اقتصادی

پرداخت خسارت ۱۲۵ میلیاردی توسط بیمه سینا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه سینا، صنعت برق یکی از صنایع زیرساختی است که اقتصاد و اقتصاد را به گردش در می آورد. عرضه رفاه اجتماعی در گرو تداوم خدمات آن است بر این اساس بیمه سینا مفتخر به خدمت رسانی به صنایع مختلف از جمله صنایع آب و برق کشور در کارنامه فعالیت چندین ساله خود می باشد.

مریم کاویانی نیک، مدیر مهندسی و بیمه ویژه بیمه سینا که در زمینه پشتیبانی شرکتی از صنایع بهره وری و دانش تخصص دارد، افزود: . پوشش صنایع آب و برق کشور اعم از دولتی و خصوصی از اهداف راهبردی و توسعه ای این شرکت می باشد.

وی گفت: بیمه سینا تلاش و کوشش زیادی برای توسعه و ارتقای هر چه بیشتر خدمات بیمه ای و افزایش رضایت مشتریان در بخش های مختلف بیمه ای انجام داده است.

کاویانی نیک تاکید کرد: بیمه سینا پس از اعلام خسارت توسط نیروگاه چابهار، کارشناسان خود را برای ارزیابی ابعاد مختلف خسارت اعزام کرد و 125 میلیارد ریال خسارت به حساب شما بیمه پرداخت کرد.

این گزارش می افزاید: شرکت برق جنوب شرق صبا با هدف سرمایه گذاری در بخش برق و انرژی کشور راه اندازی شده است. نگه دارید یک شرکت خصوصی پیشرو فعال در صنعت برق کشور و با تعداد زیادی از شرکت های تابعه خود در زمینه خرید، ساخت و بهره برداری از نیروگاه ها، هم اکنون یکی از بزرگترین دارندگان صنعت برق کشور محسوب می شود.همه این نیروگاه ها نگه دارید تحت پوشش کامل بیمه سینا می باشد.

دکمه بازگشت به بالا