اجتماعی

3 امتیاز بازی با گل گهر آخر فصل به استقلال کمک می کند/ساپینتو عصبانی است و زود از کوره در می رود

نوری در گفتگو با آنا

پیشکسوت استقلال گفت: ساپینتو عصبانی است و باید روی رفتارش تمرکز کند تا به استقلال آسیب نزند.

محمد نوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، درباره برتری استقلال در خانه گل گهر سیرجان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار کرد: با تیمی رودررو، امیر قلعه نویی مربی است زیرا او تسلط خوبی در فوتبال دارد. بازی شش امتیازی استقلال سعی کرد با یک گل بازی را کنترل کند و در نیمه اول یک بر صفر پیروز شد و در نیمه دوم شاهد شروع خوبی از سوی گل گهر بودیم و این تیم توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما این اتفاق نیفتاد. نتیجه نهایی و در آخرین لحظه پنالتی به سود تیم و رنگ آبی اعلام شد – بازیکنان می توانند با این ضربه گل سوم را بزنند تا به حداکثر امتیاز برسند.» شک ندارم که این سه امتیاز در پایان به استقلال کمک زیادی می کند. فصل

وی در خصوص اخراج ریکاردو ساپینتو توسط داور مسابقه و اقدام او برای توافق با داور گفت: سرمربی پرتغالی استقلال مرد عصبانی است که باید بیشتر روی نگرش خود تمرکز کند. او به سرعت اعصاب خود را از دست داد و این موضوع تیم را به هم ریخت. مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه باید با ساپینتو دیدار کند و او را در خصوص شرایط فعلی فوتبال ایران توجیه کند. به گفته مسئولان استقلال که روی نیمکت نشسته بود، سعید الهاوی سرمربی گل گهر با سرمربی استقلال درگیر شد و آبی پوشان سرمربی پرتغالی نباید به رفتار مربی حریف واکنش نشان دهد. تیم او دستیار قلانوی بود و مسئولیت صحبت با مربی حریف را نداشت اما ساپینتو خیلی تحت تاثیر قرار گرفت و از داور کارت قرمز گرفت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: ضعف داوری در این دیدار مشهود است. زمانی که او پنالتی را اعلام کرد دلیلی برای تردید نداشت و می خواست با دستیارانش صحبت کند تا بازیکنان و عوامل گل گهر برای تغییر تصمیم داور تلاش کنند و اتفاقات زیادی رخ داد. امیر عرب براقی داوری نیست که بتواند بازی حساس استقلال و گل گهر را قضاوت کند، به همین دلیل در پایان بازی با اخطار و پنالتی اخراج شد تا بتواند بازی را کنترل کند. کارت قرمز مستقیم ساپینتو که خشمگین بود او را به شدت عصبانی کرد. به نظر من کارت قرمز برای او زیاد است و البته باز هم تاکید می کنم که سرمربی استقلال باید سطح تحمل خود را بالا ببرد تا تیم به خاطر اخراجش آسیب نبیند. در بازی بعد استقلال با فولاد کار سختی داشت و در غیاب سرمربی فولاد خارج از خانه و روی نیمکت بود. امیدوارم ساپینتو آخرین کارت قرمز خود را مقابل گلگره بگیرد.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا