فرهنگ و هنر

عذرخواهی «جوکر» از جامعه کم‌توانان جسمی

سازندگان «جوکر» ضمن عذرخواهی از کسانی که ممکن است با دیدن کلیپی از این اپلیکیشن اذیت شده باشند، اعلام کردند که آخرین نسخه اصلاح شده و با حذف این کلیپ مجددا منتشر شده است.در پلت فرم ناشر. .

به گزارش سلام آنلاین، روابط عمومی جوکر با انتشار مطلبی و ارسال آن به رسانه ها به تشریح قسمت های اخیر پرداخت و از جامعه معلولان و هرکسی که از دیدن این صحنه ها خسته شده است عذرخواهی کرد.

در متن این مقاله آمده است: «جوکر عزیز!


در یکی از موقعیت های قسمت چهارم فینال، دو شخصیت جوکر که خلاق بودند و بلافاصله تصمیم گرفتند تیم های مقابل را با عناوین و نقش هایی که به آنها محول شده است انجام دهند تا موقعیتی از طرف مقابل ایجاد کنند. مخاطب بخند، بگذارید همه بدانیم که تضاد، تضاد و اغراق ابزار طنز هستند.


واضح است که در آن شرایط مخاطب و مخاطب به تناقضات شکل گرفته می خندند; بتهوون، یک نوازنده پیانو، اغراق می کند که هیچ ساز (دست) برای نواختن پیانو وجود ندارد.


نه او، نه شرکا و نه سازندگان به فکر توهین به یک معلول عزیز نبودند، همانطور که اکثریت قریب به اتفاق مخاطبان این کار را نکردند، اما به توصیه ها و توصیه های برخی از کارشناسان حوزه معلولان توجه کردند. . ، نسخه به دست آمده بلافاصله بررسی و ویرایش می شود.

برخی از کارشناسان حوزه معلولیت به شدت با این موضوع مخالف هستند که این وضعیت طنز بر معلولان تأثیر می گذارد، اما برخی از کارشناسان این حوزه معتقدند که این صحنه کمدی می تواند تأثیر روانی منفی بر افراد دارای معلولیت بگذارد. شرایط فیزیکی.

در این 6 ماهی که با جوکر همراه شما بودیم، مفتخریم که معلولان عزیزمان هم مخاطب جوکر هستند و در این مدت جوکر را دوست داشتند و به او لطف داشتند و خوشحالیم که داریم. توانسته لبخند را به لبانشان بدهد. این افتخار و خوشحالی برای ما بسیار ارزشمند است، اگر این لحظه و موقعیت خنده دار و طنز بخواهد ناخواسته به یک معلول آسیب برساند، برای ما مطلوب نیست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا