کد پرسنلی و یا شماره دفتر کل بوده و رمز عبور شماره شناسنامه شاغلین و بازنشستگان فرهنگی می باشد.

پس از ورود به سامانه مذکور، اطلاعات خواسته شده مانند استان، شهر، تعداد نفرات و … را تکمیل نموده و بر روی کلمه جستجوی محل کلیک نمایید. با کلیک بر روی استان گلستان تمامی مراکز اسکان معلمان شهر گرگان و سایر شهر های این استان به نمایش در می آید، که با انتخاب هر یک از شهر ها اطلاعاتی اعم از آدرس، شماره تلفن و همچنین امکانات اقامتگاه ها با جزئیات و هزینه هر شب اقامت نمایش داده می شود و متقاضیان می توانند با توجه به موارد و اولویت های مدنظر خود، هر یک از اقامتگاه ها را رزرو نمایند.

رزرو هتل برای فرهنگیان بازنشسته در گلستان

همچنین برخی از هتل ها و اقامتگاه ها در برخی شهر های استان گلستان، دارای تخفیفاتی برای فرهنگیان بازنشسته و بازنشستگان کشوری نیز می باشند که متقاضیان می توانند اطلاعات بیشتر را از ارگان خدمات رفاهی بازنشستگان فرهنگی شهر مدنظر خود پیگیری نمایند، زیرا از طرف آموزش و پرورش هتل یا اقامتگاه خاصی در گلستان مختص بازنشستگان درنظر گرفته نشده است. البته لازم به ذکر است که هزینه مراکز اسکان معلمان شهر گرگان و سایر شهر های استان گلستان که زیر نظر آموزش و پرورش می باشد، بسیار کمتر از این مراکز است.

همچنین فرهنگیان و بازنشستگان می توانند با ورود به سامانه فیش حقوقی از آخرین تغییرات در حقوق و مزایای خود مطلع شوند. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سامانه به مقاله ای که لینک آن در ادامه قرار داده شده است مراجعه نمایند.

اپلیکیشن رزرو خانه معلم گلستان

آموزش و پرورش به منظور تسریع در روند رزرو اقامتگاه علاوه بر سایت، اپلیکیشن رزرو خانه معلم گلستان را نیز معرفی و ارائه نموده است که متقاضیانی که علاقه مند به استفاده از برنامه های تلفن همراه هستند می توانند با دانلود آن اقدام به ثبت نام و رزرو اقامتگاه و خانه معلم نمایند. در ادامه لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن از طریق کافه بازار، برای متقاضیان ارائه شده است.

لازم به ذکر است که به دلیل پرداخت هزینه اقامتگاه ها به صورت آنلاین، آموزش و پرورش برای رزرو خانه معلم و همچنین استرداد هزینه از طریق سامانه یا اپلیکیشن شرایطی را مطرح نموده که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته شده است.

از شرایط رزرو می توان به این اشاره نمود که تنها فرهنگیان شاغل و بازنشسته و خانواده درجه یک آن ها یعنی همسر، فرزند و پدر و مادر مجاز به استفاده از ظرفیت اسکان بوده و هر فرهنگی تنها می تواند 1 اتاق برای خود یا خانواده با تعرفه فرهنگی در اسکان معلمان شهر گرگان و سایر شهر های استان گلستان رزرو نماید و سایر اتاق ها با تعرفه کارمندان دولت محاسبه می شود. همچنین فرهنگیان می بایست برای ورود به محل اسکان، مدارک شناسایی خود مانند اصل کارت فرهنگی معتبر، کارت ملی و اصل شناسنامه کلیه همراهان را همراه داشته باشند.

طبق اعلام آموزش و پرورش و مرکز ستاد اسکان فرهنگیان گلستان و سایر استان ها، در صورت انصراف و لغو رزرو اینترنتی از طریق اپلیکیشن یا سامانه، با توجه به زمان اعلام لغو حداکثر تا 80 درصد مبلغ رزرو، به حساب شخص استرداد داده می شود. لازم به ذکر است که در صورت عدم مراجعه مهمان به خانه معلم، وجه پرداختی اینترنتی قابل استرداد نمی باشد.

هزینه اسکان فرهنگیان گلستان

همانطور که در ابتدای مطلب نیز به آن اشاره شد، آموزش و پرورش مانند سایر ارگان های دولتی دیگر به منظور یاری رسانی به کارکنان و بازنشستگان خود، پایگاه هایی را تحت عنوان خانه معلم در اکثر شهر های استان گلستان مانند اسکان معلمان شهر گرگان و سایر شهر ها، برای اوقات فراغت آن ها در نظر گرفته است که نسبت به سایر اقامتگاه و هتل های آزاد هزینه ای بسیار کمتر دارند. البته لازم به ذکر است که به دلیل تفاوت در امکانات این اقامتگاه ها، هزینه آن ها نیز متفاوت می باشد.

هزینه اسکان فرهنگیان گلستان با توجه به تعداد نفرات و همچنین امکانات خانه معلم ها متغیر می باشد. زیرا معمولا این اقامتگاه ها دارای 4 نوع می باشند که دسته بندی نوع اتاق ها “ویژه، الف، ب، ج، د” می باشد. معمولا اتاق هایی که در گروه د قرار دارند کمترین امکانات و کمترین هزینه را داشته و اتاق های ویژه بالاترین کیفیت و هزینه را دارند. همچنین هزینه اقامت با توجه به تعداد افراد نیز متفاوت می باشد.

فرهنگیان و بازنشستگانی که خواهان رزرو اینترنتی خانه معلم از طریق سامانه یا اپلیکیشن می باشند می بایست توجه داشته باشند که هزینه اسکان فرهنگیان گلستان برای سال جاری از حدود 50 هزار تومان می باشد که با توجه به تعداد نفرات و درجه کیفیت آن متفاوت بوده و تکمیل رزرو قطعی تنها با پرداخت هزینه به صورت اینترنتی و دریافت کد رزرو به پایان می سد.

کارشناسان سامانه مشاوره هیوا آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص ستاد اسکان فرهنگیان گلستان را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهنمایی نمایند. همچنین از طریق عضویت در کانال تلگرامی و یا اینستاگرامی هیوا می توانید آخریاطلاعات عمومی

هتل فرهنگیان در گرگان یکی دیگر از هتل‌های مهم این شهر است که مورد توجه مسافران قرار گرفته و شرایط مناسبی را برای اقامت آن‌ها فراهم کرده است. پیشنهاد می‌کنیم برای رزرو هتل‌های شمال هتل فرهنگیان را مد نظر داشته باشید؛ چرا که اقامت به یاد ماندنی را در این هتل خواهید داشت.

اگر به دنبال سامانه‌ای برای هستید، از طریق الماس تریپ می‌توانید برایرزرو‌های هتل در گرگان و سراسر ایران اقدام کنید. جهت آشنایی بیشتر با هتل فرهنگیان گرگان و کسب اطلاعات بیشتر راجع به جزئیات این مجموعه تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

معرفی هتل فرهنگیان گرگان

هتل فرهنگیان گرگان جزو هتل‌های سه ستاره گرگان است که علاوه بر اقامت فرهنگیان در اختیار سایر افراد نیز قرار می‌گیرد. سال ساخت این هتل به  ۱۳۸۰ برمی‌گردد و در سال ۱۳۹۰ نیز جهت ارتقاء کیفیت و بروز کردن امکانات مورد بازسازی قرار گرفت. هتل فرهنگیان گرگان در ساختمانی ۲ طبقه بنا شده و دارای ۲۸ واحد اقامتی است.

از جمله امکانات و خدمات این هتل می‌توان به تاکسی‌سرویس، روم‌سرویس، لاندری، پارکینگ، نمازخانه، کتابخانه، استخر، فضای سبز و … اشاره کرد. کافی‌شاپ هتل نیز در محیط دلنشین و زیبا انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را سرو می‌کند؛ همچنین رستوران و سالن غذاخوری هتل فرهنگیان در محیطی بهداشتی پذیرای مسافران محترم خواهد بود. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی را با بهترین طعم و کیفیت پخت و سرو می‌کنند.

این هتل در مجموع ۱۳۰ تخت دارد که دارای استاندارد و کاملا بهداشتی و تمیز خواهند بود. از جمله امتیازات هتل فرهنگیان می‌توان به دسترسی آسان آن به جاذبه‌های گردشگری و مراکز مختلف خرید این شهر اشاره کرد.

همین امر موجب شده تا اغلب افراد اقامت در این مجموعه را ترجیح دهند. لازم به ذکر است پذیرش در این هتل به صورت ۲۴ ساعته توسط کادر هتل صورت می‌گیرد. این مجموعه در همه فصول، مناسبت‌ها و تعطیلات جهت اسکان فرهنگیان گرگان و سایر افراد فعالیت دارد و در بهترین شرایط آماده میزبانی از آن‌ها خواهد بود.

الماس تریپ، بهترین سامانه برای رزرو هتل فرهنگیان گرگان

در صورتی که قصد دارید در مدت حضور خود در گرگان هتل فرهنگیان را برای اقامت انتخاب کنید علاوه بر مراجعه حضوری می‌توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید. امکان رزرو هتل فرهنگیان گرگان به صورت آنلاین تنها از طریق این سایت فراهم است؛ لازم به ذکر است در صورت رزرو هتل در گرگان به صورت اینترنتی می‌توانید از تخفیفات ویژه‌ای که مختص سایت خواهد بود نیز برخوردار شوید

و مطابق با نیاز خود می‌توانید پس از ثبت تعداد نفرات و مدت زمان اقامت اتاق مورد نظر را انتخاب و مراحل رزرو را تکمیل و ثبت کنید. فرهنگیان عزیز نیز می‌توانند برای اقامت در این هتل به سامانه اسکان فرهنگیان مراجعه کنند؛ همچنین با شماره درج شده هتل فرهنگیان گرگان تماس بگیرند یا از طریق سازمان آموزش و پرورش اقدام کنند.

رزرو اقامتگاه از طریق سایت الماس تریپ مشهد بسیار راحت و سریع است. فقط کافیست نوع اتاق مورد نظر و مدت زمان برای اقامت و تعداد افراد را ثبت کنید و با چند کلیک ساده اتاق مورد نظر را رزرو کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا