اجزای تخت خواب چوبی

هنگامی که به فروشگاه ها و وب سایت های مختلف سر می زنید و به دنبال سرویس خواب می گردید، ممکن است متوجه شوید که برخی از سرویس خواب ها دارای قطعاتی هستند که در برخی از سرویس خواب ها موجود نیستند و ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ست روتختی باید چگونه باشد. چه نوع سرویس خوابی را می توان سرویس خواب کامل نامید که در شرایط فول گنجانده شده است. از این رو در این مقاله سعی می کنیم به تمامی سوالات در مورد اتاق خواب و اتاق های آن پاسخ دهیم تا تمامی شبهات شما روشن شود.

یکی از مهم ترین وسایلی که در اتاق خواب ها استفاده می شود تخت است و انتخاب نوع تخت خواب بستگی به طراحی و سلیقه شما دارد. هر یک از اعضای خانواده ممکن است سلیقه متفاوتی برای دکوراسیون اتاق خواب داشته باشند. اما باید به خاطر داشته باشید که اتاق خواب یک فضای شخصی است که باید مطابق سلیقه و سلیقه شما چیدمان شود. اتاق خواب جایی است که می توانید در آن استراحت کنید و آرام باشید. بنابراین رنگ دیوارها و نوع مبلمان و همچنین تشک روی تخت شما باید بسیار راحت باشد و در خرید و نصب بسیار دقت کنید. برای اطلاع از قیمت سرویس خواب نوجوان با ما تماس بگیرید.

اتاق خواب جایی است که باید آرامش داشته باشید و آرامش زیادی داشته باشید. پس بهتر است رنگ دیوارها، نوع مبلمان و همچنین تشک روی تخت شما فوق العاده راحت باشد و در خرید و چیدمان دقت زیادی به خرج دهید.

عنصر سرویس اتاق

یک سرویس خواب عالی شامل موارد زیر می شود، اما ممکن است یکی از این موارد را در برخی از سرویس های اتاق خواب مشاهده نکنید، در این صورت می توانید به آنها سفارش دهید تا بقیه خدمات را برای شما انجام دهند.

تخت خواب

بستر

میز آرایش

اشپیگل

کمد لباس

برای ترویج

تخت ها

یکی از موارد مهم در اتاق خواب تخت است که اندازه و ارتفاع آن با توجه به نیاز و خواسته افراد تعیین خواهد شد. تخت باید 90 تا 110 سانتی متر عرض و 200 سانتی متر طول داشته باشد اگر هنگام خواب زیاد می چرخید بهتر است تخت 110 سانتی متری بخرید. تخت های دونفره 135 تا 150 سانتی متر عرض دارند. برای افراد قد بلند بهتر است تختی به طول دو متر داشته باشند. برای افراد کوتاه قد یک تخت 190 سانتی متری پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود. ارتفاع تخت معمولاً 30 تا 40 سانتی متر است. این بهتر از سطح کف است زیرا تمیز کردن زیر تخت راحت تر است. اما اگر هنگام خواب راحت هستید و زیاد حرکت نمی کنید، ارتفاع 50 تا 55 سانتی متری می تواند خوب باشد.

اصول بهداشتی که قبل از خرید تخت باید بدانید

هنگام خرید تخت، حتما آن را بو کنید. برخی از تخت ها به دلیل استفاده از چوب بی کیفیت یا رنگ نامناسب بوی بدی پیدا می کنند که می تواند منجر به بیماری های تنفسی طولانی مدت شود و در صورت داشتن آلرژی، بو می تواند منجر به بیماری شود. بد

اهمیت و موقعیت میز آرایش در اتاق خواب سرویس

یکی از وسایلی که در سرویس خواب در کنار تخت قرار می گیرد و سرویس محسوب می شود میز آرایش یا میز آرایش است. برای مرتب کردن آرایش خود می توانید از میز آرایش استفاده کنید. اگر میز آرایش مورد نظر شما شکل و طرح خاصی دارد، می توانید از طراح و سازنده بخواهید که آن را مطابق میل شما بسازد. برای سهولت کار می توانید از صندلی کنار میز آرایش استفاده کنید. هنگام خرید میز آرایش نه تنها به زیبایی آن توجه کنید، بلکه از رعایت نکات ایمنی نیز مطمئن شوید. میزها به گونه ای ساخته شده اند که آینه به میز پیچ می شود و برخی از آنها آینه هستند و همچنین به صورت تکی ایستاده اند.

اگر تازه ازدواج کرده اید، می توانید از هر یک از این نوع میزها استفاده کنید، اما اگر بچه های کوچکی در خانه دارید، میزهای پیچ برای شما مناسب تر است. زیرا ممکن است فرزند شما روی میز آینه بیفتد و آسیب ببیند.

اگر طرحی را که دور آینه میز می پیچد دوست دارید، می توانید از فروشنده یا طراح بخواهید که آنها را برای شما بدزدد.

انواع تخت و پاف در سرویس اتاق خواب

یکی دیگر از وسایلی که در کنار تخت ارائه می شود میز کنار تخت است. میزهای پاتختی نیز مانند میز آرایش دارای اندازه ها و ابعاد مختلف با طرح های مختلف می باشند و این تخت های یک نفره مجهز به یک تخت و تخت های دونفره با دو تخت می باشد.

نقش میزهای پاتختی برای رفع نیازهای اصلی اتاق خواب است که در کنار هم قرار می گیرند. می توانید یک لیوان آب، ساعت یا دارو را روی میزهای خواب قرار دهید تا هر زمان که نیاز به استفاده از آنها داشتید بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

اندازه های مناسب میزهای کنار تخت برای سرویس اتاق خواب

طول و عرض مناسب کمدهای کنار تخت 40-50 سانتی متر است. همچنین ارتفاع پاتختی ها متفاوت است اما باید به گونه ای باشد که هنگام دراز کشیدن روی تخت دیده شود پس بهتر است 65-70 سانتی متر ارتفاع داشته باشد.

تاثیر وجود آینه در اتاق خواب

یکی از چیزهایی که در کنار سرویس خواب ارائه می شود، اما خرید آن ضروری نیست، آینه است. در برخی از اتاق خواب ها، آینه ها در ارتفاع طراحی و ارائه می شوند، در حالی که برخی دیگر متفاوت هستند، اما همانطور که گفته شد برای امنیت بیشتر، میز آرایش باید به آینه پیچ شود.

اهمیت متریال، رنگ و طرح کمد لباس

یکی دیگر از وسایلی که در کنار سرویس خواب قرار دارد کمدهایی است که با توجه به نیاز و فضای منزل شما می توان به ست اتاق خواب اضافه کرد. وجود کمد در اتاق خواب به شما این امکان را می دهد که لباس های خود را مرتب کنید و اگر میزتان کشو دارد می توانید وسایل کوچکتر خود را در آنجا قرار دهید.

اگر اتاق خواب شما خیلی کوچک است و نمی توانید کمد لباس بگذارید، توصیه می کنم یک تخت با قاب زیر آن بخرید، می توانید از آن استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا