اقتصادیتازه های کسب و کار

نحوه خرید و فروش میم کوین پپه

برای خرید ارز دیجیتال پپه در ایران، پس از مراجعه به صرافی ارز دیجیتال ، لازم است پس از ورود به حساب کاربری تایید شده (در صورتیکه قبلا حساب کاربری نساختید، باید حساب کاربری ایجاد و احراز هویت کنید) و از پنل کاربری خود ارز پپه را انتخاب کنید. گزینه خرید پپه را بزنید و سپس با تعیین مقدار خرید و وارد کردن اطلاعات کیف پول به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید. پس از تکمیل فرایند خرید، مقدار مورد نظر ارز، خریداری شده و معادل ریالی آن از حساب بانکی شما کم، و مقدار Pepe انتخابی به کیف پول شما واریز می‌شود.

حداقل و حداکثر مقدار خرید پپه در صرافی

هنگام خرید رمزارز پپه لازم است محدودیت سفارش خرید پپه در صرافی  را رعایت کنید. کمترین و بیشترین مقدار قابل سفارش Pepe در صرافی ارز دیجیتال، به دلیل قوانین رمزارزی درایران و نرخ دلار، در نوسان است. برای مشاهده مقدار دقیق، به پنل کاربری خود مراجعه کنید.

فروش پپه در صرافی

با صرف حداقل زمان و بالاترین دقت و امنیت، صرافی ارز دیجیتال در مسیر فروش پپه نیز همراه شما است. بنابراین اگر به دنبال فروش ارز دیجیتال پپه هستید، می‌توانید معادل ریالی آن را طی چند دقیقه و چند مرحله کاملا ساده، در حساب بانکی خود داشته باشید. توجه داشته باشید که فروش پپه در صرافی ایرانی، همانند مراحل خرید آن، نیازمند حساب کاربری تایید شده است.

فروش پپه Pepe در ایران

برای فروش رمزارز پپه در ایران، پس از مراجعه به حساب کاربری تایید شده خود در صرافی ، به سادگی با انتخاب رمزارز پپه از پنل کاربری خود، گزینه فروش را انتخاب کنید. بعد از این مراحل با تعیین مقدار فروش (که باید محدودیت حداقلی و حداکثری را رعایت کنید) و وارد کردن اطلاعات کیف پول و حساب بانکی، ارز دیجیتال پپه، فروخته شده و معادل ریالی آن به حساب‌ شما واریز می‌شود.

حداقل و حداکثر مقدار فروش پپه در صرافی

محدودیت سفارش فروش پپه در صرافی نیز همانند خرید آن برقرار است. برای مشاهده حداقل و حداکثر مقدار فروش پپه در صرافی ارز دیجیتال ایرانی، وارد پنل کاربری خود شوید.

مراحل خرید و فروش پپه Pepe از صرافی

اگر یک حساب کاربری تایید شده در صرافی دارید، مراحل خرید و فروش پپه از صرافی ایرانی بسیار ساده خواهد بود. اما اگر حساب کاربری هم نداشته باشید، می‌توانید در کمتر از چند دقیقه حساب خود را افتتاح و با گذراندان مراحل تایید هویت که بسیار سریع طی می‌شود، اکانت خود را آماده خرید و فروش هر ارز دیجیتالی بکنید.

مراحل خرید پپه از صرافی

برای دیدن نمودار پپه در صرافی ، به صفحه ورود به پنل کاربری رفته و اطلاعات ورود خود را به سیستم بدهید. سپس مراحل زیر را برای تجربه‌ای بی‌نظیر در خرید پپه، دنبال کنید:

 • از تکمیل بودن فرایند احراز هویت مطمئن شوید (اگر قبلا روند احراز هویت را انجام داده‌اید، از این مرحله عبور کنید).
 • از بخش منوی کاربری روی گزینه رمزارز و سپس خرید و فروش کلیک کنید تا به فهرست رمزارزها بروید.
 • رمزارز مورد نظر که در اینجا Pepe است را جستجو و گزینه‌ خرید را انتخاب کنید.
 • معادل ریالی، یا مقدار ارز مورد نظر را در بخش محاسبه‌گر وارد و سپس آدرس کیف پول مورد نظر خود را که با رمزارز پپه سازگار است انتخاب یا ایجاد کنید. (مطمئن شوید محدودیت خرید رمزارز را رعایت می‌کنید).
 • در مرحله بعد، وارد درگاه پرداخت می‌شوید تا خرید شما تکمیل شود.
 • پس از تکمیل فرایند خرید، مقدار پپه خریداری شده به کیف پول شما واریز می‌شود.

لطفا دقت لازم در انتخاب کیف پول‌ها را داشته باشید. چرا که انتخاب آدرس کیف پول اشتباه، منجر به از دست رفتن دارایی شما می‌شود و قابل پیگیری نخواهد بود. به همین منظور، در مرحله انتخاب آدرس کیف پول، درصورتی که‌ کیف‌ پول معتبری ارائه ندهید، به شما هشدار می‌دهد و اجازه رفتن به مرحله بعد را نمی‌دهد.

مراحل فروش پپه Pepe به صرافی

مراحل فروش پپه به صرافی بسیار مشابه مراحل خرید پپه است. مراحل زیر را برای فروش Pepe، دنبال کنید:

 • وارد حساب کاربری خود شوید.
 • از تکمیل بودن فرایند احراز هویت مطمئن شوید (اگر قبلا روند احراز هویت را انجام داده‌اید، از این مرحله عبور کنید).
 • از بخش منوی کاربری روی گزینه رمزارز و سپس خرید و فروش کلیک کنید تا به فهرست رمزارزها بروید.
 • رمزارز مورد نظر که در اینجا Pepe است را جستجو و گزینه‌ فروش را انتخاب کنید.
 • معادل ریالی، یا مقدار ارز مورد نظر را در بخش محاسبه‌گر وارد و سپس به آدرس کیف پول ایرانی ارسال کنید.
 • در مرحله بعد، کد هش تراکنش را وارد کنید.
 • پس از تکمیل اطلاعات حساب، معادل تومانی مقدار ارز فروخته شده به حساب بانکی انتخابی شما واریز می‌شود.

فروش و خرید پپه بدون احراز هویت

در دنیای ارزهای دیجیتال، شما می‌توانید به صورت ناشناس تراکنش انجام دهید. اما برای فعالیت در صرافی‌های ارز دیجیتال، برای دریافت اجازه خرید و فروش، باید احراز هویت شوید. در ایرانی، سطوح مختلفی برای احراز هویت وجود دارد که افراد می‌ توانند بنا به تمایل خود هر سطحی را انجام دهید. رسیدن به سطح 3 احراز هویت در کمتر از 10 دقیقه انجام می‌شود و سپس می‌توانید به معامله پپه تا سقف ۲۰ میلیون تومان بپردازید. بنابراین، انجام تراکنش و معامله پپه در صرافی ایرانی بدون احراز هویت امکان‌پذیر نیست.

ارز دیجیتال پپه Pepe چیست؟

پپ کوین (PEPE) در سال ۲۰۲۳ به‌ عنوان یک میم توکن مبتنی بر شبکه اتریوم ایجاد شد. پپه کوین با الهام از میم نمادین «پپه قورباغه»، از زمان عرضه در آوریل ۲۰۲۳ به سرعت رشد کرد. در عرض دو هفته، ارزش بازار آن به بیش از یک میلیارد دلار رسید. سپس تا ماه می‌ این رقم از ۵ میلیارد دلار فراتر رفت و در بین ۲۰ توکن برتر جهان قرار گرفت. پپ کوین با ارزش بازار فعلی بیش از 1.870 lمیلیارد دلار، قصد دارد تا میم کوین‌های برتر مانند شیبا اینو و دوج کوین را به چالش بکشد. صعود قیمت چشمگیر پپه کوین، پتانسیل آن را برای رقابت نشان می‌دهد.

تاریخچه پپه

PEPE در اواسط آوریل ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد. این میم کوین در ابتدا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱ دلار قیمت داشت اما تنها سه هفته پس از عرضه، ارزش بازار آن به بیش از ۱ میلیارد دلار رسید. پپه توانست در عرض تنها ۱۷ روز ۷۰۰۰ درصد رشد کند و راهی که دوج کوین در چهار سال طی کرده بود را یک شبه بپیماید. در طی این رشد، پپه جزو ۱۰۰ ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفت. پس از این رشد، pepe روند صعودی را ادامه داد و سقف قیمت قبلی خود را شکست.

ویژگی‌های ارز دیجیتال پپه

شاید جالب‌ترین چیزی که باید درباره پپه بدانید این که این میم کوین هیچ نقشه راه مشخصی ندارد. همانند میم کوین‌های دیگر مانند دوج یا شیبا اینو، پپه نیز کاربرد خاصی ندارد و تنها تفاوت این میم کوین با دوج این است که دوج نماد یک سگ کارتونی و پپه نماد یک قورباغه است. برخی دیگر از ویژگی‌های ارز دیجیتال پپه عبارتند از:

پاداش دهی به کاربران متعهد

PEPE از یک سیستم توزیع مجدد استفاده می کند که به سهامداران بلندمدت پاداش می‌دهد و به آن‌ها برای متعهد ماندن به پروژه انگیزه می‌دهد. این رویکرد با پاداش دادن به کاربران برای نگه داشتن توکن به جای فروش سریع، ثبات کوین را نیز بیشتر می‌کند.

سوزاندن توکن

میم کوین پپه به میزان ۴۲۰,۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد عرضه شده است. بنابراین، برای کمیاب ماندن توکن و حفظ ارزش آن، پپه مکانسیم سوزاندن توکن را نیز اجرا می‌کند تا بخشی از توکن‌های در گردش حذف شوند.

امنیت پپه

میم کوین پپه روی بلاکچین اتریوم طراحی شده است و از این رو یک توکن ERC20 به‌شمار می‌رود. این میم کوین با مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) ایمن می‌شود و اعتبار سنجی‌های غیرمتمرکز 32 ETH را برای پردازش تراکنش‌ها و ایمن‌سازی شبکه به اشتراک می‌گذارند.

آینده پپه

پپه یک میم کوین است و همانند سایر میم کوین‌ها، نمی‌توان آینده آن را به درستی پیش‌بینی کرد. این نوع از ارزهای دیجیتال بسیار بی‌ثبات هستند و نوسانات بسیار زیادی را تجربه می‌کنند. علاوه بر این، پپه هیچ کاربرد مشخصی ندارد و این پیش‌بینی آینده آن را بیش از پیش سخت می‌کند. اما به طور کلی، پپه توانسته توجه جامعه ارزهای دیجیتال را در رسانه‌های اجتماعی، به خصوص توییتر، به خود جلب کند و اکنون دنبال‌کنندگان زیادی دارد.

تحلیل قیمت  پپه

اگرچه مدت زمان زیادی از عرضه پپه در بازار نمی‌گذرد، اما این ارز با رشد انفجاری خود توانسته سر و صدای زیادی در بازار به پا کند. پپه در مدت کوتاهی میلیون‌ها کاربر پیدا کرد و جزو ارزهای محبوب قرار گرفت. به طور کلی، با بررسی می‌بینیم که پپه، پتانسیل بسیار قوی‌ای از خود نشان داده است و این می‌تواند فرصت خوبی برای خرید پپه و سرمایه‌گذاری باشد. طی ماه گذشته، قیمت پپه 369% درصد افزایش یافته و به 0.000005 دلار رسید.

آیا پپه Pepe برای سرمایه گذاری مناسب است؟

علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به دلیل عرضه بزرگ پپه و محبوبیت غیرمنتظره آن، این میم کوین را به عنوان دوج کوین بعدی بازار می‌دانند. PEPE از زمان راه‌اندازی خود توانسته است کل بازار ارزهای دیجیتال را با عملکرد شگفت‌انگیز خود تحت تأثیر قرار دهد و نشان داده است که در هر زمان که بخواهد می‌تواند با میم کوین‌های اصلی بازار مانند دوج و شیبا رقابت کند. بنابراین، طبیعی است که سرمایه گذاران کریپتو به دلیل محبوبیت بسیار زیاد PEPE به فکر خرید پپه باشند تا بتوانند با یک رشد انفجاری دیگر، یک شبه پولدار شوند.

اما با نگاهی به نمودارها و تاریخ بازار، باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که پپه یک شوخی است و از آنجا که پشتوانه چندانی ندارد می‌تواند نوسانات شدیدی داشته باشد. به یاد داشته باشید ارزش و نوسانات پپه تنها به دلیل عرضه و تقاضا است و این ارز هیچ ارزش ذاتی ندارد. علاوه بر این، پپه یک میم کوین نوظهور است و سابقه چندانی در بازار ندارد. اما در هر صورت، اگر حاضر به ریسک هستید و به میم کوین‌ها علاقه دارید، پپه می‌تواند بستر مناسبی برای نوسان‌گیری کوتاه مدت باشد.

بهترین کیف پول‌های پپه

کیف پول‌های ارز دیجیتال، بهترین مکان برای نگهداری ارزهای دیجیتال هستند و دارایی دیجیتال شما را در امن‌ترین حالت ممکن نگهداری می‌کنند. ‌پپه یک ارز دیجیتال ERC است و شما برای نگهداری آن به کیف پول‌هایی نیاز دارید که از بلاکچین اتریوم و ارزهای بر بستر آن پشتیبانی می‌کنند. برخی از بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری PEPE عبارتند از:

 • کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری سیف پال
 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول تراست
 • کیف پول اتمیک
دکمه بازگشت به بالا