تازه های کسب و کارعمومی

با مانتو لی چی بپوشم

ست کردن مانتو جین | جین یکی از محبوب ترین مدل هایی است که  هرگز از مد نمی رود  و هر سال در بهار و پاییز طرفداران خاص خود را دارد. خانم های خوش سلیقه به پوشیدن لباس هایی از این پارچه ی جذاب بسیار علاقه دارند و سعی می کنند آن را در استایل خود به درستی استفاده کنند.

مانتو یکی از مهم ترین آیتم های پوشش هر خانم ایرانی است که به زیبایی و شیک بودن آن بسیار اهمیت می دهند. یکی از جذاب ترین مدل های مانتو، مانتو های جین است که در رنگ و طرح ها متفاوت وجود دارد که متناسب با هر سلیقه ای است.

مانتو های جین اغلب برای استایل های کژوال و غیر رسمی استفاده می شوند که نوجوانان و جوانان از آن بسیار استقبال می کنند. اگر ست کردن آن برای شما دشوار است ما در ادامه ی این مقاله به شما کمک می کنیم تا آن را با به خوبی با شال و روسری، شلوار و کفش تان ست کنید.

نحوه ست کردن مانتو جین با شلوار

مانتو جین در طیف های رنگی تیره تا روشن وجود دارد که روش های ست کردن هر رنگ و جنس آن ، متفاوت است.

ست کردن مانتو جین با شلوار های لی:

برای ست کردن مانتو لی، شلوار جینی را انتخاب نمایید که رنگ آن نزدیک به رنگ مانتوی شما باشد.این مورد علاوه بر زیباتر دیده شدن مانتو لی باعث بلند قامت دیده شدن شما نیز می‌شود.در عکس زیر تفاوت ست کردن مانتو لی با شلوار لی در رنگ‌های متفاوت را ملاحظه می‌کنید. اگر این اختلاف رنگ بیشتر باشد، بالاتنه و پایین تنه را از هم جدا می‌کند و بیشتر برای افراد بلند قامت توصیه می‌شود.

ست کردن مانتو جین با شلوار های کتان :

برای ست کردن مانتو جین تیره شلوار های کتان رنگ تیره مانند شلوار کتان مشکی یا سورمه ای بپوشید. برای ست کردن مانتو جین روشن از شلوار های کتان به رنگ سفید یا عاجی استفاده کنید. اگر می خواهید مانتو تان را جلو باز بپوشید میتوانید زیر مانتو یک شومیز سفید بپوشید و آن را با شلوار سفید ست کنید.

ست کردن مانتو جین با شلوار های پارچه ای:

با مانتو های لی رنگ روشن می توانید شلوار های پارچه ای سفید و خاکستری و برای مانتو های لی رنگ تیره از لگ های مشکی استفاده کنید.توجه کنید هر چه مانتو جین روشن تر باشد بهتر است شلوار به رنگ روشن انتخاب کنید و هرچه مانتو جین تیره تر باشد شلوار تیره برای آن مناسب است.

ست کردن مانتو جین | جین یکی از محبوب ترین مدل هایی است که  هرگز از مد نمی رود  و

خرید مانتو جلو بسته | مانتو یکی از محبوب‌ترین بخش‌های استایل خانم‌های ایرانی است. این آیتم جذاب که قسمت بالاتنه

خرید مانتو بلند | خانم‌های ایرانی به پوشش و ظاهر مانتو خود بسیار اهمیت می‌دهند؛ زیرا بخش جدایی ناپذیری از

ست کردن رنگ سبز سالهاست که ترند شده و مردم بیشتری را به سمت خود می‌کشاند. به خصوص در بهار

خرید مانتو برای افراد چاق  |امروزه شاخص‌های زیبایی افراد را مجبور به پیروی از چارچوبی خاص می‌کنند. در عصر حاضر

ست کردن مانتو لی با شال و روسری

اگر می خواهید مانتوی جینتان را با شال یا روسری ست کنید توجه داشته باشید که اولین راز خوش پوشی، رنگ شناسی و انتخاب رنگ درست است، به نحوی که بین رنگ های ست شما هماهنگی وجود داشته باشد. رنگ های پرکاربردی که برای ست با مانتوی جین به شما پیشنهاد می شود عبارتند از:

رنگ خنثی و طبیعی:

برای ست کردن شال و روسری  می توانید از شال های بژ، سفید، سیاه و خاکستری که دارای رنگ های خنثی هستند و راحت و ساده با مانتو های لی ست می شوند، استفاده نمایید.

