تازه های کسب و کارعلمی و پزشکی

ایا قهوه گانودرما پسوریازیس را درمان میکند

پسوریازیس اسم یکی بیماری های پوستی است که شاید نا اشنا باشد برای شما ولی این یکی از بیماری های شایع در کل جهان است به خصوص در ایران، و ما اینجا هستیم تا درباره چه نوع قهوه گانودرما برای پسوریازیس خوب است اطلاعات خوب و مفیدی را به شما بدهیم.

بیماری پسوریازیس اغلب به صورت لکه های قرمز و زائد در تمام نقاط بدن رشد میکنند و نمایان میشوند. این زائد های قرمز رنگ خارش های زیادی و ناخوشایند با خودشان می اوردند که بسیار ارزده است، بیماری پسوریازیس جدا از همه اینا باعث کاهش اعتماد بنفس افراد در جامه میشود و ممکن است خطرات روحی بدی را برای افراد پیش بیاورد پس بهتر است هر چه زودتر با این بیماری زشت مبارزه کنیم.

شاید ندانید ولی قهوه های گانودرما دکتر بیز تماما درمانی هستند و خواص بسیار مفیدی برای بدن به خصوص بیماری پسوریازیس دارند. ترکیب اصلی قهوه های گانودرما قارچ گانودرما است که سرشار از خواص است و خیلی مفید است برای پسوریازیس که تمامی این خواص در تمام جهان ثبت شده است.

ایا قهوه گانودرما پسوریازیس را درمان میکند

قهوه گانودرما و پسوریازیس

پسوریازیس در هر رده سنی ممکن است رشد کند، و دلیل اصلی این بیماری اختلالات پوستی و گلبول های سفید است. قارچ گانودرما اسم یک نوع قارچ درمانی است که بیش از 4 هزار سال است که در تمام دنیا به عنوان یک قارچ درمانی استفاده میشود و تحقیقات بسیار خوبی بر روی ان انجام شده است و نتجیه تماما مثبت بوده است.

جالب است بدانیم که گانودرما باعث جلوگیری بیشتر 30 نوع بیماری میشود که واقعا شگفت انگیز است! ترکیبات اصلی قهوه های گانودرما پودر قارچ گانودرما است که با ترکیبات دیگری مثل جنسینگ، خرنوب و قهوه عربیکا ترکیب شده است و به راحتی قابل تهیه و مصرف است. مختلفی دارد که باید با انها اشنا شویم، قهوه های گانودرما شامل: قهوه سوپریم گانودرما، قهوه موکا گانودرما و قهوه لاته گانودرما دکتر بیز است که هر کدام خاصیت های بسیار مفیدی را دارد.

خاصیت اصلی گانودرما سم زدایی بدن است و مبارزه با انواع بیماری ها به خصوص پسوریازیس، ولی حالا میخواهیم بدانیم که چه نوع قهوه گانودرما برای پسوریازیس خوب است؟ کدام قهوه گانودرما را برای پسوریازیس مصرف کنیم؟

قهوه موکا گانودرما برای پسوریازیس

خواص بسیار زیادی برای بیماری های پوستی از جمله پسوریازیس دارد، قهوه موکا گانودرما برای بیماری های پوستی معجزه میکند و این خاصیت ها ثابت شده است. قهوه موکا گانودرما که ترکیب اصلی ان قارچ گانودرما است برای پسوریازیس بسیار مناسب است ولی یک سری نکات است که باید بدانید!

برای دوره درمان پسوریازیس حداقل باید 6 تا 8 ماه مصرف کنید تا نتایج مثبتی بگیرید، با شروع دوره درمان پسوریازیس در همان ماه های اول ( ماه اول یا ماه دوم ) نتایج مثبت را بر روی بدن خود مشاهده میکنید. برای دوره درمان پسوریازیس بهتر است 3 ماه اول را قهوه موکا گانودرما مصرف کنید و از ان به بعد مصرف کنید.

پس این سوال مهم است که چه نوع قهوه گانودرما برای پسوریازیس خوب است، چرا که اکثرا نمیدانند کدام قهوه گانودرما را برای پسوریازیس مصرف کنند تا نتایج مثبت و خوبی بگیرند.

در ادامه پاسخ به سوال چه نوع قهوه گانودرما برای پسوریازیس خوب است باید بگوییم که بعد از مصرف 3 ماه قهوه موکا گانودرما باید قهوه سوپریم گانودرما دکتر بیز مصرف کنید و از خواص این قهوه شگفت انگیز که ترکیب اصلی ان قارچ گانودرما و جنسینگ و همینطور خرنوب است نهایت استفاده را بکنید. شده از گیاهانه جاودانه جنسینگ و خرنوب و مثل همیشه قارچ گانودرما میباشد که بسیار خواص خوبی برای پسوریازیس دارد و می توانید نتایج مثبتی بگیرید از این قهوه گانودرما.

مصرف گانودرما میتواند بیماری پسوریازیس را کنترل کند و در طول زمان از رشد این بیماری جلوگیری کند که موجب خوشحالی فرد میشود، به همین خاطر برای درمان پسوریازیس بهتر است سمت طب سنتی بروید و در طب سنتی قارچ گانودرما بیش از 4 هزار سال است که حرف اول را میزند برای همه بیماری ها در تمام جهان به خصوص در چین این قارچ بسیار زیاد استفاده میشود.

تاثیر گانودرما بر پسوریازیس

گانودرما به سیستم ایمنی بدن شما کمک میکند تا قوی تر شود و باعث کاهش زخم های پسوریازیس ناشی از حمله پسوریازیس میشود. و به سلول ها کمک بسیار زیادی میکند و در نهایت باعث کاهش زخم ها میشود جلوی پیشرفت این بیماری را می گیرد.

قیمت گانودرما برای پسوریازیس

قیمت گانودرما برای پسوریازیس نسبت به هزینه درمان های شیمایی بسیار مناسب تر و تضمینی تر است و از همه مهم تر مصرف گانودرما هیچ عوارضی برای بدن شما ندارد. قیمت روی بسته بندی های قهوه گانودرما بر روی بسته بندی 398 هزار تومان است که با تخفیف رسمی می توانید از سایت گانودرما بیز با قیمت تخفیف خورده همین الان اقدام ببیماری پسوریازیس آیا واقعا با قهوه گانودرما درمان میشود؟

فواید قهوه گانودرما

فواید قهوه گانودرما و با مزایای آن بیشتر آشنا شویم:

 • قهوه گانودرما خلق و خوی مثبتی در شما ایجاد خواهد کرد
 • سیستم ایمنی قوی تر
 • احساس آرامش در خواب
 • افزایش تمرکز ذهنی
 • ظرفیت آنتی اکسیدانی بدن شما توسط قهوه گانودرما افزایش داده می شود.
 • به حفظ سلامت پوست ، ریه ها و دستگاه ادراری کمک می کند.
 • گفته شده است که از خون سالم و سطح کلسترول نیز پشتیبانی می کند.
 • عملکرد کبد سالم برای پاکسازی بدن ، و موارد دیگر…

پسوریازیس جهان را درگیر خود کرده است و این بیماری کاملا طبیعی و ممکن است موروثی باشد اما درمان های گیاهی و  طب سنتی برای آن تایید شده است.

آیا قهوه موکا گانودرما کافئین دارد؟

در اصل، تمام مزایای قهوه موکا گانودرما به علاوه خواص درمانی قارچ را فراهم می کند. به علت کم بودن کافئین ، بعید است گانودرما باعث بی خوابی شود.  این نوشیدنی تقریباً نیمی از کافئین یک فنجان معمولی را دارد.

نحوه انتخاب صحیح قهوه گانودرما  شامپو بدن گانودرما و پسوریازیس

اگر پسوریازیس در پوست سر شما یا بدنتان وجود دارد، یا دچار جوش پسوریازیس هستید برخی از شامپوهایی وجود دارند که برای پوست سر و بدن شما ساخته شده اند که می توانند به پوسته پوسته شدن ، قرمزی و خارش پوست سر شما بسیار کمک کنند. در بعضی موارد، ممکن است تنها نیاز شما برای دستیابی بهتر به درمان پسوریازیس به شامپو بدن گانودرما و مصرف قهوه گانودرما باشد.

برخی از این شامپوها همان ترکیباتی هستند که داروها و لوسیون هایی که ممکن است پزشک برای پسوریازیس در سایر قسمت های بدن به شما توصیه کند. شما می توانید مواردی را که پسوریازیس خفیف تا متوسط را درمان کند از جمله قهوه گانودرما را از سایت ما به راحتی خریداری کنید. دو ماده اصلی موجود در آن قیر ذغال سنگ و اسید سالیسیلیک است.

اگر به چیز قوی تری نیاز دارید نیز مشاوران فروش قهوه گانودرما شما را راهنمایی خواهند کرد. این نسخه از شامپوها چه به صورت نسخه ای و چه بدون نسخه، باید فقط برای مدت زمان کوتاه استفاده شوند. و باید در مصرف آن ها محتاط باشید و همچنین بسیار مهم است که دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید. ولی مصرف قهوه گانودرما را می توانید روزانه مصرف کنید.

مصرف این نوع از شامپوها  به  کند کردن رشد سلول های پوستی به پوسته پوسته شدن ، سخت شدن و ضخیم شدن پوست سر و بدن شما بسیار کمک می کنند. آن ها همچنین می توانند خارش را کاهش دهند و باعث می شوند پوست سر شما در کل بهتر به نظر برسد. برای استفاده از این نوع شامپو بدن گانودرما، آن را در پوست سر و بدن خود ماساژ دهید، بگذارید 5 تا 10 دقیقه روی آن بماند و سپس بشویید.

شامپوهای سالیسیلیک اسید

اسید سالیسیلیک برای بسیاری از مشکلات پوستی به خوبی عمل می کند زیرا به شما کمک می کند تا پوست مرده کاملا بریزید. مصرف این شامپو و قهوه گانودرما به درمان پسوریازیس، نرم شدن و خلاص شدن از پوسته های پوست سر کمک می کند.

برای استفاده از یکی از این شامپوها ، موهایتان را خیس کنید و شامپوها را به صورت کف به روی نقطه مورد نظر بزنید. بشویید و دوباره تکرار کنید. حداقل دو بار در هفته از آن استفاده کنید یا به توصیه های پزشک خود عمل کنید. سعی کنید آن را در دهان، چشم و بینی خود وارد نکنید و در صورت جوش و بریدگی از آن استفاده نکنید.

شامپوهایی با اسید سالیسیلیک می توانند پوست سر شما را خشک کنند و این منجر به پوسته پوسته شدن بیشتر می شود. در صورت استفاده بیش از حد و بدون نحوه مصرف می توانند باعث تحریک پوست، حالت تهوع یا مشکلات دیگری شوند. قبل از امتحان یکی از این موارد با پزشک خود حتما صحبت کنید.

برخی از شامپوهای سالیسیلیک اسید دارای گوگرد هستند که می توانند قارچ را متوقف کنند. اگر در پوست سر خود نیز دچار عفونت مخمر شده باشید، ممکن است این نوع شامپو برای شما مناسب باشد. ممکن است لازم باشد یک یا دو بار در هفته پس از رفع عفونت از آن استفاده کنید تا پوست سر شما سالم بماند.

فواید درمانی صابون گانودرما

 • از عفونت مکرر پوست جلوگیری می کند.
 • تعادل مناسب PH را در سطح پوست حفظ می کند.
 • از بروز آکنه و جوش جلوگیری می کند.
 • به کاهش خسارات ناشی از زخم کمک می کند.
 • آلرژی و حساسیت بیش از حد پوست را کاهش می دهد.
 • چین و چروک ها را کاهش می دهد
 • از سطح مناسب رطوبت محافظت می کند.
 • مناسب برای انواع پوست های خشک ، نرمال و چرب
 • دارای روغن غنی از ویتامین E ،
 • همراه با عصاره گانودرما که در آن از مواد شیمیایی مضر استفاده نشده است

صابون گانودرما دارای اثرات ضد باکتری و مغذی است ، همچنین دوش احیا کننده برای تمام خانواده شما فراهم می کند. عصاره صابون گانودرما به لطافت و نرم شدن پوست شما بسیار کمک می کند، غنی شده با ویتامین E و گلیسیرین طبیعی است که رطوبت و محافظت از پوست را در برابر رادیکال های آزاد و فشارهای محیطی نیز حفظ می کند.

صابون گانودرما  ملایم و غنی شده با ویتامین E و مواد معدنی برای کمک به ترمیم پوست آسیب دیده و پیر است، در حالی که از جوش و پوسته پوسته شدن جلوگیری می کند. صابون گانودرما،  یک صابون حمام مجلل برای پاکسازی، درمان ، مرطوب سازی و زیبایی پوست شما است. جهت ارتباط و مشاوره می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.

راز صابون گانودرمای حمام، احیا کننده تغذیه ای کل بدن است که دارای مزایای زیبایی است که از هزاران سال پیش در شرق شناخته شده است.

مزایای صابون گانودرما:

 • برای پوست حساس و کودکان مناسب است
 • غنی شده با گانودرما ، ویتامین E و مواد معدنی برای احیای کل بدن
 • تعادل pH ایده آل
 • ملایم
 • پوست را کاملا تمیز و تغذیه می کند.
 • رفع مشکلات جوش نواحی قفسه سینه و کمر.
 • مناسب برای تمام سنین.
 • ترمیم پوست های آسیب دیده طبیعی ، پیر و حساس.
 • به شما در روند ضد پیری کمک می کند.
 • حتما به زیبایی پوست خود کمک کنید. شما تفاوت را در پوست خود احساس خواهید کرد

صابون گانودرما ما مثل قهوه گانودرما کاملاً از مواد طبیعی ساخته شده است. رنگ های ظریف آن از ادویه جات طبیعی و گیاهان دارویی گرفته شده است. تمام محصولات ما در رنگ ها ، اندازه ها و رایحه های مختلف موجود هستند. اندازه های موجود صابون های گانودرما: 10 گرم ، 25 گرم ، 25 گرم ، 30 گرم ، 35 گرم ، 50 گرم ، 75 گرم ، 100 گرم ، 110 گرم ، 125 گرم.

دکمه بازگشت به بالا