تازه های کسب و کارعمومی

بهترین ادکلن های چهار فصل مردانه

در کنار انواع عطرهای روزانه و شبانه که معمولا یا طبع خنک دارند یا طبع گرم، عطرهایی هم هستند که از طبع معتدلی برخوردارند. این عطرها دارای هیچ کدام از نت های خیلی خنک یا نت های خیلی گرم نیستند و به همین دلیل هم می توان از آنها در هر چهار فصل و در انواع موقعیت های زمانی و مکانی استفاده کرد. بعضی افراد هم با در نظر گرفتن همین ویژگی ها، عطرهای معتدل را به عنوان عطر امضای خودشان انتخاب می کنند تا در هر موقعیتی با همین یک عطر شناخته شوند. عطرافشان در ادامه این مقاله 10 مورد از بهترین عطرها و ادکلن های معتدل برای چهار فصل را به شما معرفی می کند.

بهترین ادکلن های چهار فصل مردانه

بعضی از آقایان همیشه با شور و علاقه ای پایان ناپذیر از عطرهایی که سرشت چوبی و ادویه ای دارند، استفاده می کنند. عطر که پخش بو و ماندگاری بسیار بالایی دارد، یکی از عطرهای مردانه خاصی است که می توان از آن در همه فصل ها استفاده کرد. نگاهی اولیه به نت های این عطر به شما نشان می دهد که با چه عطر پُرانرژی، هیجان انگیز و جاودانه ای رویارو هستید. نت های آغازین را نارنگی ماندارین سرخ، گریپ فروت و نعناع می سازند و نت های میانی را دارچین، گل رز و روایح ادویه ای. نت های پایانی هم از کهربا، چرم، روایح چوبی و نعناع هندی سرشته شده اند. با عطر پاکو رابان وان میلیون جلوه ای تازه و جذاب به مردانگی خودتان می بخشید. ادکلن میلانو مردانه اصل با رایحه ای خنک و دلنشین .

اگر یک عطر مردانه چوبی و آروماتیک می خواهید که سرشتی معتدل داشته باشد و انبوهی از آکوردهای گوناگون را به مشام برساند، واقعا گزینه ایده آلی خواهد بود. پخش بو و ماندگاری رده بالا، تنوع وسیع نت ها و شکل گیری آکوردهای گوناگون از مهم ترین ویژگی های عطر شنل بلو هستند که باعث شده اند این عطر به یکی از گزینه های محبوب برای عطر امضا در میان طرفداران عطرهای شنل تبدیل شود. در نت های آغازین با حالتی طراوت بخش و مرکباتی رویارو هستیم که از نت های گریپ فروت، لیموترش، نعناع و فلفل صورتی شکل می گیرد. مجموعه زنجبیل، جوز هندی، یاس و ترکیب ایزو ای سوپر هم جلوه ای فراموش ناشدنی به نت های میانی بخشیده است. نت های پایانی هم بسیار وسیع و متنوع هستند و از روایح دودی، خس خس، سدر، چوب صندل، نعناع هندی، لابدانیوم و مشک سفید سرشته شده اند.

اگر شما هم از مردان طرفدار عطرهای آروماتیک و فوژه هستید، حتما به عطر محبوب با دقت توجه کنید چون می تواند به یکی از عطرهای همیشگی شما تبدیل شود. آکوردهای مرکباتی، آروماتیک، ادویه ای خنک، گل فام، رز و ترکیبات سبز از مجموعه نت های به کاررفته در این عطر شکل می گیرند و درنتیجه عطر ورساچه پورهوم را به یکی از بهترین عطرهای معتدل برای آقایان بدل می سازند. نت آغازین این عطر از روایح لیموترش، بهارنارنج، ترنج و رز سنتیفولیا شکل می گیرد و نت میانی از سنبل، سدر، سالویا اسکلاریا و شمعدانی. دانه تونکا، مشک و کهربا هم در کنار یکدیگر نت های پایانی را خلق می کنند. ادکلن میلانو اسپرت با رایحه ایی خنک و تلخ موجود می باشد.

باز هم یک عطر مردانه و معتدل دیگر اما این بار با سرشتی چوبی و ادویه ای. همان طور که از نام پیداست، این عطر از نظر غلظت در رده ادو تویلت قرار می گیرد اما ماندگاری بالا دقیقا یکی از دلایل محبوبیت این عطر شاعرانه و درعین حال سرشار از روح مردانگی بوده است. با وجود آکوردهای متنوع در آمیزه این عطر (از مرکباتی و چوبی تا خاکی ـ زمینی و آروماتیک) می توانید به راحتی از تق هرمس ادو تویلت در موقعیت های مختلف و در اوقات مختلف روز و شب استفاده کنید. نت های آغازین این عطر عبارتند از پرتقال و گریپ فروت، درحالی که نت های میانی را فلفل و شمعدانیان ساخته اند. جذابیت هیجان انگیز تق هرمس ادو تویلت هم از روایح خس خس، سدر، نعناع هندی و لوبان در نت های پایانی سرچشمه می گیرد.

اگر عطرهای شنل بلو و تق هرمس ادو تویلت برای شما جذاب هستند، عطر هم به احتمال زیاد جذابیت های خاصی برای شما خواهد داشت. این عطر چوبی آروماتیک که آکورد شیرینی هم در خود دارد، می تواند رضایت آقایان علاقه مند به نت های شیرین را جلب کند. مرکبات گوناگون، شکوفه پرتقال، رزماری و نارنج در کنار همدیگر به بافت مرکباتی نت های آغازین شکل بخشیده اند و روایح بادام و دانه تونکا هم جلوه های شیرین این عطر را در نت های میانی ساخته اند. نت های پایانی هم به چرم، خس خس و سدر اختصاص دارند. مجموعه این نت ها در کنار همدیگر به شکل گیری آکوردهای آروماتیک، چوبی، میوه ای و مرکباتی منتهی شده است تا عطر گرلن لهوم آیدیل بتواند گزینه مناسبی برای هر چهار فصل با شد.

خانم هایی که علاقه خاصی به نت گل ها دارند ولی یک عطر معتدل می خواهند، از سرشت گل فام و آبزی عطر  شگفت زده خواهند شد. آکورد آبزی ـ دریایی این عطر که با آکورد گل های سفید آمیخته شده، حالتی آروماتیک و خاص به عطر لئو دیسی پور بخشیده است. نت های دریایی کاملا نت آغازین را در اختیار دارند و مجموعه ای از رایحه گل های سوسن، یاس، شکوفه پرتقال و رز داماسنا به زیبایی نت های میانی را رقم می زنند. روایح عنبر و چوب کشمیر هم نت های پایانی را ساخته اند. آمیختگی این نت های خاص با همدیگر به شکل گیری آکوردی حیوانی (انیمالیک) هم منتهی شده است که جذابیت و جلوه ای خاص تر به عطر لئو دیسی پور می دهد. برای تشخیص ادکلن میلانو اصل از فیک ادامه مطلب را از دست ندهید .

اگر شما هم یکی از خانم های علاقه مند به نت گل ها و آکوردهای گل فام هستید ولی از نت های چوبی و مشک فام هم لذت می برید، عطر می تواند دقیقا گزینه دلخواه و ایده آل شما باشد. روایح به کاررفته در مدرن موس بسیار متنوع هستند و در کنار همدیگر به شکل گیری آکورد گل های سفید، آکورد گل فام و آکورد مشک اندود با ساختارهای نوین و خاص منتهی شده اند. نت آغازین مدرن موس از نارنگی ماندارین شکل می گیرد و نت میانی از انبوه روایح گل هایی مانند یاس چینی، یاس رازقی، پیچ امین الدوله، گل مریم و گلبرگ گل های مختلف. روایح مشک، چوب ها، نعناع هندی، برگ نعناع هندی، کهربا و وانیل ماداگاسکار هم نت های پایانی را خلق کرده اند. عطر مدرن موس جلوه هایی شیک، جذاب و مدرن دارد و به همین دلیل هم از محبوبیت خاصی برخوردار است.

هم در گروه بویایی گل فام، چوبی و مشک اندود قرار می گیرد و روح معتدلی دارد اما آکوردهای عمیقا منحصربه فرد و تکرارنشدنی ای را خلق می کند. یکی از ویژگی های باربری دبیت این است که جلوه های زنانه، هوس انگیز و اغواگرانه اش در سطح معتدل باقی می ماند و بافت پودری و لطیف خاصی هم به پوست شما می بخشد. این عطر معتدل هم زنانگی اغواگرانه دارد و هم انرژی سرخوشانه و هیجان انگیز. بنابراین می تواند گزینه مناسبی برای همه موقعیت های زمانی و مکانی باشد. نت های آغازین باربری دبیت از فلفل صورتی، نارنگی ماندارین، هل و ترنج شکل گرفته اند و نت های میانی از چای، زنبق و گل استکانی. مشک سفید، خس خس و سدر هم نت های پایانی را به وجود آورده اند.

پیدا کردن عطرهای زنانه و معتدلی که سرشت گل فام داشته باشند و جلوه های هوس انگیز و فریبنده زنانه را هم در سطح مطلوبی نگه دارند، کار نسبتا سختی است. پس اگر شما هم از خانم های علاقه مند به چنین عطرهایی هستید، بدون لحظه ای تردید عطر را خریداری کنید. در نت های آغازین این عطر به روایح گریپ فروت و شکوفه زردآلو برمی خوریم و در نت های میانی به گل های معطر، یاس رازقی و یاسمن گاردنیا می رسیم. روایح چوبی و خزه درخت بلوط هم به زیبایی در نت های پایانی جای گرفته اند. پخش بو و ماندگاری خوب این عطر را در کنار آمیزه مدرن و نوآورانه اش می توان یکی از دلایل محبوبیت و موفقیت آن خواند.

خانم هایی که نت یاس را از صمیم قلب دوست دارند، عطر کالوین کلین بیوتی را هرگز فراموش نمی کنند. این عطر زنانه و گل فام که روح معتدلی دارد، لایه های جذاب و روح نوازی از آکورد گل ها را با مایه هایی از آکوردهای مشک اندود و چوبی آمیخته می سازد. عطر بسیار شیک است و جلوه های زیبا و خاصی به شما می بخشد، اما قرار نیست حالت اغواگرانه داشته باشد. ظرافت، وقار و برجسته کردن زیبایی های ناب زنانه از مهم ترین جلوه های این عطر هستند. نت آغازین کالوین کلین بیوتی را گل ختی می سازد و نت میانی را هم یاس. رایحه سدر ویرجینیایی هم به نت های پایانی جان می بخشد. نت های این عطر بسیار محدود و ساده هستند، اما با هنرمندی خاصی با یکدیگر آمیخته شده اند تا عطری بسیار شیک و خاص پسند داشته باشیم.

کدام عطرهای معتدل برای چهار فصل مناسب هستند؟

هر کدام از عطرهای معتدل می توانند برای هر چهار فصل مناسب باشند. حالا شما کدام یک از عطرهای معرفی شده را بیشتر می پسندید؟ عطر مورد نظرتان را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید. مهم ترین ویژگی های عطرهای معتدل برای چهار فصل چیست؟ عطرهای معتدلی که برای هر چهار فصل مناسب هستند، نباید از نت های غالب و غلیظ ساخته شده باشند. به عبارت ساده تر، این عطرها باید در نت های شیرین، تلخ، خنک، گل فام، مشک اندود، چوبی یا دودی از تعادل مناسبی برخوردار باشند تا هم بتوان در روزهای گرم سال از آنها استفاده کرد و هم در روزهای سرد سال از آنها لذت برد.

دکمه بازگشت به بالا