مانتو سبز

مانتو لی تیره خود را با شال و رسری سبز تیره و مانتو های جین روشن را با شال و روسری سبز روشن ست کنید. این رنگ هماهنگی خوبی با این سری از مانتو ها دارد.

رنگ قهوه ای و نارنجی

برای اینکه مانتو جینتان را با روسری یا شالتان ست کنید، از روسری یا شال به رنگ های قهوه ای و نارنجی استفاده نمایید. مانتو جین روشن را با شال یا روسری به رنگ قهوه ای و نارنجی روشن و مانتو جین تیره را با شال یا روسری طیف های تیره قهوه ای ست کنید.

رنگ قرمز:

برای اینکه زیبا و جذاب تر به نظر برسید، مانتو لی خود را با شال یا روسری قرمز یا زرشکی بپوشید زیرا رنگ قرمز مکمل رنگ آبی است و رنگ های مکمل به خوبی با هم ست می شوند.

ست کردن مانتو جین با رنگ زرد :

برای داشتن یک استایل شیک و دخترانه مانتو جین روشن خود را با یک شال یا روسری لیمویی بپوشید. توجه کنید که این رنگ را فقط با مانتو های لی رنگ روشن بپوشید. رنگ زرد مکمل رنگ آبی است.

آبی، بنفش و ارغوانی:

رنگ آبی، بنفش و ارغوانی از رنگ های متناسب با مانتو های لی هستند و شما می توانید مانتو های لی خود را با این رنگ شال یا روسری ست کنید

رنگ های پاستیلی:

می توانید مانتو جین روشن تان را با شال یا روسری رنگ پاستیلی ست کنید. این رنگ ها برای همه سنین مناسب است.

برای ست کردن مانتو لی با شال و روسری به جنس آن دقت کنید و با مانتو های لی روسری های حریر و ساتن براق و ابریشمی ظریف نپوشید زیرا جنس و نوع پارچه ها باید هماهنگی و تناسب داشته باشند. با مانتو جین خود روسری های ضخیم تر مانند روسری هایی از جنس نخ، روسری های ابریشم کج راه، ابریشم توییل و روسری های پشمی بپوشید.

روسری هایی با طرح های لنگی و زبرا، روسری های طرح خال خالی، شال های طرح شطرنجی و چهارخانه به خوبی با مانتو لی ست می شوند.

برای خرید مانتو عمده ارزان میتوانید به سایت پالیز مراجعه کنید.

با مانتو لی چه کفشی بپوشم؟

خانم ها برای ست کردن کفش با مانتو لی بهتر است سراغ چهار گزینه اصلی کفش تخت، اسنیکرز، کفش پاشنه بلند ، نیم بوت و کفش عروسکی بروند و با توجه به سلیقه خود از بین این کفش ها انتخاب کنند.

ست کردن مانتو لی با کفش های اسنیکر:

بهترین انتخاب ها برای ست کردن کفش با مانتو لی کفش های اسنیکر هستند که باید با توجه به رنگ شال و روسری و رنگ مانتوی خود رنگ آن ها را انتخاب کنید . کفش های اسنیکر سفید، خاکستری روشن و نقره ای آینه ای برای مانتوهای لی رنگ روشن مناسب هستند.

ست کردن مانتو لی با صندل های اسپرت:

مانتو لی خود را با صندل های اسپرت با رنگ های خاکی، قهوه ای و زرشکی ست کنید.

ست کردن مانتو لی با صندل های پاشنه دار و لژدار:

صندل های پاشنه دار و لژدار نیز گزینه مناسبی برای ست کردن با مانتو لی هستند.

ست کردن مانتو لی با کفش های عروسکی:

برای اینکه استایلی دخترانه و جذاب داشته باشید مانتو لی خود را با کفش های عروسکی بپوشید. رنگ این کفش ها باید با لباس های شما هماهنگی داشته باشد.

ست کردن مانتو لی با نیم بوت های زنانه اسپرت:

نیم بوت ها انتخاب خوبی برای ست کردن با مانتو جین هستند.

  •  زیر مانتو جین جلوباز خود را با رنگ روسری و شال تان ست کنید.
  • در استایلتان تنها از دو تکه لباس جین استفاده کنید؛ نه بیشتر.
  • وقتی دو تکه از لباس هایتان از جین تهیه شده است، بهتر است سراغ اکسسوری های تهیه شده از این پارچه نروید.
  • افرادی که سایز بزرگی دارند باید دقت بیشتری به خرید لباس های جین داشته باشند. استفاده از جین های تیره مثل مشکی، طوسی و سرمه ای می تواند بخشی از اضافه وزن این افراد را پنهان کند اما جین های روشن اضافه وزن را بیشتر نشان می دهند.
  • در فصل های گرم سال سراغ جین برفی یا تناژهای روشن آبی بروید و در فصل های سرد سال از جین های تیره استفاده کنید.
  • اگر میخواهید مانتو تان را جلو باز بپوشید میتوانید زیر مانتو یک شومیز سفید بپوشید و آن را با شلوار سفید ست کنید

نویسنده: مائده

مانتو جین را با چه شلوار هایی می‌توان پوشید؟

مانتو جین را می‌توان با شلوارهای جین هم رنگ خودش و یا نزدیک به خودش، شلوار پارچه امجموعه:

برای خرید کت زنانه عمده میتوانید به سایت پالیز مراجعه کنید.

 

با مانتو لی چی ست کنم

یکی از لباس هایی که بین بیشتر خانم‌ ها مشترک است و حتی در مدل ها و رنگ های مختلف در هر کمد و کشوی لباسی پیدا می شود مانتوی لی یا مانتو جین است.

با مانتو لی چه شال و روسری ست کنیم؟

به دلیل جنس خاص پارچه ی لی یا جین، بهتر است ابتدا در مورد جنس شال یا روسری مناسب برای ست با مانتو لی یا جین تصمیم بگیرید و به جنس آن ها دقت کنید. جنس و نوع پارچه های شال یا روسری باید به گونه ای انتخاب شوند که با مانتوی لی شما هماهنگ باشند. بهتر است از پوشیدن روسری های حریر، ساتن براق و ابریشمی ظریف با مانتو‌های لی دوری کنید.

روسری هایی از جنس نخ، روسری های ابریشم کج راه، ابریشم توییل و روسری های پشمی بهترین انتخاب‌ برای ست کردن با مانتو‌های جین است، خصوصا در فصل پاییز اگر مانتوی جین انتخابی شما ضخیم است بهتر است از یک شال پشمی استفاده کنید.

برای انتخاب روسری مناسب، به دلیل یکنواختی و طرح نداشتن مانتو لی بهتر است از طرح هایی مانند طرح های پلنگی و زبرا، روسری های طرح خال خالی، شال های طرح شطرنجی و چهارخانه استفاده کنید.

مانتو لی با چه شالی ست میشه

ست کردن مانتو جین با شال و روسری مشکی

رنگ مشکی با تمامی رنگ ها ست می شود و این رنگ را می توانید با هر مانتویی در هر مکانی به راحتی بپوشید.

ست مانتو لی با روسری مشکی

رنگ های خنثی و طبیعی در ست مانتو لی

رنگ آبی مانتوی جین از رنگ های خنثی است که با دیگر رنگ ها مانند بژ، سفید، شیری، سیاه و خاکستری به خوبی ست می شود. اگر می خواهید ظاهرتان جلب توجه نکند از این دسته رنگ ها استفاده کنید.

ست کردن مانتو لی با شال و روسری به رنگ خنثی

ست کردن مانتو لی با شال و روسری قرمز

همیشه رنگ های مکمل با هم ست می شوند، رنگ قرمز یکی از رنگ های مکمل آبی می باشد.

ست مانتو جین با قرمز

شال و روسری سبز و مانتو لی

رنگ سبز هماهنگی زیبایی با مانتو لی یا جین دارد. بهتر است رنگ سبز تیره شال و روسری را با مانتو‌های جین تیره و طیف های روشن سبز شال و روسری را با مانتو‌های جین روشن بپوشید.

ست کردن مانتو لی با شال سبز

شال زرد و مانتو لی

رنگ زرد هم یکی از رنگ های مکمل رنگ آبی است. استفاده از یک شال یا روسری لیمویی با مانتو لی روشن یک استایل شیک ایجاد می کند. پیشنهاد ما این است که این رنگ را با مانتو‌های لی روشن بپوشید.

ست لی با زرد

برای خرید مانتو عمده لی میتوانید به سایت پالیز مراجعه کنید.

ست مانتو لی با شال قهو‌ه ای

رنگ قهوه ای یکی دیگر از رنگ های هماهنگ با مانتو‌های جین است. این رنگ گرم و خنثی ترکیبی دلنشین و اصولی را به ست لباس شما می دهد. ( بیشتر بخوانید)

ست مانتو جین با قهوه ای

مانتو لی

ست کردن با مانتو جین

گردآوری: بخش مد بیتوته

ی و کتان استایل کرد

مانتو جین رو با چه رنگ های می توان ست کرد؟

مانتو جین با رنگ هایی مثل زرد، خردلی، قهوه ای سوخته، نارنجی و… می‌توان استایل کرد

 

دکمه بازگشت به بالا