ورزشی

ایران قهرمان مرحله گروهی جام‌ملت‌های آسیا شد

به گزارش سلام آنلاین، اگر همه تیم ها را با امتیازات و اختلافشان در یک جدول قرار دهیم، تیم ایران در صدر و بهترین تیم در نیمه نهایی قرار می گیرد.گروه. ایران با 9 امتیاز اختلاف 5+ و 7 گل در رده بندی 9 امتیازی بالاتر از قطر و عراق قرار دارد و بهترین عملکرد را در بین تمامی تیم های جام ملت های آسیا دارد.

پس از ایران، قطر با 9 امتیاز، تفاضل 5+ و 5 گل دومین تیم برتر مسابقات و عراق با 9 امتیاز و تفاضل 4+ در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در گزارش ورزش سه آمده است که در دور بعد استرالیا و عربستان با اختلاف امتیاز، گل و خورده به مصاف یکدیگر خواهند رفت. رتبه های ششم و هفتم با اختلاف 3+ به ژاپن و با اختلاف صفر به بحرین رسید در حالی که بحرینی ها امید چندانی به صعود نداشتند با 6 امتیاز پیش افتادند و تیم خوبی شدند ششم مرحله گروهی .

ازبکستان و تایلند دو تیم دیگر با 5 امتیاز و اختلاف +3 و +2 هستند. آنها به ترتیب در دسته بعدی قرار خواهند گرفت.

ترتیب لیست بازی ها به شرح زیر خواهد بود:

1. ایران 2. قطر 3. عراق 4. استرالیا 5. عربستان 6. ژاپن 7. بحرین = 8. ازبکستان 9. تایلند 10. اردن 11. کره جنوبی 12. امارات متحده عربی 13. فلسطین = 14. تاجیکستان = 15 سوریه 16 اندونزی = 17. عمان = 18. قرقیزستان 19. چین 20. مالزی 21. لبنان 22. ویتنام 23. هنگ کنگ 24. هند

251 251

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا