اقتصادی

فتاح اعلام کرد: افزایش ۱۰۰۰ تُنی نخ پنبه پلی‌استر به تولیدات سالانه کشور در اوج تحریم‌ها

رئیس بنیاد مقابله با شیوع خط تولید پنبه پلی استر در یزد با اشاره به تولید 1000 تن در روز گفت: “ما ، دولت ، دولت و همه مسئولان باید برای بهبود زندگی کارگران تلاش کنیم.” تولید عمده در کشور ، با مشکل روبرو نشوید و اجازه ندهید دستمزد آنها با تورم کاهش یابد.

به نقل از سلام آنلاین ، سید پرویز فتاح از بنیاد مستضعفان در حاشیه افتتاح خط تولید پنبه پلی استر در سلکباف یزد با حضور چندین فرماندار و مسئولین استانی. وی افزود: امروز در آستانه هفته دفاع هستیم و لازم است یاد و خاطره امام راحل و شهدای قبر مطهر و انقلاب اسلامی گرامی داشته شود و نباید فراموش کنیم که در سال دفاع مقدس مبنایی که سر کار آمد و کشور و گوشه ایران.

وی گفت: “در آستانه این هفته ، خط تولید نخ های پلی استر مجتمع ابریشم بافی یزید ، کارخانه ای معروف در یزد را افتتاح کردیم.” کارشناسان و کارگران امروز شاهد روند این خط تولید جدید هستیم.

وی گفت: “خط تولید جدید ظرفیت تولید 1000 تن پنبه پلی استر در سال را دارد و با این عملیات ، تولید سالانه این کارخانه به 6000 تن در سال افزایش یافته است.” که در تولید پوشاک مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. و محصولات آن جزو محصولات با کیفیت بازار است.

وی با تأکید بر اینکه همه محصولات این گیاه به دلیل تقاضای ملی در داخل کشور استفاده می شود ، گفت: چه کسانی مدتهاست در گمرک گیر کرده اند. «در دوران ریاست رایس در قوه قضائیه ، آنها با همکاری دادگاه استان اخراج شدند و امروز شاهد عملکرد این دستگاه در خط تولید جدید کارخانه هستیم.

فاتا با تأکید بر اینکه 100 درصد کابل در کشور ساخته شده است ، خاطرنشان کرد: کابل جدید توسط مهندسان و کارگران ایرانی تحت تحریم های کشور به بهره برداری رسیده و مورد بهره برداری قرار می گیرد و امروز با راه اندازی این کار ، مشاهده سود کارخانه ، خط جدیدی است.

رئیس بنیاد مستضعفان از برخی مشکلاتی که در گذشته واحد تولیدی را درگیر کرده بود و امروز توسط کارگران و مهندسان این کارخانه برطرف می شود ابراز رضایت کرد که سه سال مزیت این کارخانه است. به دنبال ارائه سهمی از سهام این مجموعه تولیدی به مردم در بازار سهام است.

وی تاکید کرد که وضعیت فعلی کارخانه ، خدا را شکر مطلوب است و آماده سرمایه گذاری ، توسعه برای گسترش فعالیت های تولیدی است. در مورد توسعه و تولید شغل در محل.

در نهایت ، فتح با بیان اهمیت موقعیت کارگران و لزوم حساسیت مقامات در زندگی ، گفت: “ما ، دولت ، پارلمان و همه مسئولان باید سعی کنیم زندگی کارگران را به عنوان ستون مهمی مختل نکنیم. ساخته شده در کشور است و اجازه نمی دهد حقوق آنها.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا