اقتصادی

20 روز تعطیلی به ضرر پرسپولیس تمام شد/ گل‌محمدی قبل از بازی باید برای مشکلات برنامه ریزی می‌کرد

فنونی زاده در گفتگو با آنا:

پرسپولیس گفت: به نظر می رسد پرسپولیس هیچ برنامه ای برای تراکتورسازی ندارد و هیچ برنامه و هدفی ندارد.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا درباره باخت پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر اظهار کرد: تراکتورسازی بازی را برد و با برنامه های خود بسیار بازی کرد و در دفاع متمرکز شده و فقط دو طرف باز مانده اند. پرسپولیس شانس کمی دارد. پرسپولیسی ها در این دیدار بدون برنامه بازی می کنند، با اینکه سبک توپ و توپ خوبی دارند، اما این چیزها به تنهایی به درد نمی خورد و به خاطر آن به تیم امتیاز نمی دهند.

پرسپولیس هیچ برنامه ای ندارد.

وی افزود: تراکتورسازی در نیمه اول دو موقعیت خوب داشت، پرسپولیس در نیمه دوم بی برنامه به نظر می رسید. این نتیجه برای پرسپولیس خوب نیست چون بازی سخت تری داریم. هفته آینده به مصاف سپاهان رقیب سنتی خود خواهیم رفت. بازیکنان پرسپولیس باید بازی بدون تماشاگر را در آزادی تجربه کنند. تراکتوری ها 20 تا 25 دقیقه با 10 بازیکن بازی کردند اما در عین حال پرسپولیس برنامه و ترفندی نداشت، وقتی حریف 10 نفره بود باید استراتژی عوض می شد اما متاسفانه پرسپولیس در این زمینه ضعیف بود.

ترابی نیازی به تنبیه احساس نمی کند.

فنونی زاده گفت: پرسپولیس یک موقعیت خوب را در نقطه پنالتی از دست داد. ترابی در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و احساس خوبی نداشت. یک بازیکن اگر احساس خوبی داشته باشد می تواند پنالتی را به گل تبدیل کند، معمولا هافبک هجومی و مدافع می توانند پنالتی را به خوبی بزنند. گل محمدی باید قبل از مسابقه این موارد را برنامه ریزی کند.

بازیکنان بسیار ضعیف هستند.

وی گفت: متأسفانه تعطیلات 20 روزه ضربه سنگینی به پرسپولیس زده است. بازیکنان در این مسابقه ضعیف هستند و به سختی می توانند بدود. شرایط بازی بعدی سخت شده است، حالا شش تیم برتر از نظر امتیازی به ما نزدیک هستند. جدال هفته آینده با سپان بسیار سخت و شش امتیازی است. امیدوارم دفعه بعد بازیکنان شرایط بهتری داشته باشند.

انتهای پیام/4057/

دکمه بازگشت به بالا