ورزشی

عکس‌| اصرار عجیب فولادی‌ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!

به گزارش خبرگزاری سلام آنلاین؛ جلسه هماهنگی دیدار دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران عصر امروز (یکشنبه) برگزار شد. فولاد در این دیدار پیشنهاد بازی با لباس مشکی را ارائه کرد که منجر به مخالفت استقلال شد. فولاد به دلیل رنگی که با پیراهن سوم این تیم همراه بود ملزم به حضور در لباس مشکی شد و اصرار نمایندگان خوزستان بر این موضوع برای حاضران در جلسه تعجب آور بود.
فولاد در سال های اخیر همیشه با پیراهن قرمز به مصاف استقلال می رفت، اما نمایندگان اعلام کردند که پیراهن اول فولاد برای بازی فردا آماده نیست و به همین دلیل می خواهند با پیراهن بازی کنند.
استقلالی ها برای اولین بار اعلام کردند که حسین حسینی برای بازی فردا با پیراهن مشکی خواهد پوشید و به دنبال آن فولاد بر پوشیدن پیراهن مشکی اش تاکید کرد. با توجه به میزبانی استقلال، ابتدا تیم باید رنگ دروازه بان و لباس دروازه بان خود را مشخص کند و حتی اگر پیراهن تیم میهمان همرنگ دروازه بان آبی باشد، تیم باید رنگ لباس خود را تغییر دهد.

دیدار دو تیم استقلال و فولاد از ساعت 19:30 روز دوشنبه 24 اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

عکس |  اصرار عجیب فولادی ها برای پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!

258 258

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا